• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nasilje u vezi
Nasilje u vezi






592
poruka na forumu
518 8144



post # 1 | 2012-03-23 , 3:57 PM

Podelite svoje mishljenje sa drugima, svoja iskustva..


http://prntscr.com/ioauvr








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-03-23 , 6:32 PM

Nemam sta da delim takvog idiota nisam jos imala a dodje li u slucau do toga bilo kad u zivotu moze da se seli u istom momentu.
Iislim da e to jadno i da ta osoba bil zensko ili musko eznaju nista pametnije.
Ja sam vise za ono ne diram te ne diraj me a dirnes li me izvadicu ti bubrege :D :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-03-23 , 6:37 PM

Quote (Dusomoja)
a dirnes li me izvadicu ti bubrege :D :D

Hahah tako je Duso moja :)

Ne znam kako bi reagovala da me partner udari(nije mi se to desilo, nadam se da nece nikada), ali nisam plasljiva i vratila bi mu istom merom, bez obzira sto je jaci od mene i sto moze da me patosira :D

A izem ti te tzv. frajere, koji su u stanju ruku da podignu na zensko, ma sta god da je uradila, nema pravo niko da je bije. Jedini covek koji sme da digne ruku na mene je moj otac, a nije me napravio ni mama rodila, da bi se tamo neki kreten izivljavao na meni.
Hvala Bogu, ako ne mogu sama da se odbranim, ima ko moze i hoce :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-03-25 , 1:27 AM

Muskarac koji udari zenu nije muskarac nego picopevac, koji se sepuri a ne misli glavom jer ne zna da moze umreti u snu.
Takvi mi nisu jasni. :)

E sada ozbiljno.

Da me musko udari, i to moje musko, pa to bi mu bio kraj zivota. Isti tren bih mu zvala roditelje i rekla da odu u pogrebno!

Jer ako te udari jednom opet ce, svedok sam takvih bezmudana, kako ih ja zovem.
Izvinjavam se na vulgarnosti ali ako stavim zvezdicu izgubice car. :)

Muz me jedino tuce, nekad, po dupetu u naletu strasti, ali to nije kriminalno :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2012-11-05 , 11:54 PM

Da digne ruku na mene ja bi mu je polomila :)

Da bude nasilan ja bi ga pokidala-ja uzvracam taman me patosirao i ne trpim nasilne budale.

Otisla bih onda ne bi me video,prvo lekar pa policija za svaki slucaj da imam dokumentovano ako treba.

"Na devojku ne treba da se dize ruka,zna se sta treba da se digne!Onima koji dizu ruku ono sto treba da se dize pada. :) "


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2012-11-05, 11:56 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-11-06 , 0:19 AM

Moze dignuti jer je jaci jer mu je um i karakter slab takvi neznaju nista drugo ali znam da bi se grdno pokajao
Pogotovo u ovoj drzavi i zbog onog kad skonta sta sam ja u stanju uraditi







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2012-11-06 , 1:20 AM

Mene bi neke da nasiljaju ali ja nevolim sado mazo :D :D :D

a ostalo ne podrzavam <_<








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2012-11-06 , 1:56 AM

Quote (Dusomoja)
Moze dignuti jer je jaci jer mu je um i karakter slab takvi neznaju nista drugo

Moze ali bi mu to bilo prvi i zadnji put.

Quote (Dusomoja)
ali znam da bi se grdno pokajao

Isto a sto se mene tice i zapamtio bi.

Quote (Vladi)
nevolim sado mazo

K*o iz pesme "Prekasno si druze sazn*o da ja volim sado mazoooo" :*


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2013-01-08 , 12:59 PM

i nekako je kad digne ruku na tebe... ali kada je spusti... e tu je belaj....
salu na stranu....

ja bih takve ljude zatvorila do kraja zivota.... ne moraju to biti muski... danas ima i dosta zena koje biju muskarce %) %) samo sto je to "sramota priznati"
mada, nije sve ni u fizickom maltretiranju.... mnogo je vise onih koji psihicki maltretiraju svoje partnere, a ovi trpe pod isprikom "dobro je dok ne bije" <_< <_<
ma dajte ljudi... zar je iko vrijedan vaseg unutarnjeg mira i spokoja???


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








95
poruka na forumu
28 222



post # 10 | 2013-01-11 , 1:46 PM

Ne daj Boze nikad nikom! :(


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 11 | 2013-01-11 , 5:02 PM

Mislim da partner ili partnerka kad vide da su u bezizlaznoj situaciji,strana manjeg otpora onda cine sve bi se izvadili pa cak i nasilje..ali kada bih ja dosao u takvu situaciju prije bih sebe udario nego nju..da unakazim onakvo lijepo bijelo lice..a ne ne... nema sanse STOP NASILJU :)
I rekao bih da sve te mangupe treba "postrojiti" koji dizu ruke na zenski poll...










31
poruka na forumu
47 324



post # 12 | 2013-01-13 , 2:28 AM

Najvise mrzim, takvog decka bas treba prebiti da se nauci pameti..










262
poruka na forumu
12 70



post # 13 | 2013-01-20 , 4:47 AM

sto se mene tice ja to nebi trpela kako mozes da volis osobu koja te stallnno matretira i napastuje ja to ni u filmovima ne mogu da gledam kamoli i realnosti o.O


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








314
poruka na forumu
456 4349



post # 14 | 2013-01-20 , 5:16 AM

U danasnje vrijeme mnogo budala ima i nasilja, to je cinjenica...
Nikad me decko nije udario, a i ne dao mu Bog to da uradi... Ako , u bilo kom slucaju se primjeti agresija kod ljudi, od takvih treba bjezati i izbjegavati ih u sirokom krugu...
Moje misljenje je da se sve moze rijesiti rijecima, samo agresivne budale i ljudi koji nemaju argumenata koriste nasilje da bi nesto dokazali....
Nikad ne bih tolerisala nasilje... kada bi me decko udario, katapultirala bih ga! :D Mislim stvarno, udariti zenu je bolesno, sta dokazuju ljudi time? Snagu? Nadmoc? Frustracije? Bolest? Samo pi..ice udaraju zene i takve osobe samo treba prekriziti! :)


Poruku je menjao/la Mima24 - Nedelja, 2013-01-20, 5:22 AM










130
poruka na forumu
333 2852



post # 15 | 2013-04-22 , 10:13 PM

Nemam iskustva u tome. Nadam se da necu ni imati. A ako nekad bude, uh ja sigurno neci izvuci deblji kraj. Uostalom nedo Bog nikome!


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nasilje u vezi
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]