• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Virtualni seks uzrokuje depresiju
Virtualni seks uzrokuje depresiju



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-04-07 , 2:44 PM

Zbog ubrzanog nacina zivota, ljudi prakticki nemaju vremena da traze romansu, a kao glavni problem javlja se umor.
Apropo toga, oni hrle ka kompjuterima i prepustaju se virtualnom seksu.
Naucnici upozoravaju da cesto upraznjavanje virtualnog seksa moze uzrokovati depresiju te da vremenom moze postati zarazan.
Dok australski naucnici tvrde, da visesatno boravljenje na kompjuteru u tu svrhu moze dovesti do prekida drustvenog zivota.

Sta mislite o tome? Jeste li isprobali to?
Da li to moze biti substitucija pravom dobrom seksu uzivo?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 2 | 2012-06-02 , 6:10 AM

Znaci ovo sad sto si rekla ti donegde i ne drzi vodu. Znaci ne mozes da sporedis virtual sa real sex...razlika je od Zemlju do Mjesec. Znaci real e real, pa koliko bio "los", ali je real...tako da o tome i ne moze da se prica. A to ljudi najcesto rade, da iz zaraze, ali ne mora da znaci, mozes to raditi i od zabavu ili onako kad si napaljen, a cura ti nije tu (recimo u drugi grad) ... pa zasto da ne...radio sam to, ne stidim se, kao sto sam rekao u jedan prethodni post, bash je lepo sve probati u zivotu... (u granicu normale naravno)...to sam radio samo mislim so cure koji su mi bili nesto, nisam to radio sa bilo ko, da ga ne znam.... btw mozda i drzi to da narusava diskreciju, ali ako radis sa nekim koga ne poznajes i u kome ne vjerujes..a ako si sa neku licnost duze vreme i vjerujes, zasto i ne bih.
Evo vam muskarac koji je to radio :D i ne stidi se to priznati :D


Poruku je menjao/la ace1 - Subota, 2012-06-02, 6:10 AM










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2012-06-02 , 8:45 AM

ja postim,al ja postim....

nema sexa preko neta,nit probah nit ocem :D
nemam ni uzivo a tek vako ahaahhahha

a ti ace1, ziv bio nemoj vise da odg na pitanja jeste ili niste ahahahahahahahahahhahahah cu se sokiram :p


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-06-02 , 10:02 AM

kakav je to virtualni sex ??? Gde se i sta ubacuje ??? xaxaaaxa samo se prlja monitor hm ... :p :p :p ma sex je sex ma kakav da je





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-06-02 , 9:36 PM

ace1,
Quote (ace1)
Znaci ovo sad sto si rekla ti donegde i ne drzi vodu.

Procitaj ti jos jednom sta sam napisala.
Kao prvo i nisam dala svoje misljenje ili smatranje a ako te bas zanima, pa evo da krenem.

Smatram da virtual sex nikad ne moze da bude bolji od real seksa. Jer sve sto je zamena ne valja.
Svaka tebi cast. Treba imati hraborost kao ti pa priznati.
Ja licno to zamisljam ovako: Decko sedi, prica s nekom ribom i mlati ga ko Ana kapetana.
Gde je tu satisfakcija? U redu je samozadovoljavati se. Ali jednostavno ne valja da predje u naviku.
A to je poenta ove teme, jer dugorocno mlacenje alatke priziva depresiju, dokazano.

Ali sve je vise muskaraca koji se samo tako zadovoljavaju. E to je zalosno.

Ti mene napade odmah, a ni cuo moje misljenje nisi. To ti ne valja. Prvo me pitaj i dobicees odgovor.
:)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 6 | 2012-06-02 , 9:43 PM

pa da, mislim ne da si dala tvoje mislenje nego rekao za ono sto si napisala onako, za one istrazivanja svacas...
pa ja i ja sam rekao da real sex je uvjek bolji, kolku i da je "jos", ipak je real ...
Btw pa nemam se sta stidini? jer sam uradio nesto loso?? Nisam se drogirao, nisam ukrao nekome nesto..uradio sam to cisto iz zabave... :D
Znaci rekao sam ti bar ja to kako sam radio, znaci pricam sa curom, znaci u isto vreme to radimo... :)
A to da ima takvi muskarca da, to je bash zalosno... ali jbg, sta je tu je...

hahha nisam te napao, nego kako sto rekoh pogore, rekao sam za ono sto si rekla t.e. za one istrazivanja, a ne direktno tvoje mislenje da sam napao, jer znam da nije to tvoje mislenje :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 7 | 2012-06-02 , 9:50 PM

ace1, ja samo znam, da ja nikad ne bih. Radje bih otisla u wc i kvalitetno to uradila kako treba, ako vec nema mi muza ili ne moze.
Sareno mi je kupatilo pa me ne bi deprimiralo na internet. hahahaaah

Ace, ja sam samo zelela da cujem sta misle ostali da je virtual sex zadovoljavajuca substitucija real seksu?
Jer su ljudi u zadnje vreme sve vise nervozni i ljutiti, a to su prvi simptomi depresije.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 8 | 2012-06-02 , 9:53 PM

hahah svaki je razlican zar ne...mislim ja sam to radio, ne kazem da sad radim svacas... :)

evo moje ISKRENO si cula, a druge vidim da je to TABOO, ako nisu radili, bar neka pricaju, nek se ne sramuju ... :D

btw da da su sve nervozniji i ljuti, ali neko ipak i tad kad radi to, ide nekad radi zabavu, da ne misli o to svacas... :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-06-02 , 9:59 PM

ace1, znam ja sve.
Ali najbolji lek protiv depresije je seks.
Znam to. :)

Zasto ljudi beze od njega ja ne znam.

Verovatno devojke kisele kupus u svojim organima pa ne mogu da se seksaju. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2012-06-02 , 11:14 PM

haha Bokice i ja postim :D i bas mi super :p


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 11 | 2012-06-02 , 11:18 PM

da be, svi poste, ali ustvari svi se j**u gde god stignu, da ne kazem na svaki kjosak :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-06-02 , 11:47 PM

ace1, ahahhahahhahhah takvi su najgori :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 13 | 2012-06-03 , 5:00 AM

Quote (Boyana82)
a ti ace1, ziv bio nemoj vise da odg na pitanja jeste ili niste ahahahahahahahahahhahahah cu se sokiram

dodji da te poljubim preko ekrana hahhaa...dobro mada ipak necu da ljubim ekran :D :) lol










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2012-07-08 , 2:08 PM

%) Alex legendo ne moras uvek u detalje :D :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 15 | 2012-07-08 , 3:07 PM

Dusomoja, :) hahha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Virtualni seks uzrokuje depresiju
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]