Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova






592
poruka na forumu
208 1412



post # 406 | 2014-01-14 , 4:24 PM

Quote jellena992 ()
Jel moze neko da pogleda ovu epizodu nece da radi... Unapred hvala http://www.vojvodinanet.com/publ....-0-6048

Sređeno, a u ovu temu si trebala http://www.vojvodinanet.com/forum/47-2213-1 pre primetimo i opravimo al sredili smo to preko čata oonda kad si se javila.





  Jesha



2
poruka na forumu
0 0



post # 407 | 2014-01-15 , 1:03 AM

Dugo sam vec korisnik vaseg sajta, jako zadovoljan korisnik :) i imam ponekad problema s pustanjem sadrzaja, ali uvek uspem da resim pomocu refresh ili sacekam da postavite novi sadrzaj ili da prorade serveri.

Medjutim, malopre sam gledala Person of Interest S03E07, zavrsim s time i krenem da ucitavam sledecu epizodu. U medjuvremenu mi Avast preporuci kao i uvek da update-ujem novu verziju Jave i sve to odradim regularno kao i uvek. Krenem da gledam dalje seriju i izlazi mi neki prozorcic koji kaze Application Blocked by Security Settings i sada nece nista da mi pusti na sajtu. A ja nisam nista oko tih podesavanja dirala :(.

Prvu put mi se ovo desava, ne vidim da vas je iko pre pitao za ovaj problem. O cemu se radi? I kako da to sredim?

Hvala unapred.





  TheDR



3
poruka na forumu
0 0



post # 408 | 2014-01-15 , 1:14 AM

Quote Jesha ()
Dugo sam vec korisnik vaseg sajta, jako zadovoljan korisnik :) i imam ponekad problema s pustanjem sadrzaja, ali uvek uspem da resim pomocu refresh ili sacekam da postavite novi sadrzaj ili da prorade serveri.

Medjutim, malopre sam gledala Person of Interest S03E07, zavrsim s time i krenem da ucitavam sledecu epizodu. U medjuvremenu mi Avast preporuci kao i uvek da update-ujem novu verziju Jave i sve to odradim regularno kao i uvek. Krenem da gledam dalje seriju i izlazi mi neki prozorcic koji kaze Application Blocked by Security Settings i sada nece nista da mi pusti na sajtu. A ja nisam nista oko tih podesavanja dirala :(.

Prvu put mi se ovo desava, ne vidim da vas je iko pre pitao za ovaj problem. O cemu se radi? I kako da to sredim?

Hvala unapred.


I ja imam isti problem :(








592
poruka na forumu
208 1412



post # 409 | 2014-01-15 , 1:19 AM

Meni se dešavalo dok sam Eset (nod32) koristio, moguće da ti iste probleme pravi Avast antivirus (updejt il nešto oko toga). Što se tiče updejta ičega ja ih neradim java mi praistorijska al ako radi što bi je diro il updejtovo. Moguće da ti i updejt jave nešto poremetio te unistal i vrati neku stariju, koko vidim problemi nastali kad si updejtovala javu...
Konkretno instaliranjem Gogle Chrome starijeg datuma (oko 1-2 godine) i starije verzije jave (pola godine pa naviše) meni to radi i nediram ništa, bilo kake radnje u zadnjih pola godine za ovaj sajt il neki sličan sve mi se svodi na čiščenje keša, cokies i refreš :D





  TheDR



3
poruka na forumu
0 0



post # 410 | 2014-01-15 , 2:23 AM

Nema veze sa antivirusom, problem je nastao nakon update jave koja sada blokira plugin.

Mislim da bi admini trebali da ucine nesto povodom toga jer to moze odvratiti dosta korisnika koji imaju instaliranu poslednju verziju jave da posecuju sajt. Umesto da instaliraju staru javu koja moze biti nebezbedna, potrazice neki drugi sajt da gledaju.

Evo ja upravo pogledah novu epizodu omiljene serije na drugom mestu, jer ovde nije moguce.

Nadam se da ce admini naci neko resenje.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 411 | 2014-01-15 , 2:36 AM

Za sve koji imaju problem sa novom javom neka pogledaju ovaj link i nameste zastitu na medium. :)

http://www.java.com/en/download/help/jcp_security.xml





  Jesha



2
poruka na forumu
0 0



post # 412 | 2014-01-15 , 3:28 AM

Uspela sam!!! Uz pomoc onog linka koji ste podelili o tome kako da se podesi na Medium ova nova verzija. Tako da imam i novu verziju i radi :). Hvala! Hvala! :D ruza :D


Poruku je menjao/la Jesha - Sreda, 2014-01-15, 3:31 AM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 413 | 2014-01-15 , 3:34 AM

Obrisani su svi postovi koji nemaju veze s resenjem, ako je vec dato resenje onda nema potrebe raspravljati o stvarima koje nemaju veze s ovim problemom i zatrpavati objasnjenje.

Tako da jos jednom ako vam izbacuje application blocket by security settings resenje imate na linku ispod samo stavite na medium:

http://www.java.com/en/download/help/jcp_security.xml

Obavezno ocistite kes posle i ako ne radi slucajno na chrome do sutra koristite mozilu a nadam se trajnijem resenju sutra. :)

Takodje me proizvodimo mi Javu pa da uticemo na njen rad ( sto se tice nekog komentara od pre )... :)





  korba



1
poruka na forumu
0 0



post # 414 | 2014-01-17 , 1:01 AM

svaka čast za ovo obaveštenje,ubih se tražeći problem da


korbovljanović aleksandar








1
poruka na forumu
0 -10



post # 415 | 2014-01-17 , 5:17 PM

Kod mene je Java update-ovana, sve je obrisano šta treba, ali sada, po prvi put piše, da je problem u mojim " SIGURNOSNIM PODEŠAVANJIMA " i ni jedan video neće da pokrene zbog toga. Šta treba da uradim u podešavanjima ??? Hitno.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 416 | 2014-01-17 , 7:49 PM

Quote DjastinCimet ()
Kod mene je Java update-ovana, sve je obrisano šta treba, ali sada, po prvi put piše, da je problem u mojim " SIGURNOSNIM PODEŠAVANJIMA " i ni jedan video neće da pokrene zbog toga. Šta treba da uradim u podešavanjima ??? Hitno.


Da pogledas donji desni cosak svoj ekrana i vidis obavestenje koje izbi oci svima vec danima :) I da postupis prema uputstvima i resices problem :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








3
poruka na forumu
1 8



post # 417 | 2014-01-18 , 3:36 PM

http: //www. vojvodinanet. com/gorillavid/plugins/gkplugins_videoslasher.swf Not Found

na svim video imam 3 pc u kuci i na svakom ovo
na sotlai sajtovima radi al ovdje nece niakko


Poruku je menjao/la nemirko - Nedelja, 2014-01-19, 4:49 PM








1
poruka na forumu
0 0



post # 418 | 2014-01-20 , 1:34 AM

Sve sam uradio kako pise za ovu novu verziju JAVE, ali uvek se pojavljuje isto. Kada udjem opet u Control Panel, u JAVA settings, umesto na medium, vraca se uvek na high. Probam i na apply pa OK, ali uvek se isto desava. Obrisem i cookies i sve, ali dzabe, uvek isto!!! Sta da radim?





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 419 | 2014-01-20 , 1:58 AM

nemirko, mozda je samo crko taj film prijavi u temu za popravke kako je naznaceno.

vladantane, imas opciju, kliknes na edit site list i dodas nas sajt. nalepis ovaj link tacno: http://www.vojvodinanet.com



Znaci sa http:// a bez / na kraju i sacuvas, mozes opet da satavis na medium ako hoces. :)

Ili opcija 2:

Start-All programs-folder Java-Java Configuration, i tu podesite na medium.





  freya



3
poruka na forumu
0 0



post # 420 | 2014-01-21 , 1:18 AM

Ako sam propustila da neko imas slican problem, molim vas ostavite mi link. Dugo sam bila svakodnevni posetilac vaseg sajte, dok nisam kupila novi komp :( Ne mogu nikako da pokrenem javu na windows 8ci, imate li neko resenje? Unapred hvala. Ne mogu da gledam mentalista :(


Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]