• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav i Povreda
Ljubav i Povreda






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-04-15 , 0:20 AM

Zasto volimo one koji nas povrede?
A vredjamo one koji nas vole!
Sta se desi s nama koji je razlog tih djela i osecaja?







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-04-15 , 1:46 AM

Voleti nekoga ko nas povredjuje je klasicni Sindrom Roba!
Da pojasnim: Pre kada su postojali robovi i robovlasnici, znalo se ko kosi a ko vodu nosi.
U pocetku robovi su mrzili svoje robovlasnike ( koji covek ne bi), a onda se desava nakon nekog
vremena suprotna stvar, shvate da ih vise ne mrze nego vole, pa su im priredjivali razna slavlja, kako
s jedne strane bili manje bicovani, a s druge da i sebi daju oduska.
E tako je i u ljubavi.

A to se desava, jer jednostavno mozak nas ne radi na prekidac, nego je potrebno vreme da se nesto potisne ili zaboravi.
Naravno smrt najblizih niko ne moze da zaboravi, ali moze da potisne bar malo i da stavi kao prioritet zivot koji zivi, e sada
neko voli svim svojim bicem i postojanje, i tesko je kada se neka ruzna stvar desi, da pritisne prekidac i da sve zaboravi.
Potreban je proces.

A ja volim da kazem: Dug je proces dok nam dodje iz dupeta u glavu.


Poruku je menjao/la Leksi - Nedelja, 2012-04-15, 1:47 AM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








437
poruka na forumu
65 203



post # 3 | 2012-04-15 , 2:38 AM

Dusomoja, To je pitanje ja svoju B.F.F volim iako me jako povredila neznam sta joj je to trebalo i zasto ali neznam a svog momka neprestano vredam ali on mi opratsa a kad mi on kaze nesto iskreno sto misli ja sam ljuta ne mogu kasne sama sebi da oprostim.Za razlog neznam koda dobijem napad pa pocnem vredat :( :( i druge grozote :(








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-08-28 , 10:43 PM

Ma koliko da bi mislila ili govorila da ne voim ili da me ne zania znala bi u dubini sebe da to nije istina
Celi moj zivot nikad nisam osetila mrznju prema nekome niti zelim da ju osetim .
Volela bih na tren znati
kako bi moj zivot izgledao da mrzim samo jednu osobu a kamoli vise

U vezama je uvek bilo tako da je najveca rana ubelezena bas od onih kojie sam posebo volela
Zasto je to tako neznam a neznam ni zasto povredim one koji mene vole
zasto mislim uvek ce mi oprostiti zasto mislim oni me razuiju NEZNAM
......... mozda jednog dana shvatim ZASTO !!!
A mozda i znam samo ne zelim sebi priznati...........jer me nisu voleli kao ja njih :)

Added (2012-08-28, 9:43 PM)
---------------------------------------------








  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-09-05 , 8:02 PM

Treba znati oporostiti i preci preko toga.
Jer ko zna da oprosti, zna i da voli.

Nema te osobe koja nije povredjena bila.

Pretezno povredjujemo one koji nas vole, misleci da nesto novo, je bolje nego to sto imamo.
Zalosno je to tako. Okrenuti ledja pravim ljubavima, radi neceg iskrenog i cistog.

Valjda je to zivotni tj. ljubavni procs, od kojeg se tesko oporavlja.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-04-08 , 2:58 PM

Evo upravo sam u tom momentu gde razmisljam o istome pitam se zasto je to tako
zasto ljubav uzvracamo drugacije
Da li je moja ljubav bolest ili sam ja nenormalna
Zasto sam tako hladna prema drugima zasto se ponasam tako
Nemogu ovaj svoj osecaj podeliti nemogu pojasniti,kako je to voleti do bola a kako je znati da me neko voli a ja nemogu uzvratiti istom merom.
Koliko god da razmisljam isto mi se pise sta je tu je i ako ja nesto ne promenem nece niko.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-08-05 , 2:13 PM

Quote (Dusomoja)
Zasto volimo one koji nas povrede?

Jer smo u njih se zaljubili. volimo tad prvi put.. to je jedno preklestvo koje zena ima... jednostvno
privlaci je sve ono sto nevalja.. volimo te nevaljale i onda nas povrijede mi placemo.. patimo i tako..
Quote (Dusomoja)
A vredjamo one koji nas vole!


ha.. mi smo sad sa nekim novim.. a dalje nam je u glavi onaj sto nas je povrijedioo.. i na kraju taj sto smo sa njim ispasta zboga toga sto je taj neko uradioo .. i mislimo da su svi muskarci isto %) %)

Quote (Dusomoja)
Sta se desi s nama koji je razlog tih djela i osecaja?

Sta se desii.. pa razmisljamo drugacije.. otvaramo oci.. zatvaramo srce.. pokusavamo da razmisljamo glavom
bojimo se prepustiti nasim osjecajim onim sto zelim.. ne mozem vjerovati vise nikom.. tesko se otvaramo
jer jednom kad si povredjen znas kako je to kako boli. kako je tesko.. nedas sebi da opet bude tako..
zelimo da budemo 1oo& da kazem sigurni da je to to da mozemo nekom vjerovatii.. jer nako svega toga sto zensko
prozivi i osjetii.. koliko samo srce njeno moze voljeti i koliko zeli da bude voljeno .. muskarci to jednostavno neznaju i nesvacaju.. cast izuzecima i ako ih je danas jako maloo ---
Jedostvno da bi uspijeli u necem trebamo se potruditi sa obje starane ...


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 8 | 2013-10-01 , 7:32 PM

Kad se zaljubimo, i budemo povrijeđeni, mi i dalje volimo tu osobu koja nas je povrijedila.
Ma koliko se trudili zamrzit je...to nam ne uspijeva.
Volimo je, ma sta nam uradila. Zato se to i zove LJUBAV, kad volimo tu osobu, ma koliko nam zla nanijela, ma koliko nas povrijedila. :)


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-10-21 , 10:36 AM

Ja bi danas rekla da mozda volimo one koji nas povrede
tu se ja analiziram sad kad gledam iza sebe.
a povredimo one koji nas vole jer ta ljubav nije u momentu
prevladala prvu jer uffff koliko toga jer ima.

Added (2013-10-21, 9:36 AM)
---------------------------------------------
Ja bi danas rekla da mozda volino one koji nas povrede
tu se ja analiziram sad kad gledam iza sebe.
a povredimo one koji nas vole jer ta ljubav nije u momentu
prevladala prvu jer uffff koliko toga jer ima.





Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav i Povreda
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]