Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova



  Trol



7
poruka na forumu
0 30



post # 691 | 2015-07-15 , 2:10 AM

Quote burnnotice02 ()
2ja kad udjem u epizodu i sve prikljucke aktiviram meni jako jako dugo ucitava epizodu (vrti onaj krug) moze pomoc i ako znate da mi kazete sta je uzrok tog problema


Uzrok moze biti da je neispravan link na datom serveru.Moze biti do tvog kompa ,moze biti do tvog neta i sl .Najcesci razlog je taj da je server preopterecen ili da je link neispravan. Jednostavno prijavis adminima i oni ce zamjeniti sa ispravnim linkom i moci ces da uzivas .

Quote burnnotice02 ()
ako moze jos jedno pitanje nov sam na ovom sajtu pre oko 3 nedelje sam poceo da gledam filmove i serije a accaunt sam napravio pre 3 dana i jos uvek nisam skonto kako da promenim browser pomozite molim vas


Browser mjenjas tako sto na google pretragu ukucas browser koji zelis npr Mozilla free download ,skines sa neta,instaliras i to je to .








1
poruka na forumu
4 0



post # 692 | 2015-07-17 , 0:59 AM

koristim mozill-u javu ima ali mi kod otvaranja serija izbacuje not found.pokusam na drugim serverima i nemam toliko problema,ali posteno najvise koristim ovaj sajt posto ste veoma korektni i azurni.

:*








1
poruka na forumu
0 0



post # 693 | 2015-08-10 , 7:12 PM

NPAPI plugins don't work on Chrome version 42 and higher

Plugins allow extra features to be added to browsers. For example, you can watch certain types of videos or play a game that’s on a webpage.

NPAPI support has ended
In the past, many plugins were developed using an older system called NPAPI. Today fewer sites are using NPAPI plugins and they can sometimes cause security risks on websites.

To make browsing with Chrome safer, faster, and more stable, we’re ending support for NPAPI plugins with Chrome version 42.

Which plugins are supported
Plugins that use a newer, more secure system called Pepper API (PPAPI) will continue to work, including those that come with Chrome, like Adobe Flash and PDF Viewer. If Flash or PDF doesn’t automatically load, make sure that you have the PPAPI plugin version enabled in Chrome.

Plugins that use NPAPI, including Silverlight, Java, and Unity, won’t work

Added (2015-08-10, 7:12 PM)
---------------------------------------------
uglavnom nemogu dosta filmova da gledam zbog ovoga skoro polovinu sa sajta. pokusavao sam sve moguce i jednostavno nerade zbog ovoga gore navedenog u poruci.Ako neko ima neku ideju kako da ovo resim molim vas da me informise posto je iritantno kad pocnes da gledas serijale i onda odjednom neke epizode nemozes da otvoris :(






  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 694 | 2015-08-10 , 7:52 PM

maxwell, NPAPI radi 100%, pre dva dana sam reinstalirao novi sistem zajedno sa najnovijim chrome pretrazivacem i javom i sve radi ok, ne treba odmah ne radi nego pokusas i vidis da moze. :)

Isto tako kada NPAPI bude stvarno potpuno ukinut tu pomoci nema ne samo kod nas vec kod svih sajtova, mi ne uticemo na proizvodnju chroma niti jave i samim tim ne mozemo pomoci oko toga, jednostavno morat cete da promenite browser kada gledate filmove. :)








9
poruka na forumu
1 0



post # 695 | 2015-08-12 , 6:12 PM

Cao! Ne mogu da odgledam Teen Wolf jer mi Chrome blokira, umesto serije mi se otvori crveni ekran sa upozorenjem. To mi se desilo i sa par drugih serija i filmova, koje takodje nisam uspela da otvorim. Mozete li da mi kazete kako da iskljucim to?





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 696 | 2015-08-12 , 7:47 PM

Fenix7, radi se ne otklanjaju problema, u medjuvremenu mozes da pogledas s drugog pretrazivaca, ili da odes na chrome kada se to pojavi na dnu ima Detalji pa opcija nastavi na sajt.... :)








9
poruka na forumu
1 0



post # 697 | 2015-08-14 , 3:08 PM

Ok. Hvala. :)








387
poruka na forumu
34 201



post # 698 | 2015-08-17 , 6:04 PM

ne mogu da pokrenem film jamesy boy.na plejeru pise da ucitava video i tako stoji.ne mogu ni da ga kopiram u sadrzaj koji ne radi.sta se desava?jel do mene? :(


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 699 | 2015-08-17 , 11:04 PM

tatjana73, ako je zapelo prijavi u neispravni sadrzaj, u svakom slucaju kada se obrise znas da mora da radi. :)








1
poruka na forumu
0 15



post # 700 | 2015-08-19 , 12:02 PM

1.Click here to install Exstensions:http://gkplugins.com/exstensions
2.Refresh Browserand continue to view.
Ovo mi izbacuje kada pokusam da odgledam film http://www.vojvodinanet.com/publ....0-36908
da li se ovo mora instalirati da bi se pogledao film???






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 701 | 2015-08-19 , 12:40 PM

Quote maryja ()
1.Click here to install Exstensions:http://gkplugins.com/exstensions
2.Refresh Browserand continue to view.
Ovo mi izbacuje kada pokusam da odgledam film http://www.vojvodinanet.com/publ....0-36908
da li se ovo mora instalirati da bi se pogledao film???

Procitaj ovo:

http://www.vojvodinanet.com/forum/2-3988-1










1
poruka na forumu
0 0



post # 702 | 2015-08-29 , 11:14 PM

Pozdrav ljudi ima li ko online imam ton i prevod na filmovima i serijama, ali nekam sliku samo nesto kao zeleno platno proverio sam javu imam poslednji update , a nije mi trazilo extenctions tako da nzm sta da radim zbunjen


Life is one big joke, and you should look at life like that cause......well na be honest no one gets out alive anyway :D





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 703 | 2015-08-30 , 0:28 AM

Wearwolf, pokusaj da instaliras najnoviju verziju flesh playera. Takodje ocisti kes (od pocetka vremena) i ako ne pomaze pokusaj s 2 browsera pa javi kako je proslo. :)





  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 704 | 2015-08-30 , 3:24 AM

Jutros mi odradi auto update java i bum ne ucitava je , menjao sam browser i opet neceeeee

Added (2015-08-30, 3:24 AM)
---------------------------------------------
Jutros mi odradi auto update java i bum ne ucitava je , menjao sam browser i opet neceeeee



Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 705 | 2015-08-30 , 3:47 AM



Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]