• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je istina da zene..........
Da li je istina da zene..........






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-04-18 , 6:48 PM

Cesto nas privuce onaj neki ko nas ne primecuje...
Pred ženom kleči hiljadu muškaraca, a ona izabere onog koji i ne gleda u nju..."
Zašto žene biraju muškarce koji ne obraćaju pažnju na njih ?
Da li su zene naivnije od muskih ili mudrije lukavije :p pa misle osvojicu ga po svaku cenu







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-04-20 , 0:48 AM

Moram priznati da su mene bas takvi privlacili, a s ovim ostalima sam se igrala. Ali, sve i pocinje o igre. :)
Nije mi zadovoljstvo biti s nekim koga moze smuvati svaka cura, nego s nekim ko je tajanstven, i do kojeg se i ne moze tako lako prici.
Priznajem, muz me smuvao u mozda pet reci najvise. I znala sam da je to taj.
Ali isto tako je imao onu stranu tajanstvenosti. Nije mi ni rekao svoje ime, a ugovorili smo bili sastank :)
I stosta drugih stvari.
Misterija je najbolji adrenalin :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-04-21 , 4:36 AM

Mozda zato sto je sladje pomuciti se oko necega, a ne dobiti servirano na tacni. Mene licno su uvek privlacili oni za koje sam morala da se pomucim i potrudim :) a manje oni koji su se interesovali za mene.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-09-17 , 12:08 PM

Milsim da zeni nije zanimljivo ako je sve na dlanu,ona treba onaj neki kik ono nesto na sto ce biti ponosna
da se potrudi za nesto i uspije
Meni iskreno nije zanimljivo ni privlacno sve sto je servirano volim da se pomucim malo volim da ima neki izazov neko desavanje ono nesto sto me izludjuje pojma nemam










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2013-05-01 , 2:44 AM

Quote (Dusomoja)
Da li su zene naivnije od muskih ili mudrije lukavije

Zene su cudne biljke :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2013-05-01 , 5:32 PM

Quote (Morena)
Zene su cudne biljke

koje treba zalivati xd :xd: xd :xd: jer i same neznaju sta oce xd :xd: xd








592
poruka na forumu
208 1412



post # 7 | 2013-05-01 , 9:31 PM

Quote (Dusomoja)
Zašto žene biraju muškarce koji ne obraćaju pažnju na njih ?

zato što misle da nisu dovoljno dobre za njih, i nemogu da ga imaju osim ako stranka neodluči suprotno xd
Quote (Dusomoja)
Da li su zene naivnije od muskih ili mudrije lukavije

Ma znaju one tačno šta hoće. Ako imaju nekog u džepu koga imaju traže još neku opciju. Čista logika ko kad dete ima igračku štp bi je želeo kad je već ima naći će novu makar nemale pojma kako i radi i dal će ih povredi i slomije. Stara tu je u šteku sigurica skuplja prašinu u ormanu :D


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Sreda, 2013-05-01, 9:32 PM


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je istina da zene..........
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]