• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Bezuslovna Ljubav"
"Bezuslovna Ljubav"






1354
poruka na forumu
453 256



post # 1 | 2012-04-19 , 4:09 PM

Nezavisna ljubav znaci da volimo sebe i ljude oko nas bez obzira na sve, dok uslovljena ljubav znači da volimo nekog samo zato sto ispunjava neke kriterijume. Ukoliko naucite da volite sebe bezuslovno, steci cete dobru bazu da prevazidjete sve sopstvene strahove. Nijedna osoba ili neuspeh ne moze to da vam oduzme.

Veliki problem u nasem samoprocenjivanju i samoprihvatanju predstavlja savladjivanje preterane potrebe za tudjim prihvatanjem.

"Volite sebe takvog kakvi jeste
Bezuslovna ljubav podrazumeva da vodimo racuna o sebi i negujemo sopstvene sposobnosti bez ikakvog uslovljavanja. To je kao da svaki dan igramo u nekon filmu kao glavna zvezda, volimo sebe zato sto smo ljudi, sto smo zivi i sto smo takvi kakvi jesmo. Volimo sebe bez obzira sto smo nesto uradili ili nismo. Kada naucimo voleti iskreno sebe bezuslovno onda cemo tek moci voleti druge na takav nacin"

Da li zaista takva ljubav postoji, sta vi mislite o tome? :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








552
poruka na forumu
154 381



post # 2 | 2012-04-19 , 4:17 PM

Pa mislim da postoji,ali je veoma malo to zastupljeno :)
Većina se danas ženi ili udaje zbog para,papira ili nečeg trećeg :)
Ja se nikada neću ženiti sa osobom koja me voli zbog para,auta,stana,kuće ili bilo kakvog drugog predmeta
Samo želim da me voli,iskreno i radi mene samog,a ne zbog onoga šta posjedujem :)
I ne želim da mijenjam svoju partnericu,voliti ću je kakva jeste
Ne trebamo mijenjati ljude :) Mi sebi izabiremo partnera,a ne drugi i ako smo spremni da ga volimo bezuslovno,i partner će nam uzvratiti :)


Poruku je menjao/la Dark_Lord - Cetvrtak, 2012-04-19, 4:19 PM


Dafuq did i just Read ?





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-04-20 , 1:01 AM

Srce me boli koliko se volim! :D :D

Ako ne volis sebe niko te ziv voleti nece. Zlatno pravilo!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-04 , 1:19 AM

Ne mrzim sebe ,drzim do sebe,gledam da cinim dobro delo,da pomognem drugima,da ne gledam samo pravo,da cenim druge da bi drugi cenili mene,volim svet oko sebe volim sebe kad vidim osmeh na tudjem licu.

Ne volim nekog jer on poseduje nesto materijalno naprotiv ja volim nekog jer on ne poseduje nista maerijalno a bogat u dusi
bogat u srcu i karakteru,volim provoditi vreme s tim osobama volim koristiti njihovo vreme slusajuci kako me savetuju,volim poslusati kritiku naravno ne bas rado ali ako je od te vrste osoba i kritika je super.

Znaci postoji neovisna i ne zavisna ljubav samo ju je tesko pronaci a da se svi malo okrenemo oko sebe nje ima samo trebamo gledati bolje ;)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2012-11-30 , 6:51 AM

Bezuslovno se vole samo svoja deca .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-12-24 , 0:36 AM

(djawolica87)
Nezavisna ljubav znaci da volimo sebe i ljude oko nas bez obzira na sve

Tako je ja barem tako volim
(djawolica87)
uslovljena ljubav znači da volimo nekog samo zato sto ispunjava neke kriterijume.

Ne jer to nije ljubav samo interes ili kroz to sto volimo to sto on posedujemo uspijemo zavoleti gazdu toga iz racuna samo naravno
(djawolica87)
"Volite sebe takvog kakvi jeste

Inace se kritikujem mnogo ali ipak se volim naravno moje mane i vrline pokusavam dovesti u red
Da bi me neko voleo moram i sama da se volim
isto je kao i da bi nesto uspela moram u to verovati i truditi se










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-05-30 , 6:36 PM

Quote Leksi ()
Ako ne volis sebe niko te ziv voleti nece. Zlatno pravilo!

e bas tako :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Bezuslovna Ljubav"
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]