• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info » Info Centar » Kako uključiti prevod na VIDEO LINK 2 (Slikoviti prikaz postupka.)
Kako uključiti prevod na VIDEO LINK 2






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2020-03-26 , 4:43 PM

Na VIDEO LINK 2 se nalazi alternativni plejer na kojem možete da pogledati sadržaj i sami uklopiti prevod koji vam odgovara prateći uputstva sa slika:









I onda ste uspešno ubacili prevod. Idete na PLAY i proverite da li vam se prevod uklapa. Ukoliko se ne uklapa ta verzija prevoda, opet idete ispočetka na CC, pa odabir prevoda , pa ubacivanje.

Plejer će zapamtiti dokle ste stigli sa gledanjem prethodnog snimka i svaki put će vas pitati da li želite da nastavite od minuta gde ste stali, ili želite ispočetka da pustite epizodu/film.

Baza filmova i serija koji se nalaze na VIDEO LINK 2 nije naša, niti bilo kako utičemo na nju, već se ona automatski povlači. Nekih sadžaja ima, nekih nema, ali zato je ovaj plejer samo alternativni.

One sadržaje koji nemaju CC, ili imaju samo alternativni plejer , a on ne radi, prijavite u temu za neispravan sadržaj (koja se nalazi ispod svakog video plejera) i sredićemo.


Fajlovi: 4087437.png (14.6 Kb) · 5709350.png (26.1 Kb) · 3229968.png (23.9 Kb) · 3319478.png (21.0 Kb)

"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Info » Info Centar » Kako uključiti prevod na VIDEO LINK 2 (Slikoviti prikaz postupka.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]