Forum » Info » Info Centar » JAVA error nakon update-a i kako je rešiti (application blocket by security settings)
JAVA error nakon update-a i kako je rešiti






1
poruka na forumu
0 0



post # 76 | 2014-01-28 , 1:44 AM

Evo da probam da dam odgovor na problem od kojeg je vec glava pocela da me boli. Problem sa java aplikacijom je postao prisutan od kako sam uradio najnoviji update,i od tada ne mogu da gledam nista.Pokusavao sam da stavim java security na medium,cak sam i na low probao i nista. Onda sam malo guglao i nasao da se problem javlja kad se sudaraju 32-bit i 64- bit verzije jave u racunaru. Otidjite na http://java.com/en/download/index.jsp,a zatim idite na levoj strani u gornjem uglu na ALL JAVA DOWNLOADS,kliknite tu i na sredini u gornjem redu pise "Java Downloads for All Operating Systems' ispod toga imate
"Remove Older Versions",kliknite tu i pratite korake. uU mom konkretnom slucaju imao sam instaliranu 64-bit verziju update 10. Izbrisao sam je iz racunara i kada sam ponovo otisao u kontrol panel tamo je umesto JAVA stojalo JAVA 32-bit. Usao sam u meni,otisao na security,namestio na medium i evo je radi kao sat. Nadam se da sam pomogao>





  koluh



2
poruka na forumu
0 0



post # 77 | 2014-01-28 , 9:07 PM

Pomoc oko titoriala za iMac OS X Mavericks?
Hvala


koluhanhel








1
poruka na forumu
0 15



post # 78 | 2014-01-28 , 10:49 PM

Ja imam problem sa epizodama i to zbog vas. x'D Teen wolf:Pre ste vec u 00:00 utorkom izbacili a sad nekad u sredu nekad u petak bla bla Beauty and beast:sto izlazi posle dve nelje mislim u cemu je poenta Reign:posle mesec dana izlazi razlog?? Mislim zasto neke serije izbacujete po 5 epizoda a ove glavne serije po 1 i to posle 10 dana i vise :O





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 79 | 2014-01-28 , 11:03 PM

Louisa:

1) Ovo je tema iskljucivo za pomoc ljudima koji imaju problem a ne za spamovanje sa ovakvim stvarima.
2) Sve je objasnjeno u temi Informacije o serijama ali ne treba biti lenj da se procita sve ukljucujuci i zadnju recenicu.
3) Bice kada bude, ako se nikada ne prevede nikada nece ni biti ubacena i nama je potpuno svedno hoce li ili nece biti mi je ne prevodimo.
4) Prevodioci nisu placeni da prevode i to je cisto njihova dobra volja hoce li ili ne da prevedu neki naslov i kada ce da ga prevedu. Prevode kada imaju slobodnog vremena i volje.
5) Nadam se da ne mislis da ovi u Americi izbacuju svaki dan po 10 epizoda samo da se ugodi vama sto ne mozete da cekate po jednu nedeljno. Epizde se emituju jednom nedeljno a nekada i redje i ne moze da se postavi nesto sto jos nije emitovano a kamoli prevedeno.

Ubuduce nemoj da postavljas ovakve komentare i pitanja bice obrisani istog trena. Za sva tvoja pitanja vec postoje odgovori i upustva samo da si se potrudila da procitas. :)

Quote koluh ()
Pomoc oko titoriala za iMac OS X Mavericks?


Zao mi je ali nemam iskustva sa Mac OS predlazem da pokusas da nadjes resenje na nekom forumu koji se bavi ovim OS siguran sam da ce ljudi koji su upoznati s tim znati kako da namestis sve to ili pokusaj u predhodnim temama da nadjes resenje mislim da je bio jedan korisnik sa Mac i napisao je kako je resio. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 80 | 2014-01-29 , 2:20 AM

eto išla sam na taj edit site list i napisala vojvodina i proradilo. hvala vam puno. sad idem da nadoknadim propušteno. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 81 | 2014-02-01 , 7:03 PM

Imala sam ovaj problem i uradim sve po slici-odem na control panel, javu itd., ali ne radi mi i dalje, pokusam na laptopu, ono isto. Onda pogledam drugu sliku i odradim sve preko start menija i radi! Eto ako neko ima problem neka pokusa ovako, pozdrav :D








1
poruka na forumu
0 0



post # 82 | 2014-02-02 , 9:08 PM

I posle svih uputstava za vecinu filmova mi izbacuje ovo:


Fajlovi: 2818310.jpg (282.6 Kb)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 83 | 2014-02-02 , 11:15 PM

Quote mojazenazmaj ()
I posle svih uputstava za vecinu filmova mi izbacuje ovo:


Pa to i treba da izbacuje, da ste pogledali upustvo kako se pokrece java videli bi to. Ima video u temi za pomok oko filmova cak i text sa slikama java se vec godinu dana pokrece tako. Ide se na ono dole u cosku levo I accept pa onda ok. :)





  necca



1
poruka na forumu
0 0



post # 84 | 2014-02-04 , 1:19 AM

LJUDI .. JA PROBAO SVE STO STE NAPISALI..I NE VREDI.. MENI OPET SVE ISTO.. :(


cv fee








1
poruka na forumu
0 0



post # 85 | 2014-02-06 , 9:56 PM

Windows 7, Vista Windows XP

Click on the Start button and then click on the Control Panel option.
In the Control Panel Search enter Java Control Panel.
Click on the Java icon to open the Java Control Panel.

(1) In the Java Control Panel, under the General tab, click Settings under the Temporary Internet Files section. The Temporary Files Settings dialog box appears. (2)Click Delete Files on the Temporary Files Settings dialog. The Delete Files and Applications dialog box appears.

(3) Click OK on the Delete Files and Applications dialog. This deletes all the Downloaded Applications and Applets from the cache.
(4)Click OK on the Temporary Files Settings dialog. If you want to delete a specific application and applet from the cache, click on View Application and View Applet options respectively.

That's what finally helped me after following all the other confusing solutions. Go back to the site you want to use and it should work. Good Luck






  beca



1
poruka na forumu
0 0



post # 86 | 2014-02-08 , 2:10 PM

kako da ocistim kes? hvala








2
poruka na forumu
0 0



post # 87 | 2014-02-08 , 8:10 PM

ee meni izbaci alow and remember i alow

Added (2014-02-08, 6:10 PM)
---------------------------------------------
meni nece pise allow i allow and remember



chogila





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 88 | 2014-02-08 , 8:20 PM

chogila, to i treba da izbaci, pogledaj video kako se pokrece java, ides na allow i onda na ok. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 89 | 2014-02-08 , 8:33 PM

da al meni nece ni tad

Added (2014-02-08, 6:33 PM)
---------------------------------------------
nece ni kad ukljucim allow


Poruku je menjao/la chogila - Subota, 2014-02-08, 8:34 PM


chogila





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 90 | 2014-02-08 , 8:51 PM

chogila, obrati se u temi pomoc oko filmova ili prijavi neispravan sadrzaj ( imas linkove do njih iznad chata i komentara ) ako mislis da je pokvaren i da nije do tebe. Ova tema je za samo jedan problem i samo o njemu se ovde prica. :)


Forum » Info » Info Centar » JAVA error nakon update-a i kako je rešiti (application blocket by security settings)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]