Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koliko je za dobar sex bitna velicina muskog alata?
Koliko je za dobar sex bitna velicina muskog alata?






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 46 | 2014-02-27 , 3:20 PM

Impi, dosta od mene za danas ... sram me ko kurve sta sam napisla lol :lol: hahhahhahah

ma zna se sta je tehnika.... kad ostane zena bez tekstan nakon sexsa :D onda se moze recii da je tekhnika bila dobra ..
ne bitna velicina alata :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 47 | 2014-02-28 , 10:58 AM

Quote Impi ()
Za mnoge je žene klitoris i područje oko samog ulaza u vaginu, važnije za seksualno zadovoljstvo nego sama veličina muškog polnog organa. To je područje prepuno nervnih završetaka, jednako kao glavić penisa, pa je obraćanje pažnje na te dijelove često važnije nego duboka penetracija.

Na kraju se podsjetite kako su muškarci ti koji su opterećeni veličinom, a ne žene. Rezultati koji obuhvaćaju 50 povezanih studija pokazali su da je oko 85 posto žena zadovoljno veličinom penisa svoga partnera, dok bi 45 posto muškaraca željelo da imaju "većeg".

gj


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 48 | 2015-09-02 , 11:47 AM

Fata: "Mujo,mali ti je"
Mujo: "Mali,ali tehnicar"
Fata: "Ma,i da je inzenjer,mali ti je"

hahhahahha ismija se dobroo :D :D :D :D


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Sreda, 2015-09-02, 11:47 AM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1
poruka na forumu
0 0



post # 49 | 2015-09-02 , 1:27 PM

a bogomi dzaba tehnika ako je manji od 14cm.... mada je i to nedje na granicu ja mislim... <_<








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 50 | 2015-09-02 , 1:53 PM

Quote LAstrumfi ()
Fata: "Mujo,mali ti je"
Mujo: "Mali,ali tehnicar"
Fata: "Ma,i da je inzenjer,mali ti je"

hahhahahha ismija se dobroo :D :D


hahahahahahahahahaa

Mislim da je bitna i velicina i tehnika 50/50 :D










66
poruka na forumu
4 29



post # 51 | 2015-09-02 , 11:42 PM

Misli da je tehnika prilicno zavisi od partnerke i tu mozes da je poboljsas ("naucis") ali ako muskarac ima problem sa dimenzijama onda mu, kako rece Strumfi dzaba i da je inzinjer. Isto moze biti vrliki problem ako je prevelik onda u toku celog odnosa ne moze da se opusti ako ne zeli da partnetku zaboli.
Moje misljenje je da je dobro biti iznad proseka i komunicirati sa partnerom. Onda budu "provodi" za pamcenje. :D


Od svega sto imam na sebi najvazniji je izraz na mom licu.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koliko je za dobar sex bitna velicina muskog alata?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]