• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Laz i Ljubav
Laz i Ljubav






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-04-09 , 9:21 PM

Zasto tvrdima drugacije od onog sto osecamo?
Kad dodje do svadje ponos prevlada ponekad
Da li vam se kad desilo da lazete osecaje,da tvrdite kontra onog sto je u vasem srcu
Zasto?



Fajlovi: 1332875.jpg (28.9 Kb)






  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-04-11 , 9:36 PM

Jeste. Ali kad bih u tim momentima i rekla istinu, to bi bila nemoguca misija, pa je bolje da negiram.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-04-11 , 10:29 PM

Pa eto ja mogu reci da jeto kod mene neki ponos ili tvroglavost
Iako ga volim i ako bi mu to najradije rekla kazem ipak drugacije jer je bjes ili ljutnja u pitanju
a u sebi se cepam i mislim najradije bi ga zagrlila

Ponekad je bolje lagati reci zaboravila sam ga da bi mozda kad tad uspela a i ako ne mislim da je boje cutati nekad.







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-04-13 , 4:49 PM

Te dvije stvari nikako ne idu :(


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-09-14 , 5:52 PM

Tvrdimo zato sto se po nekad plasimo osecaja
Tvrdimo zato sto smo mozda ljuti i ponosni u momentu
Ili jer nas neko povredio pa u sebi volimo a vani pokazivamo samo jes i huju
Ja sam po tom ponekad prozirna to sam sebi dokazala poslednje mesece










782
poruka na forumu
47 137



post # 6 | 2012-09-14 , 6:52 PM

ja ne volim da lazem o svojim osecanjima, radije ih precutim. Mada, kazu, ljubav i siromastvo ne mozes sakriti.
Ja mislim da je najbolje reci sve sto ti je na dusi pa gde puklo, puklo....ali onda moras biti spremna prihvatiti posledice.
Jer, najvise boli ono sto precutis, verujte mi.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-10-02 , 10:35 PM

Ponekad se moramo kontrolisati jer ako pricamo o ljubavi a druga strana ne ili ume da spara mislim da tad treba i druga strana da se zapita trebam li i ja
ili jednostavno da ucini da precuti osecaje
ja znam da to kod mene prelazi onda u neku drugu vrstu ne odredjenu niti smo ljubav niti drugari sta smo neznam
znam samo kad se mora tesko je barem u ovim stvarima










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 8 | 2012-10-05 , 12:09 PM

Quote (elllena70)
ja ne volim da lazem o svojim osecanjima, radije ih precutim. Mada, kazu, ljubav i siromastvo ne mozes sakriti.
Ja mislim da je najbolje reci sve sto ti je na dusi pa gde puklo, puklo....ali onda moras biti spremna prihvatiti posledice.
Jer, najvise boli ono sto precutis, verujte mi.

potpisujem


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 9 | 2012-10-05 , 12:22 PM

Quote (elllena70)
ja ne volim da lazem o svojim osecanjima, radije ih precutim. Mada, kazu, ljubav i siromastvo ne mozes sakriti.
Ja mislim da je najbolje reci sve sto ti je na dusi pa gde puklo, puklo....ali onda moras biti spremna prihvatiti posledice.
Jer, najvise boli ono sto precutis, verujte mi.


sve je rečeno










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-10-05 , 3:10 PM

Quote (elllena70)
Jer, najvise boli ono sto precutis, verujte mi.

Bravo tu se slazem
Ali ima i onih ljubavi koje su prosle kojima je istekao rok a jedno mozda i dalje oseca iako zna nema od tog nista smatram da je tad bolje cutati i lagati d anije tako nego reci istinu
A zasto?
Zato sto bi istinom povredio sam sebe,sto bi istinom pokvarila trenutni odnos,sto bi istinom odbacila jos dalje od sebe
Mislim da kad je rec o ljubavi nije uvek dobro reci neko me jednom posavetovao da se u osecajima mora i sparati d abi oni duze potrajali,ucim se tom sparanju i pokusavam drzati pod kontrolom
kazu da neke reci izgube vrednost ako se cesto puta ponove,ili cak da ne vrede nista ako se kazu onome ko ih niti promecuje.










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 11 | 2012-11-18 , 6:46 PM

Lako je oprostiti nekome sto vas je lagao,ali je tesko oprostiti sebi sto ste mu verovali


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-11-18 , 7:13 PM

Quote (devils_angel)
Lako je oprostiti nekome sto vas je lagao,ali je tesko oprostiti sebi sto ste mu verovali

Bravo ruza to je to

Ja znam da je nekima ponos preci od svega pa i od ljubavi tj oni zive u svom svetu gde recenice pocimaju uvek sa JA
Ponekad takve osobe ne primecuju kako vredjaju kako bole njihove reci pred takvima teli ili ne ponekad ljubav skrijemo
Ne jer ne bi pokazali dokazali ili rekli vec jer tad ponizavamo sami sebe dajemo a uzvrat dobijemo u smislu sve ste iste
Tako da kako god ljubav da je lepa i netreba ju kriti po nekad nas povredi ono sto nemozemo sebi oprostiti kao sto devils_angel, kaze










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2014-04-22 , 10:07 PM

Quote Dusomoja ()
Da li vam se kad desilo da lazete osecaje,da tvrdite kontra onog sto je u vasem srcu
Zasto?

Uh... desilo se jednom... jer da sam tad rekla istinu.. to bi bilo tesko za objasniti .. nikako da skonta da razumije
a jos .. bi nastalo gore nestoo .. i tako da mozda tad slagati maloo al ne previse ...
Quote Dusomoja ()
Zasto tvrdima drugacije od onog sto osecamo?

Valjda zbog ponosa i toga sto smo tvrdoglavi.. drugacije ne mogu da objasnim !!!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 14 | 2014-04-24 , 0:56 AM

jeste desilo mi se jer nisam zeleo da povredim tu drugu osobu pa sam rekao neke lazi da

ko zna zasto jos mozda zbog ponosa ili ljutnje da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 15 | 2014-05-29 , 8:40 PM

Quote elllena70 ()
ja ne volim da lazem o svojim osecanjima, radije ih precutim. Mada, kazu, ljubav i siromastvo ne mozes sakriti.
Ja mislim da je najbolje reci sve sto ti je na dusi pa gde puklo, puklo....ali onda moras biti spremna prihvatiti posledice.
Jer, najvise boli ono sto precutis, verujte mi

Quote devils_angel ()
Lako je oprostiti nekome sto vas je lagao,ali je tesko oprostiti sebi sto ste mu verovali


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Laz i Ljubav
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]