Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova






1
poruka na forumu
0 0



post # 781 | 2017-08-05 , 2:38 AM

Postovani od juce mi je krenuo problem sa filmovima. Jedan film od samog pocetka, a 2 filma posle nekih 20 minuta gledanja. Film jednostavno stane, tj stane slika, zamrzne se, ali zvuk ide dalje i izbaci mi ovo: "Error loading medija: file cound not be played". Kada uradim reload i odmah premotam film dokle sam, stao, opet krene, ali opet nakon dvadesetak minuta ponovo stane.
O cemu je rec?

Srdacan pozdrav
Nenad





  mia40



1
poruka na forumu
1 0



post # 782 | 2017-08-13 , 8:17 PM

Trebam savjeti i pomoć. Unatrag nekoliko mjeseci ne mogu staviti komentar na film ili seriju kad je pogledam, piše mi: "Email specified incorrectly"
Kako da to ispravim?
Sve ostalo mi super radi, mogu prijaviti kvar, primam vaše meilove i zbilja neznam što mi je činiti.
Ako imate kakav savjet. Javite.
Puno hvala i srdačan pozdrav. Najbolji ste. ruza





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 783 | 2017-08-17 , 10:25 PM

mia40, jos niko nije prijavio slican problem. Pokusajte ocistiti kes i promeniti pretrazivac cisto da vidimo da li se problem desava i na drugim mestima pa nam javite. :)

FantomAD, to je do servera mi na to ne uticemo, mozda su bili optereceni ili imali neke radove. Ako refresh ne pomaze pokusajte drugi pretrazivac dok ne srede to. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 784 | 2017-10-29 , 3:18 AM

Titlove kako podešavate?





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 785 | 2017-10-29 , 3:28 AM

Jole72, Na zelenom pleyeru ne mozes da podesis titlove, titlovi ce biti onako kako ih neko namesti u panelu, dakle velicinu i boju fonta, a na ovom drugom, openloadu, idi na cc, caption setings, tu imas od pozadine titla, do fonta, velicine i boje. Sve sam mozes da podesis onako kako tebi odgovara.







  gge



4
poruka na forumu
0 0



post # 786 | 2017-11-18 , 7:38 PM

Poštovani, pojavio mi se problem koji sama ne mogu da rešim  :(  .
Do pre nekih desetak dana sam gledala serije i filmove bez problema, a od tada ne mogu da pustim ni jedan sadržaj, jednostavno kada isključim reklame, ostane samo prazno ( crno).
Probala sam sve pretraživače i na svima isto. Keš čistim redovno. Reinstalirala Javu ,flash player i pretraživače i opet isto. Ne znam šta da pokušam još  :( . Ako neko može da pomogne, unapred zahvalna Dragana. Nedostaje mi Vojvodina Net  :( .


Poruku je menjao/la gge - Subota, 2017-11-18, 7:39 PM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 787 | 2017-11-18 , 9:04 PM

Quote gge ()
Probala sam sve pretraživače i na svima isto. Keš čistim redovno. Reinstalirala Javu ,flash player i pretraživače i opet isto. Ne znam šta da pokušam još 


Samo crno uglavnom znaci da je crko link, pokusajte da prijavite u neispravan sadrzaj kako je naznaceno ispod svakog playera i neko ce da proveri i ako treba popravi. :)

Inace vise ne treba ni java ni extensions samo da ugasite adblock i internet konekcija i ako je link ispravan mora da radi. :)








417
poruka na forumu
137 1408



post # 788 | 2017-11-18 , 11:49 PM

Ja pratim sve kako je napisano i sve mi radi bez ikakvih problema ... Samo treba lepo pratiti uputstva ,a posle je sve lako ... da  B)  cao





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 789 | 2017-11-19 , 0:16 AM

gge, Ja imam taj problem sa zelenim plejerom. Koristim Windows XP SP2, na hromu nece da mi radi, do pre neki dan mi je na mozili radio, sada ni tamo nece, takodje ni na safariju. Operu i Maxton nisam probao. Cimao sam se satima kako da resim problem i nisam uspeo. Ako imas XP ubaci nov windows, jer tu nema problema.







  gge



4
poruka na forumu
0 0



post # 790 | 2017-11-19 , 7:07 PM

Hvala na brzom odazivu za pomoć.
Quote Admin ()
Inace vise ne treba ni java ni extensions samo da ugasite adblock i internet konekcija i ako je link ispravan mora da radi.

Adblok je odavno ugašen, čak sam dodala sajt na svim mogućim dozvolama  :)  ali opet neće.

Quote Marko ()
gge, Ja imam taj problem sa zelenim plejerom. Koristim Windows XP SP2, na hromu nece da mi radi, do pre neki dan mi je na mozili radio, sada ni tamo nece, takodje ni na safariju. Operu i Maxton nisam probao. Cimao sam se satima kako da resim problem i nisam uspeo. Ako imas XP ubaci nov windows, jer tu nema problema.

Meni je radilo i sa zelenim i sa običnim plejerom, sad neće nikako  :( . Operativni sistem mi je Windows 7 i probala na hromu, mozili i operi i baš se urotilo protiv mene  >( . Znači li da moram da prebacim na Windows 10?





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 791 | 2017-11-19 , 7:25 PM

Quote gge ()
Znači li da moram da prebacim na Windows 10?
Ne. Windows je u redu. Mozda je do mozile i novog update - a, ne znam.







  gge



4
poruka na forumu
0 0



post # 792 | 2017-11-19 , 8:10 PM

Hvala.
Znači za mene nema više gledanja filmova i serija  :( bar dok ne rešim problem.
Još ću da čeprkam, možda nešto upali...
E da, jedino mi na androidu radi, ali ja stvarno ne mogu na telefonu da gledam  stid .





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 793 | 2017-11-19 , 9:10 PM

gge, Ne mora da znaci. :D Vidi skini Maxton, meni je dosta pomogao pre 2 - 3 godine.

https://filehippo.com/download_maxthon/







  gge



4
poruka na forumu
0 0



post # 794 | 2017-11-22 , 7:37 PM

Evo mene opet  cao  ovog puta sa kezom  :) . Rešila problem i opet sam sa vama.
Marko, skinula sam Maxton ali nije pomoglo. 
Problem sam rešila tako što sam očistila Chrome pomoću alatke za čišćenje .
Sada radi bez problema. Verovatno sam negde pokupila neki  "loš" softver koji je napravio problem.
P.S: Ako je zabranjeno ostavljati linkove, izvinjavam se i brišite  :) 
Hvala svima još jednom.






Srbija
1
poruka na forumu
0 0



post # 795 | 2017-12-22 , 5:33 AM

Kad trebam da kliknem na play on je zelene boje,pusti mi film,ali nikako ne mogu da uvelicam sliku,svaki put kad kliknem na uvelicavanje slike iskoci mi novi prozor. Sta da radim?


N. Tomkovic


Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]