Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Predlozi, pohvale, kritike....



  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 91 | 2012-05-07 , 10:38 PM

Dusomoja, slazem se sa tobom mila :* :* :*


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 92 | 2012-05-07 , 10:50 PM

Davore kod nas nemam sex za jednu noc samo dok nas smrt ne rastavi :p

Pa mozemo mi biti jedinstveni i onda cemo imati navalu ljudi na forum kad vide da je zakljucan privuce ih misterija a morace da klikaju na reklamu :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 93 | 2012-05-07 , 11:53 PM

Davore, ja bih se onda i mozda usudila pisati o ..recimo sexu da je zatvorenog tipa! Ovako, nikako!
Uskracujem za svoje iskustvo! :p
Mnoge teme ostale su netaknute od strane mene jer ne zelim da mi se neka b...ala nakaci ili neke b...le jer su povrsni pa samo citaju .. i ko zna sta jos... a nisu inetiligencijom nam na forumu ni prineti, stoga podrazavam da se forum zatvori za one koji su neozbiljni i ne vole ovaj sajt i forum kao ja i ostali koji se slazu i koji ovaj forum cine takav kakav jeste.
Davore, ovde sam nasla prijatelje za sve, za caskanje, za filozofiranje, za srecu, za tugu, volela bih da ostanem i prosirim svoja prijateljstva
Evo predloga, ja sam pocela odlaziti na forum zbog ozbiljnih tema, pa nek se vide samo neke teme, zbog googla, rejtinga itd, a kad neko zasluzi svojim komentarima mesto na forumu da mu se odobri da moze da pogleda sve teme, recimo tako ili nekako slicno, poenta da ne mogu videti sav sadrzaj ali da ipak mogu biti upuceni o cemu je pa kao je neko ozbiljan i normalan nek zatrazi odobrenje od vas da moze da vidi sav sadrzaj.
Davore? ruza ruza2 ruza2 ruza2 ruza ruza :* :*





  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 94 | 2012-05-08 , 1:21 PM

Slazem se sa svim gore navedenim. :)

Ako gost ne moze da gleda on line sadrzaj i pise na chatu,ne treba ni da ima pristup forumu :)


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 95 | 2012-05-08 , 3:31 PM

Quote (Davor)
forum se ne zakljucava il razloga koje ne bih objasnjavao jer pisem s fona a opsirno je. Inace gde ste videli neki ozbiljan forum a da je zakljucan :) sto se tice ovoga sto fizica kaze to i nije bas potpuno tacno ljudi jesu tu zbog filmova al google indeksira i forum pa kad neko trazi npr frazu: seks za jednu noc google ga posalje na forum ne na pocetnu s filmovima, a to samo jedna fraza od mnogih itd


Ja sam mislila mi smo tim i da si na nasoj strani ali ocigledno se varam
Ako tako zelis da svi sve vide pusti onda nek i filmove gledaju netrebaju da se Registruju!!!!
Nije istina da svi ozbiljni sajtovi imaju sve otvoreno kao prvo vec je neko spomenuo samo dio foruma koji se moze videti na google i to je dosta a sve sto ih zanima vise registrovace se i druziti s nama
Neznam zasto je to toliki problem zar ovaj sajt mora da je identican sa ostalima zar nemoze Vojvodina net biti barem po tom pitanju drugacija.
I fb je po celom svetu pa se ipak moras sprijateljiti s nekim da bi video njegove slike ili pinwand pa opet najaci jer ljude zanima sta se krije iza te registracije .
Ovdje na sajtu se nista ne krije sve sto vide kao gost videce i kad se loguju
Nas nema mnogo ali dovoljno da se lepo druzimo i cinimo ovaj sajt ovim sto je danas...
Za mene tema zavrsena !!!!!!! ;)
Davore hvala :)
poz cao







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 96 | 2012-05-08 , 3:45 PM

Davore, a da li je moguce da se zakljuca samo jedna tema, tj tamo gde su slike clanova?
Ako vec ne moze komplet, da se zakljuca samo tema u kojoj clanovi postavljaju svoje slike, tj. oni koji to zele???

Ja sam bila na par foruma, i bili su zakljucani, tj. samo oni registrovani su imali pravo da pisu na chatu i da ga gledaju.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 97 | 2012-05-08 , 3:52 PM

Quote (Dusomoja)
Quote (Davor)
forum se ne zakljucava il razloga koje ne bih objasnjavao jer pisem s fona a opsirno je. Inace gde ste videli neki ozbiljan forum a da je zakljucan

Davore sorry, al za ovo te moram demantirati, jer svi ozbilni forumi su bash zatvoreni... i svi ustvari forumi do sad gde sam bio ili trazio nesto, dali pomoc oko pc, download ili sta vec ... su zatvoreni...pa sam se morao regnuti...za da objavim ili da vidim sta pise...
Quote (Leksi)
Davore, a da li je moguce da se zakljuca samo jedna tema, tj tamo gde su slike clanova?

a ako neces onda da zatvoris celi dio, onda znam da mozes da zatvoris bar tu temu ili podtemu..pa nek postavljaju ljude svoje slike, bez da se plase da budu zloupotrebene od druge iz nadvor ...







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 98 | 2012-05-08 , 10:38 PM

forum se ne zakljucava i toliko o tome ko ne zeli da mu svi vide slike neka posalje pp nekom f modu ili adminu i bice uklonjene. :) moze da vam se zakljuca tema za slike da samo reg clanovi vide al to je to :) ovi sto kazu da su forumi zatvoreni (na fonu sam da ne citiram ) na velikim forumima je zabranjeno gostima pisanje na forumu i da vide linkove sto je i tu, al kao sto rece tema sajta je skroz drugacija od foruma i forum se prilagodjava sajtu a ne obrnuto :)





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 99 | 2012-05-08 , 10:55 PM

Davore no problem ja se sad slažem s tobom jer si to lijepo objasnio :)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 100 | 2012-05-08 , 11:16 PM

Quote (fizica)
forum se ne zakljucava i toliko o tome ko ne zeli da mu svi vide slike neka posalje pp nekom f modu ili adminu i bice uklonjene. moze da vam se zakljuca tema za slike da samo reg clanovi vide al to je to

ok ne moras celi, evo kao sto je rekla onda fizica onda, ako ne celi Upoznavanje bar za Slike gde su, nek budu samo za vip (i dalje) ... hajde da te ne gnjavimo vise, mislim da bi to na mnoge ljudi donelo radosti i da moze slobodno da postavljaju slike ili da ih gledaju one koji su postavili. Pozz.










437
poruka na forumu
65 203



post # 101 | 2012-05-09 , 0:00 AM

Quote (Sanja)
Dusomoja, slazem se sa tobom mila

:D A,za foru je malo bzvz meni je licno bzvz da gosti ne mogu ni poslat iporuku pitanje kako ce sta ce %) %)






Central Serbia
57
poruka na forumu
0 2



post # 102 | 2012-05-09 , 3:01 PM

E super ti je sajt samo sto neces da mi das Urednika :)





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 103 | 2012-05-09 , 3:03 PM

Moraš biti malo Aktivni/ja da bi postao/la


Poruku je menjao/la BMW - Sreda, 2012-05-09, 3:04 PM


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''






Central Serbia
57
poruka na forumu
0 2



post # 104 | 2012-05-10 , 4:53 PM

Ma i reko mi Davor da ne daje mladjima od 16. godina i da ja ne znam nista :)








552
poruka na forumu
154 381



post # 105 | 2012-05-10 , 6:38 PM

rIzLa98, pa koliko vidim već si ga imao :)


Dafuq did i just Read ?


Forum » Info » Info Centar » Predlozi, pohvale, kritike.... (Iznesite svoje misljenje)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]