• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijatelj (Prijateljica) ili devojka (decko)?? (Ko vam je bitnije i kome vise verujete..)
Prijatelj (Prijateljica) ili devojka (decko)??






138
poruka na forumu
6 11



post # 1 | 2012-03-20 , 10:41 PM

Kad dodjete u situaciju da bi se trebali odluciti prijatelj/ica-Devojka/cko
kako bi se vi odlucili ?

Prijatelju uvek..devojka je danas za sutra a oni su uvek tu:D


Zivot je kao kap na dlanu jednom pogresis ode sve do djavola i ne mozes to ispraviti kao sto ne mozes pokupiti kap koja je ispala..








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-03-20 , 10:56 PM

Sve ovisi zbog cega je doslo do toga da se moram odluciti.
Ako je neko koga volim i do kog mi je stvarno stalo i ako to mojoj prijateljici ne pase onda cu reci jako mi je zao ali odlucicu se za njega.
Jer da je dobra kako bi trebala biti prihvatila bi ga kao i ja a takodje u slucaju ako je obrnuto ako njemu ne pase moja drugarica pokusacu naci resenje pitati zasto naci neki put da opstanu obadvoje uz mene .
I ako stvarno ne ide a njega volim pokusacu ih ne spajati u isto drustvo a i ako to ne pase onda cu mu reci dovidjenja ma koliko da je dobar jer da me voli i ceni ovakvu kakva sam cenio bi i svet oko mene. :)










138
poruka na forumu
6 11



post # 3 | 2012-03-20 , 10:59 PM

Quote (Dusomoja)
Sve ovisi zbog cega je doslo do toga da se moram odluciti.
Ako je neko koga volim i do kog mi je stvarno stalo i ako to mojoj prijateljici ne pase onda cu reci jako mi je zao ali odlucicu se za njega.
Jer da je dobra kako bi trebala biti prihvatila bi ga kao i ja a takodje u slucaju ako je obrnuto ako njemu ne pase moja drugarica pokusacu naci resenje pitati zasto naci neki put da opstanu obadvoje uz mene .
I ako stvarno ne ide a njega volim pokusacu ih ne spajati u isto drustvo a i ako to ne pase onda cu mu reci dovidjenja ma koliko da je dobar jer da me voli i ceni ovakvu kakva sam cenio bi i svet oko mene.


Lepo receno :D


Zivot je kao kap na dlanu jednom pogresis ode sve do djavola i ne mozes to ispraviti kao sto ne mozes pokupiti kap koja je ispala..








1641
poruka na forumu
171 425



post # 4 | 2012-03-20 , 11:12 PM

Mnogi prijatelji su mi zamerili u pocetku veze








138
poruka na forumu
6 11



post # 5 | 2012-03-21 , 3:30 AM

Quote (dada1309)
Mnogi prijatelji su mi zamerili u pocetku veze

Ali si ti znao da je ona prava brt..ne treba bas uvek slusati ni prijatelje...


Zivot je kao kap na dlanu jednom pogresis ode sve do djavola i ne mozes to ispraviti kao sto ne mozes pokupiti kap koja je ispala..





  skins



6
poruka na forumu
2 28



post # 6 | 2012-03-21 , 5:06 AM

pa ne mogu sve osobe odgovarati jedne drugima jer je svako na svoj nacin jedinstven i sasvim je normalno da se ta osoba nekoj drugoj osobi ne svidja a onda ostaje samo na tebi da povuces neku crtu uostalom ako se tvoja devojka ili decko ili prijateljica ne podnose mo zes gledati da ih ne sastavljas zajedno ili jednostavno odlucih do koga ti je stalo i stavis toj osobi do znanja da je ta osoba deo tvog zivota pa ako te syavarno vo;i ili postuje ako ti je prijatelj nacice nacin da zivi sa tom osobom u svojoj blizini








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-03-21 , 5:40 AM

Bravo Skins, slazem se s tobom, ako ti je pravi prijatelj, prihvatice tvoj izbor, uostalom, svako sebi bira, ne ocekujem da moje drugarice gotive mog decka, vec da ga postuju zbog mene. Isto tako moj decko treba da postuje moje drustvo.

Mislim da se sve moze uskladiti, samo ako se pravilno organizuje vreme, da se ne zapostavi decko, a ni drustvo. A ako se desi da se ne slazu, gledala bih da ih mimoidjem ako je to ikako moguce :)

Ukoliko bi me bilo ko od njih ucenio da moram da biram, skartirala bih tu osobu iz svog zivota, jer kako rece Dusa ko me prihvati, prihvatice i sve ono sto ide uz mene :) pa bilo to drustvo ili decko.

Ne volim ucene i postavljanje uslova, imam drugarice s kojima se ceo zivot druzim i uvek su postovale moj izbor, kao i ja njihov, tako da sumnjam da bi bilo koji decko mogao da prekine nase prijateljstvo.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








592
poruka na forumu
518 8144



post # 8 | 2012-03-22 , 4:35 PM

zavisi od velicini situacije :)


http://prntscr.com/ioauvr





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-03-25 , 4:23 PM

Glupo je odlucivati izmedju koga izabrati.
I detinjasta je recenica
Quote (Eliminator)
Prijatelju uvek..devojka je danas za sutra a oni su uvek tu:D
!

Ako ti iko moze zabiti noz u ledja to je prijatelj. A za tu garantovano nisi cuo. :)

Ako devojka/momak ne podnosi drustvo s kojima se neko druzi, ne mora da izlazi tada s vama.
I obrnuto.
Ali tu je najvaznija organizacija. I nema svadje ni problema.

A ako vase drustvo ne voli vaseg momka ili devojku to je njihov problem, i ako prestanu da se radi toga druze sa vama, onda vam nikad i nisu bili pravi prijatelji.


Poruku je menjao/la Leksi - Nedelja, 2012-03-25, 4:27 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








82
poruka na forumu
82 440



post # 10 | 2012-04-18 , 11:01 PM

Uvek prijateljicu,danas nemas iskrenog prijatelja :)








387
poruka na forumu
34 201



post # 11 | 2012-04-18 , 11:44 PM

na moju odluku ne bi niko i nista uticalo.bilo bi onako kako ja hocu i kako meni odgovara brows2
nisam bila u situaciji,ali valjda bi me oboje poznavali,da znaju da tako nesto ne postoji na dnevnom redu.prijatelji sluze da budu uz tebe u najgorim i najboljim situacijama i kada momci/devojke dodju i prodju,da imas rame za plakanje i obrnuto .e,kada nadjes nesto uz cega bi se skrasio,jasno je da ce prijateljstvo da "trpi" malo,ali,na kraju,sve se svodi na to da nadjes "srodnu dusu".onda valjda ide obrnuto :D ;)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-09-17 , 11:57 AM

Quote (Eliminator)
Kad dodjete u situaciju da bi se trebali odluciti prijatelj/ica-Devojka/cko kako bi se vi odlucili ?

Ako mi je dobra prijateljica nece me dovesti u tu situaciju d as emoram odluciti a i decko ako me voli i ceni nece to traziti od mene
Iapk kad bi doslo do tog ona ili on kod mene bi prevagnula ljubav ;)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijatelj (Prijateljica) ili devojka (decko)?? (Ko vam je bitnije i kome vise verujete..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]