Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova






2
poruka na forumu
0 0



post # 511 | 2014-05-11 , 11:46 PM

Pomoc pomoc, vec nekih mesec dana mi se ne pojavljuje titl ni na jednoj seriji, inace sve ostalo funkcionise ali zasto nemam podnapis?


...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 512 | 2014-05-11 , 11:49 PM

Quote mrxxll ()
Pomoc pomoc, vec nekih mesec dana mi se ne pojavljuje titl ni na jednoj seriji, inace sve ostalo funkcionise ali zasto nemam podnapis?


Proveri da li ti je ukljucen u gornjem desnom uglu plejera CC :)

Treba da pise CC is on :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 513 | 2014-05-11 , 11:53 PM

Ne mogu da verujem, zbog kakve gluposti nisam uspevala da gledam mesec dana omiljene serije, jooooj kuku, nutella hvala ti najlepse na brzom i ljubaznom odgovoru :-)


...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 514 | 2014-05-11 , 11:59 PM

Quote mrxxll ()
Ne mogu da verujem, zbog kakve gluposti nisam uspevala da gledam mesec dana omiljene serije, jooooj kuku, nutella hvala ti najlepse na brzom i ljubaznom odgovoru :-)


Nema na cemu draga, polako :)

Uzivaj :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 515 | 2014-05-14 , 1:56 PM

trazim malu pomoc oko pustanja nekih epizoda, imam javu i flash player, oba su updatovana, skinuo sam ccleaner i ocistio sve browsere, ocistio temp files u kompu, i prefetch, menjao browsere i nista, kod ostalih epizoda se pojavljuje ono security warning gde treba da pretisnem RUN, ali kod nekih nema , i pise video not found:, dok kod drugih korisnika te iste epizode rade, ako moze neka pomoc bio bih vam zahvalan, jer se mucim sa ovim nekoliko dana.. cak sam menjao i sajtove kao *****************************,, te iste epizode ne rade... i dalje ne shvatam u cemu je fora... MOLIM za POMOC ,.,, HVALA

Added (2014-05-14, 12:56 PM)
---------------------------------------------
i jos nesto nije radilo na starom sistemu, pa sam reinstalirao sistem, completno brisanje svega, imam Norton antivirus, a od programa imam skype, team viewer, aimp3, utorrent, ccleaner, operu, mozillu i chrome.. ako neko moze teamviewer da vidi sam ... hvala


Nije meni problem da ja uđem u vezu, nije mi frka da samo njoj pišem, promenim broj, ugasim fejs. Nije mi frka da celu noć pričam sa njom, da ostavim cigare i piće zbog nje. Nije mi frka da kažem prijateljima da ne mogu biti sa njima, jer sam potreban devojci. Nije mi frka da te čuvam, mazim pazim, da ti dam svoju majicu koja miriše na mene i kupim ti čokoladu koju voliš, iako stalno govoriš da si sve deblja. Nije mi frka da ti posvetim svo svoje vreme i da te branim pred svima. FRKA MI JE DA SVE TO PREKO NOĆI NE BACIŠ U VODU. :o





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 516 | 2014-05-14 , 4:25 PM

Mirkooo1992 ne moze niko da vam gleda preko TW-a, zamisli kad bi gledali svakom ko nesto ne moze ili slicno. :)

Ako se pojavi Video Not Found greska koja ostaje nakon par refresa i nece da radi na 2 browseru onda prijavite u neispravne sadrzaje kako je naznaceno u toj temi. Mozda je crko link pa ne radi sada iako je radilo pre, kada bude propravljeno (ako je uopste bilo pokvareno) vasa prijava ce da se obrise i tako znate da radi. :)

P.S. Ako imate adblock ugasite ga posto mozda blokira popup prozor za pokretanje jave, takodje pogledajte od pocetka do kraja video upustvo iz 1 posta ove teme (ako niste). :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 517 | 2014-05-14 , 9:01 PM

Kako da nadjem domace filmove


Mirko Teodorcevic








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 518 | 2014-05-14 , 9:03 PM

Quote MirkoTodor ()
Kako da nadjem domace filmove


Ovde ne mozes sigurno ovo je sajt sa stranim filmovima i serijama. Probaj google :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








4
poruka na forumu
0 0



post # 519 | 2014-05-16 , 6:36 PM

Ima već tri dana da mi piše view limited,obrišem cookies i ostalu povijest prema vašim uputama ali nikakve koristi.Mogu odgledati jednu epizodu seriju ,a kad želim pogledati drugu ne mogu.Kako mogu riješiti ovaj problem sa limitom jer mi nije rješenje da iza svakog gledanja moram brisati keš jer prije nisam morala.Išla sam i na drugi browser ali ista situacija.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 520 | 2014-05-16 , 7:26 PM

leptirica1, limit ne postoji na sajtu, daj mi link do filma/serije na kojoj se to pojavljuje?.








1
poruka na forumu
0 0



post # 521 | 2014-05-17 , 0:20 AM

Zdravo neznam vise sto da pravu do pred nekoe vreme sve mi rabotese najnormalno ama sga mi se otvori prozorce i pisue
APPLICATION BLOCKED BY SECURITY SETTINGS
i ima samo OK da stisnes








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 522 | 2014-05-17 , 1:32 AM



"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








4
poruka na forumu
0 0



post # 523 | 2014-05-17 , 5:09 PM

Pojavljivalo mi se na skoro svakoj seriji ili filmu koji sam htjela odgledati.Sinoć sam gledala fim Walk of Shame i na pola filma mi se pojavio limit i da moram pričekati i tako mi je već par dana,ili mi se pojavi odmah na početki ili u sredini filma ili serije šta mi je najgore.Sinoć prije nego sam počela gledati film očistila sam keš i kolačiće,ali isto mi se pojavilo.Inače mi piše npr.morate čekati 3 sata da nastavite gledati ,a sada samo limit i morate pričekate bez vremenskog okvira čekanja.Osim ovoga problema moram pohvaliti vaš sajt najbolji ste i najbže stavljate nove serije i i filmove od ostalih sajtova na kojima sam regitrirana zato bi voljela da ovo nekako sa limitom mogu riješiti.








1
poruka na forumu
0 0



post # 524 | 2014-05-17 , 5:33 PM

Cao,

Imam problem sa pustanjem filmova od reinstalirao win. Naime prijavljuje mi gresku Aplication Blocked by Security Settings.
Isao sam u security settings i smanjio na najmanje i dalje mi ne ide. Hvala unapred
P.S. Odlicno radite svoj posao





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 525 | 2014-05-17 , 6:03 PM

leptirica1, ne znam gde ti gledas i sta ali kod nas nema limita, da ima verovatno bi od toliko korisnika jos neko prijavio. :)

daravuk, resenje: http://www.vojvodinanet.com/forum/2-3200-1 drugo ne postoji i mora da radi, ne zaboravi da ocistis kes i obavezno restartujes browser. :)


Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]