Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 541 | 2014-05-25 , 6:10 PM

Quote Apokalipsa84 ()
Ja se ne zalim na nista sve mi radi al imao bi jedan predlog za admine
ako dobijem odgovor da izvoljevam ne ljutim se
e sad
kad gledam serije pa treba prebaciti na sledecu epizodu meni ide brzo jer na misu imam dugme nazad i napred,pa gde god sam na ekranu samo kliknem nazad i eto me na listi pa sledeca
ali da li bi adminima bio problem da dodaju dva dugmeta na stranicu
na vecini stranih sajtova sam video pa kontam da bi i ovde bila dobra inovacija
da ubace dugmad "prethodna epizoda" i "sledeca epizoda"
sta mislite o tome


Nije ovo tema za tvoje pitanje :) Da ne bi doslo do spama , svoje predloge slobodno iznosi ovde http://www.vojvodinanet.com/forum/2-26-1 :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 542 | 2014-05-26 , 9:20 PM

Postovani
U principu do sad sam sve uspevao da otvorim i uredno sam sva Vasa upustva citao, ali ako sam preskocio ovaj problem koji ja imam unapred se izvinjavam. Instalirao sam Javu, obrisao kes, (predhodno sam reinstalirao komp). Koristim mozzilu za gledanje filmova, ali sad svaki put kad hocu da pustim neki film ili neku epizodu serije pokazuje mi ovo sto sam slikao na desktopu. U cemu je problem?


Fajlovi: 3550614.png (281.8 Kb)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 543 | 2014-05-26 , 10:02 PM

Quote krsman72 ()
Postovani
U principu do sad sam sve uspevao da otvorim i uredno sam sva Vasa upustva citao, ali ako sam preskocio ovaj problem koji ja imam unapred se izvinjavam. Instalirao sam Javu, obrisao kes, (predhodno sam reinstalirao komp). Koristim mozzilu za gledanje filmova, ali sad svaki put kad hocu da pustim neki film ili neku epizodu serije pokazuje mi ovo sto sam slikao na desktopu. U cemu je problem?


Prati samo uputstva i slike iz prvog posta http://www.vojvodinanet.com/forum/2-3200-1 :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 544 | 2014-05-26 , 10:17 PM

Hvala puno. Sve perfektno radi. I izvinjavam se jos jednom.








1
poruka na forumu
0 0



post # 545 | 2014-06-03 , 2:13 AM

zasto nemogu da gledam nijedan film


DZEZER








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 546 | 2014-06-03 , 8:58 AM

dzezer, Tvoje pitanje je nepotpuno nzm Mi ne znamo sta moze biti problem pa da ti pomognemo ako nam ne opises kako to mislis da ne mozes da gledas nijedan film :)

Eto ja ti sad mogu reci instaliraj javu jer ne znam na sta tacno mislis nzm :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 547 | 2014-06-17 , 6:40 PM

pozdrav, sve sam ja to napravio ali i dalje neradi, pa mi dopustite da kazem da mozda ima problema koje niste predvideli








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 548 | 2014-06-17 , 11:44 PM

Quote drOkrutni ()
pozdrav, sve sam ja to napravio ali i dalje neradi, pa mi dopustite da kazem da mozda ima problema koje niste predvideli


A koji to problem nije predvidjen ? :D

Ukoliko zaista nije predvidjen nekim tutorijalom za pomoc, resice se, ali moras da priznas da je cudno da samo tebi nece da radi, a svima drugima radi :) Ako nekima i nije do sad, proradilo je nakon dodatnih uputstava :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 549 | 2014-06-22 , 4:35 AM

Sve sam uradila,instalirala sve pocak dva puta,ocistila kes,promijenila browser i opet nece.. -.-' de popravite..


efrwetzret








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 550 | 2014-06-22 , 4:46 PM

Quote Sabaheta88 ()
Sve sam uradila,instalirala sve pocak dva puta,ocistila kes,promijenila browser i opet nece.. -.-' de popravite..


Ispod svakog video plejera imas link do teme Prijavite neispravan sadrzaj i tamo ostavi link koji vodi do filma / epizode serije, i mi cemo popraviti :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 551 | 2014-06-23 , 8:25 PM

Javljam vam se drugi put za 5-6 dana. Vise godina unazad preko vaseg sajta sasvim fino sam mogao da gledam filmove koje sam hteo. Imam instaliranu najnoviju verziju Java, po vasem savetu, ali i dalje kad selektujem neki film koji je postavljen poslednjih 3-4 nedelje, pojavi se samo crni ekran sa streliocom za pokretanje ali mrttav. Nema nikakvog efekta ciscemje kes memorje Ctrl... Ne izbacuje stranicu sa Run, jednostavno je mrtav posle selektovanja filma. Filmove postavljene pre vise meseci odlicno startuje. Vase misljenje i pomoc u vezi sa ovim je: ... ? Fala








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 552 | 2014-06-23 , 9:15 PM

bibili, Sav sadrzaj koji se postavlja prodje prethodnu proveru pre nego sto se odobri, tako da je ispravan , sto se moze videti i po broju pregleda od strane korisnika i po tome sto se niko nije zalio da ima isti problem kao ti :)

Dolazimo do zakljucka da ti nesto ne valja. Ali ako kazes da imas uredno instaliranu Javu, trebalo bi da bude sve u redu. Nadam se da znas da ne mora svaki film / epizoda serije da se pokrece sa Run prozorom, to samo neki od servera zahtevaju , ne svi .. Zaiste ne vidim sta bi mogao da bude problem , sem da mozda nisi pomesao strelicu za PLAY pokretanje sa jednom od tri reklame koje se nalaze na plejeru pa da zato mislis da je ekran crn i mrtav .. U tom slucaju samo iskljuci reklame na "x" u cosku.



Takodje ako nije to, probaj promeniti pretrazivac preko kojeg gledas. Moze da se desi da ti pretrazivac ne vidi odredjen server, pa zato zeza :)


Fajlovi: 9132032.jpg (16.6 Kb)

"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 553 | 2014-07-05 , 3:19 AM

Pozdrav,od kako sam skinuo novu verziju jave Version 7 Update 60 nemogu da gledam nista izbaci mi prozorcis i pise ovako

Application Blocked by Security Settings
Name:gkPluginsLib
Location:http://www.vojvodinanet.com
Your security settings have blocked a self-signed application from running.

kako ja to mogu da popravim????








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 554 | 2014-07-05 , 3:27 AM

Quote Valvee ()
kako ja to mogu da popravim????


Samo prati slike iz ove teme :) http://www.vojvodinanet.com/forum/2-3200-1


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








18
poruka na forumu
0 0



post # 555 | 2014-07-10 , 12:05 PM

B) imam vec 2 mjeseca


Poruku je menjao/la SEBO55 - Cetvrtak, 2014-07-10, 12:06 PM


Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]