• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li mu/joj je stalo???????
Da li mu/joj je stalo???????






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-28 , 8:23 PM

Reci nisu nista, ako se ne dokazu. "Volim ", "znacis mi", "stalo mi je do tebe" su reci koje danas ljudi tako olako izgovaraju, a da pritom ne cine nista kako bi to dokazali.

Da li ste se ikada zapitali: "da li je njemu uopste stalo do mene " jer vam nije nista pruzio osim praznih reci?
Kako mozemo znati da je partneru stalo do nas?
Sta je to sto je neko uradio za vas kao dokaz ljubavi?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-03-28 , 9:48 PM

Quote (Anchy88)
Da li ste se ikada zapitali: "da li je njemu uopste stalo do mene " jer vam nije nista pruzio osim praznih reci? Kako mozemo znati da je partneru stalo do nas? Sta je to sto je neko uradio za vas kao dokaz ljubavi?


U mom slucaju, nije bilo praznih reci, malo smo pricali vise smo radili, kad kazem radili mislim na to da smo to sto osecamo pokazali kroz neke druge stvari.

E sada, meni moze svako reci da men voli bla, bla, ali ako ja to ne osecam, ma moze mi dubiti na glavi ja cu ga ostaviti.
Jer bitno je da se osecas voljenom. Ja to jos uvek osecam. Kad i to prestane, a sta sad, ni prva ni poslednja koja se rastala. Valjda ce hteti neko i baba rastavljenu devojku :) ahhaha

Kako znati, pa lepo, da mu je stalo, upoznao bi vas sa drugarima, rodbinom, i vrlo vazna svar, onome kome je stalo do vas, nece vas predstaviti imenom, nego ce vas etikirati: Ovo je moja devojka ta i ta. Bar to znam sto se muskaraca tice. :)

Dao mi je svoju krv. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-09-17 , 11:36 AM

Quote (Morena)
Reci nisu nista, ako se ne dokazu. "Volim ", "znacis mi", "stalo mi je do tebe" su reci koje danas ljudi tako olako izgovaraju, a da pritom ne cine nista kako bi to dokazali.

Na ovo mogu samo reci ako nema obastrane prave ljubavi djabe i od dokazivanja
Moze neko da mi dokazuje na sve strane ako je dobar glumac zato kazem ako volim
volim icelim telom ,to se oseti







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-09-17 , 3:56 PM

Dusomoja, danas se sve moze lazirati pa i osecaji. :)
Kad je nekom stalo do nekoga onda je uz njega! A kako je to danas, najbolje znas.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-04-08 , 3:17 PM

Quote (Morena)
Kako mozemo znati da je partneru stalo do nas?

Ili znas ili neznas a svemu on doprinosi najgore je kad doprinese dokaz da nisi nista drugacija od drgih
A najlepse je kad kaze volim te toliko da osecam kako dises osecam kad te nesto boli primetim kad si srecna i tuzna
Taj ako iskreno prica kaze kako je mislio to je sigurno tako.

Osim ako kaze radi reda da bi utesio i vidi tvoju ljubav vidi patnju vidi sta ju prouzrokuje i dalje ne menja taj je upotrebio smao prazne reci jer takav ne vidi bol vidi samo osmeh.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-06-06 , 2:34 AM

Quote Anna_Anna ()
Kako mozemo znati da je partneru stalo do nas?


Svako jutro kad se probudiš želis da imas propušten poziv od njega.
Nadaš se svaki put kad ti stigne poruka da je od njega. Svaka pjesma te podseca na tu osobu. Kada vidis sliku
te osobe nasmijes se. Osećaš nešto u stomaku kada se dopisuješ ili pricas sa tom osobom.
Želis da si svaki sekund pored njega i nedostaje ti.Uveče kada legneš opet misliš na tu osobu i želis da je pored tebe.
Ako je sve to tako, onda mu/joj je stalo .


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-08-10 , 2:12 PM

danas se reci ....volim te ....znacis mi i slicno koriste previse u skoro svim situacijama ....nabace se onako uzput i bez nekog su velikg znacenja jer vrlo brzo se pokaze da i nisu bile istinite :)
ali drugacija je situacija kada se sa nekim upoznate pricate shvatite da tu postoji nesto vise ....kada se stvari razvijaju nekim normalnim tokom pa dodjete do situacije da vas pogleda u oci i kaze vam sve te reci znate da su iskrene tad........

naravno opet su to reci ali znate u sebi kada je to istina ....mada je dobro kada se potvrde i kroz neki gest i slicno :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 8 | 2014-08-10 , 4:08 PM

Quote Anna_Anna ()
Sta je to sto je neko uradio za vas kao dokaz ljubavi?

Bio je uz mene kad je bilo najteze,bezuslovno uvjek tu..:)
A i svaka zena 'osjeti' kad je voljena. :) Mislim trebalo bi. ;)





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 9 | 2014-08-11 , 11:08 AM

Kada stupite u vezu, vi se obavezujete i nastojite da što efikasnije i bolje izrazite svoja osećanja prema osobi koju volite.
Da jedno drugo uvažavate, da budete kompromisni i da vladate situacijom.
Nekad je dovoljna sitnica, premda se često traži dokaz ljubavi.
Zato se uvek kaže "acta non verba" - "dela, a ne reči".
Nemojte previše očekivati, od voljene osobe često se dogodi da ista osoba je sa nekakvim poslom preokupirana pa vam ne može odmah izjasniti svoje stavove.
Ukoliko postoji nešto između vas obadvoje, iskoristite svaku situaciju dok ste slobodni da malo porazgovarate međusobno.
Budite dinamični, ako je situacija ona prava pređite na sledeću razinu i uživajte.
Jednom se živi, a večno voli. Ljubav je zaista jedina stvar koja može da prikrije sve vaše rane i pritom će učiniti da se osećate odlično :)


Poruku je menjao/la Muhy - Ponedeljak, 2014-08-11, 11:09 AM


.....





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 10 | 2014-08-11 , 11:39 AM

Lako je reći volim te....ali je teško izazvati leptiriće u stomaku.


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 11 | 2014-08-11 , 11:55 AM

Quote Orion ()
Lako je reći volim te....ali je teško izazvati leptiriće u stomaku.


Leptiriće u stomaku, će izazvati jedino da se čovek do ušiju zatreska u devojku da xd


.....


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li mu/joj je stalo???????
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]