Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 586 | 2014-09-12 , 0:37 AM

CorLapideum, mozda je imas skinuto ali moras i da je omogucis, procitaj 1 post na 1 strani ove teme i iskljuci adblock ako ga imas. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 587 | 2014-09-30 , 2:51 AM

Zadnja 2 dana nemam uopste prevod ma sta god da pustim na vojvodini zast??? hvala unapred ccc





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 588 | 2014-09-30 , 11:26 AM

Quote aLENcO ()
Zadnja 2 dana nemam uopste prevod ma sta god da pustim na vojvodini zast??? hvala unapred


na svakom videu imaš opciju CC on/off, uključiti/isključiti prijevod, dakle, treba biti CC on da ti prikaže prijevod :D


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx





  EMMMA



1
poruka na forumu
0 0



post # 589 | 2014-10-03 , 10:26 PM

Poštovani
Po vašim uputama instalirana java , očišćeno sve ali i dalje ne radi
kad god se ucita serija ili film stoji video not found http://127.0.0.1:3 ...
ne znam sta da radim
HVALA





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 590 | 2014-10-04 , 8:45 PM

EMMMA, prijavite u temu za neispravan sadrzaj kako je naznaceno u njoj. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 591 | 2014-10-06 , 3:12 PM

konacno sam i ja rijesila problem sa javom.. hvala vam puno, ali se meni taj znak pojavio u lijevom cosku... ali svakako spasili ste me


zivot je lijep....








2
poruka na forumu
0 0



post # 592 | 2014-10-14 , 7:10 PM

Može pomoć oko gledanje serija na Operi. Instalirao sam najnoviju javu, obrisao kolačiće restartovao browser i neće. Stoji ovako:



Poruku je menjao/la AleksaVP - Utorak, 2014-10-14, 7:11 PM


CRVENA ZVEZDA !








63
poruka na forumu
50 166



post # 593 | 2014-10-15 , 2:29 AM

AleksaVP, - jesi li mozda probao da spustis u ''Javi'' - ''security'' na minimum ,pa onda da probas i ,ako jesi imas u gornjem levom /uglavnom/ , delu ekrana ''kockicu'' ,koju kada pritisnes ,ona ti daje pitanja ,da li da dozvoli pustanje sa ''Java''-om ili ne ... probaj - kod mene to sada tako ''sljaka'' ovo 2-go ,a pre me je uvek samo pitalp ... Ja sam trebala samo da ''stikliram'' da ''hocu'' i ''ekran'' se otvarao brez 'ikakih problemosa ..... , pa probaj i SRECNO ... !!! andjeo ruze ;) da cao gj


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 594 | 2014-10-16 , 5:10 PM

Quote AleksaVP ()
Može pomoć oko gledanje serija na Operi. Instalirao sam najnoviju javu, obrisao kolačiće restartovao browser i neće. Stoji ovako:


Iskljuci adblock ako ga imas i refresuj stranu posto mora da se omoguci java. Ako to nece pokusaj sa 2 browsera, ako si sve to isprobao i nece prijavi u neispravan sadrzaj da se proveri. :)








6
poruka na forumu
10 33



post # 595 | 2014-10-17 , 1:11 PM

ovo je za stariju verziju 7.. a sad je novija 8.. i skroz je drugačija pa ko zna kako da podesimo nek postavi,ja sam probao novu 8.. ali nisam našao gde da podesim jer nema slajder za security za medium kao do sad na v7.. cao


šta se sve može jezikom...lol





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 596 | 2014-10-18 , 11:27 AM

Tko ia problema oko nove jave

1. odmah iznad videa imate kako pokrenuti java runtime (plavim slovima), klikni na to
2. otvorit će službenu stranicu JAVE
3. tu klikneš download jave
4. kada se java inst klikneš finish i otvorit će ti se ponovno stranica jave da VERIFUJEŠ to što si isnt, klikneš verify
5. tu će ti se pojaviti kao da fali puzle, onda desni klik i omogući javu
6. kad se vratiš na vn, refreshaj i pričekaj malo dok ne dođe prozor sa kvadratićem za javu i to je to

CHROME= nekome će tražiti, skroz desno u glavnoj alatnoj traci (ono gdje piše web adresa www.vojvodinanet.com) i tu kliknep desni klik i odabereš prvu opciju "uvijek omogući...."
MOZILLA= iskoči samo nešto ispod alatne trake i tu također odaberete "uvijek omogući javu..."

Tako sam ja odradila bez ikakvih problema i na starom i novom kompu :)
Ako bude i dalje problema, pitajte :)


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx








1
poruka na forumu
1 0



post # 597 | 2014-10-27 , 11:55 AM

Imam posledju ``Javu``, 8.25... Neke filmove dekodira ok, ali neke nece!!!?? Kao da joj fali neki Plugin ili??? Zapocne dekodiranje i samo izbaci ``File invalid or deleted``! sha da joj cinim na koje muke da je bachim?? udri 4 ADmin!!


Poruku je menjao/la rundozuco - Ponedeljak, 2014-10-27, 12:11 PM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 598 | 2014-10-27 , 9:52 PM

rundozuco, kada prijavi "file invalid or deleted" znaci da je neispravno i prijavite u neispravan sadrzaj. :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 599 | 2014-10-30 , 5:10 PM

Meni od danas antivirus vise ne dopusta da uopste udjem na deo sajte gde su serije i filmovi,ne znam da li se do svima deseva ili je samo do mene sobzirom da je sinoc bio neki antivirus update.Samo mi kaze

The site ahead contains malware

Attackers currently on clkrev.com might attempt to install dangerous programs on your computer that steal or delete your information (for example, photos, passwords, messages, and credit cards).

Automatically report details of possible security incidents to Google. Privacy policy

Jel moze neka pomoc kako da se sredi to ako je do mene,posto do sad nisam imao vecih problema a posecujem sajt sigurno 2 god...








1
poruka na forumu
0 0



post # 600 | 2014-10-31 , 8:17 PM

CAO
JEDNO PITANJE. KOMP MI NAJNORMALNIJE RADI, ALI OD JUCE KAD PUSTIM FILM POSLE 1 MINUT SAMO MOGU DA MRDAM KURSOROM PO EKRANU, NITI MOGU DA ZAUSTAVIM FILM, NITI DA POJACAM / SMANJIM ZVUK NISTA NISTA NISTA... :( FILM ILI SERIJA NAJNORMALNIJE IDU... DA LI JE NEKO IMAO SLICAN PROBLEM I AKO JESTE DA LI GA JE I KAKO RESIO
HVALA UNAPRED


Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]