• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vreme za prvi put
Vreme za prvi put






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-28 , 8:09 PM

Kada je vreme za prvi put sa novim deckom?
Da li vam je bitno koliko se dugo poznajete, nacin na koji se ophodi prema vama?
Da li se vodite zeljom ili razumom?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-03-28 , 9:59 PM

Sve je to individualno.
Kao ne valja odmah sutra, jer sta ce selo reci? Ma ebes selo, ako ti se neko svijda ne cekaj.
Ni zivot vas ne ceka, cak prolazi i kad vi spavate. :)

Izmedju prvog i drugog momka je proslo tacno pola meseca. I to je super :) hahhaha

Bitno mi je da ima onaj faktor X, a to je da kad sam pored njega, da imam neopisivu zelju da ga pojedem. :)
Mislim da nije bitno koliko ga zna, pa upozncete se :) Polako! :)

Vodim se pozudom, perverzijom, divljinom. I nikad me nista od tog dvoje nije izneverilo. :)

P.S. Otkad sam se udala, mirna sam! hahahhaha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-29 , 8:13 PM

Kad je vreme nemozemo znati

Moje misljenje je kontra od Leksinog jos nikad nisam imala sex sa momkom kojeg sam danas upoznala
Nije to sta ce reci selo nego eto zbog sebe same nije mi bilo u cilju smao sex sa njm i cao nego mi je u cilju da ga upoznam barem da se pored njeg mogu opustiti da mi on ne bude samo afera.

Malo je muskaraca koji ne prica za curama ja nikad nisam zelela biti tema da me imao prvo vece
ali moram reci nije to iz razloga da nisma tema nego eto nisam jednostavno mogla i gotovo
Do sad nisam nikad pogresila e sad za dalje nesmijem nista da obecavam i pricam :p










305
poruka na forumu
403 1340



post # 4 | 2012-04-18 , 12:01 PM

Ja sam cvrsto odlucio da nikada necu biti s momkom :D ahhahahah


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-02-13 , 0:50 AM

uh kad je vrijeme ... pa sad ovaj .. ccc
Quote Anna_Anna ()
Da li vam je bitno koliko se dugo poznajete, nacin na koji se ophodi prema vama?

jako bitnoo ... koliko se dugoo poznajemo okac
Quote Anna_Anna ()
Da li se vodite zeljom ili razumom?

zavisi koja osoba... sta osjecas prema njemu uh...
ma kakv razum .. i on se tek poslije pita... to se i dogodi sa zeljom ... hm ...


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vreme za prvi put
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]