Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova






592
poruka na forumu
518 8144



post # 796 | 2017-12-22 , 10:15 AM

Quote Tomke7 ()
Kad trebam da kliknem na play on je zelene boje,pusti mi film,ali nikako ne mogu da uvelicam sliku,svaki put kad kliknem na uvelicavanje slike iskoci mi novi prozor. Sta da radim?
predji sa croma na mozilu i neces imat problema sa time


http://prntscr.com/ioauvr





  Eoja



2
poruka na forumu
0 0



post # 797 | 2017-12-31 , 10:47 PM

Da li postoji opcija da ukinem ove reklame koje iskaču na svaki klik? Na nekim drugim sajtovima je moglo da se plati preko telefona i onda si miran neko vrijeme. Da li to ima veze s tim što me klik na play vodi na neke druge sajtove i nema šanse da pusti film?








1
poruka na forumu
0 0



post # 798 | 2018-02-24 , 11:13 PM

Google je sajt vojvodinanet.com proglasio opasnim, skidajte te odmah sve reklame sa sajta...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 799 | 2018-02-25 , 2:01 AM

Quote BigAnimal ()
Google je sajt vojvodinanet.com proglasio opasnim, skidajte te odmah sve reklame sa sajta...

Jedan od severa ima problem sa google-om , resavaju taj problem, prijavljen im je, a i mi zajedno sa njima, jer te reklame nisu sa naseg sajta, nego dolaze sa tim serverom. :)

Ja gledam i dodajem sadrzaj preko Opere i jos sam ziva , i nimalo opasna po zivot :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️






Macedonia
1
poruka na forumu
0 0



post # 800 | 2018-11-24 , 10:57 PM

ne mogu gledati film . Pise : GLEDAJ FILM ;aktiviraj svoj besplatni profil ; klikni ovde da gledas filmove....
i nece gde god da kliknem


Natasha Milosevski








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 801 | 2018-11-26 , 3:38 AM

natikamia, Draga to je samo reklama :) Kad udjes na stranicu sa filmom skrolaj dole i treba da ti pise HD link 1 i Video Link 1. To su ti dva servera na kojima mozes pogledati film :) Imas mali crni “X” na njima pogasis reklame i kliknes na “Play” :-) moze da se desi da izadje jos neka reklama u novom tabu, ali i to pogasi jer to dolazi sa serverom na kojem je film , pa mi tu ne mozemo nista :) Javi dal si uspela da ovako sredis, ako ne poslacu ti slikovito uputstvo cute


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 802 | 2018-12-10 , 0:57 AM

Uradila sam sve što je navedeno gore i još uvijek neće da radi. Tačnije, izgleda kao da je učitano, i krene epizoda par sekundi i onda iskoči nešto i piše 'Aktivirajte svoj besplatni nalog sada', 'Kreirajte svoj besplatni nalog' i slično. Kada sliknem na nešto od toga otvori mi novi tab i traži da ukucam broj telefona, za neke poruke što se plaćaju i slično. Pokušavala sam da pustim različite serije i filmove i uvijek se desi isto.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 803 | 2018-12-11 , 9:17 PM

vanjaanjaa, To sto ti kliknes jeste reklama. Potrebno je ispod tog plejera da se spustis malo nize i pisace ti ovako --> http://prntscr.com/ltoslf
Zatim pogasis reklame na mali iksic ---> http://prntscr.com/ltosz7 dva puta 
Nakon toga kada pustis video na PLAY dugme, trebalo bi da ti iskoce jos dve nove reklame zaredom u novom tabu i to iskljuci. To su reklame koje dolaze uz video plejere nazalost ne mozemo da uticemo na njih. I posle bi iz treceg puta PLAY trebalo da ti pusti video :)

Znam da ti ovo sve verovatno zbog nacina pisanja deluje komplikovano da se "mlatis" time, ali to je posao od 10 sekundi. A posle mozes uzivati u omiljenom sadrzaju :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 804 | 2019-01-02 , 11:51 PM

zasto nece da pusti the shield seriju








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 805 | 2019-01-05 , 9:37 PM

Canedjavo, Verovatno su linkovi obrisani, prijavi 5-6 linkova u ovu temu https://www.vojvodinanet.com/forum/47-2213-1


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








3
poruka na forumu
0 0



post # 806 | 2019-01-07 , 0:07 AM

Pozdrav. Zadnjih dana ostavljam neispravne linkove da ih popravite i bude sređeno za dan-dva kad ponovo uđem. Međutim, krenem na play (plavi) da kliknem a na videu u pozadini se vidi slika filma i sve to..ali ne uspijeva se pokrenuti uopšte, prebaci mi na neku dr.stranicu i opet se ponovo, kliknem po par puta i nista...evo ova 3 filma, svi popravljeni:

https://www.vojvodinanet.com/publ....0-21937

https://www.vojvodinanet.com/publ....0-14494

https://www.vojvodinanet.com/publ....0-28873


Poruku je menjao/la DundoMaroje - Ponedeljak, 2019-01-07, 0:12 AM








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 807 | 2019-01-07 , 5:52 PM

DundoMaroje, imas na samom plejeru mali crni prozor koji ugasi 2x na "IKS", a zatim kad odes na play dugne da pustis film iskocice ti jos dve reklame u novom prozoru i samo iskljucis te dve reklame i pustis treci put play :)

Nazalost to su reklame koje dolaze uz sam plejer na koje mi ne mozemo da uticemo, ali bitno je da film radi. :)

Znaci pricam o filmu koji se nalazi ISPOD onog sto ti pise HD LINK 1 :)

Aj javi sta si uradio :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 808 | 2020-04-08 , 10:33 AM

Pozdrav, od nedavno mi koce svi filmovi/serije, tj radi donekle i onda zakuca, ne pomaze nista, moram da gasim tab odnosno browser,  kada udjem na task managervidim da  firefox pojede dosta memorije i CPU-a, da li je bolje gledati preko nekog drugog browser-a? Upravo sada dok kucam mi secka tekst :D, i3 cpu ali prva generacija, 4GB ram memorije... Ne znam da li je do toga ili nesto nemam instalirano, adobe flash imam, zadnju verziju, javu ja mislim da nemam. Ne znam da li je to u danasnje vreme potrebno ili je dovoljna cista instalacija browsera. Pozdrav i hvala unapred na odgovoru.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 809 | 2020-04-08 , 10:41 PM

stefan8661, Po meni najbolji browswer za gledanje jeste Chrome. Ukoliko on ima nekih tehnickih poteskoca , koristim Operu. Modzila me nije odusevila sa svojim perfromansama, ali to je opet moje misljenje. 

Ako ti koce plejeri , postoji mogucnost da je to do preopterecenosti servera na kojima se nalaze sadrzaji. Uzmi u obzir situaciju da je ceo svet u karantinu i da verovatno i oni kao i ti gledaju filmove i serije , i da opterecuju dodatno. 
Malo strpljenja, plus ako mozes izbegni da gledas uvece, recimo probaj ujutru gledati kada je manje ljudi tu (jer ima jos onih koji rade) smile Pa javi kako ti je proslo smile


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 810 | 2020-04-13 , 11:45 AM

@Nutella92
Hvala puno na odgovoru. Probacu preko Chrome-a. Javicu kako radi.
Veliki pozdrav!
Cuvajte se!


Forum » Info » Info Centar » Pomoc oko online filmova
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]