• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sport » Box!
Box!






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 1 | 2013-08-22 , 10:37 PM

Total KO, K1 ili klasican box? I ko vam je omiljeni bokser?
I da li u opste volite ovaj sport?


Poruku je menjao/la Macor - Cetvrtak, 2013-08-22, 10:38 PM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-09-12 , 10:07 AM

Nevolim Box to mi je bas bas agresivan sport koji ne volim da gledam.







  JACZ



26
poruka na forumu
1 4



post # 3 | 2013-10-01 , 3:16 PM

Nisam u fazonu da se bavim boksom nego mi je zanimljivo da gledam kako se cepaju bokseri a najbolji bokser Klicko


Одрастао у Звездином крају па проблем решава се насиљем зајеби лепу реч проблем решавају батине .....








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-10-16 , 9:53 AM

Eto kazem gore iznad nevolim Box i pre neku noc sam ipak gledala i sta mislite umalo sam pogrickala nokte od muke >(
Koliko me iznervirao onaj Wladimir Klitschko boxao s nekim Rusem
Ne videci cula sam inace da je Wladimir svetcki prvak i extra dobar ali postupak u ovom mecu mi se nije svideo ni malo
ono njenovo naslanjanje na protivnika i grljenje svaki drugu min.
Uf rekoj ja ne volim eto kostalo me samo zivaca i psovki :D :D :D







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 5 | 2013-10-16 , 10:24 AM

Quote Dusomoja ()
cula sam inace da je Wladimir svetcki prvak i extra dobar

Apsolutni svetski vladar u boksu. Sve to sto si cula je tako.

Quote Dusomoja ()
u ovom mecu mi se nije svideo ni malo
ono njenovo naslanjanje na protivnika i grljenje svaki drugu min.

Dobro, gledano to iz tvog ugla s obzirom da ne pratis boks, verovatno ti deluje iritantno. Ali to naslanjanje na protivnika svesno radi da bi celom svojom tezinom sto vise izmorio protivnika i sebi olaksao posao u daljem toku meca.

Vecina svetske javnosti ga ne podrzava i ne voli zbog svog ''neatraktivnog stila boksovanja'', pogotovu Ameri koji upucuju kritike non-stop, a kako i ne bi kada oni vec dugo vremena nemaju cime da se pohvale u teskoj kategoriji, zato su se i ''prebacili'' na lakse kategorije u kojima su sada pare. Flojd Mejveder njihova uzdanica trenutno koji je neporazen (nemam nista protiv coveka, jer kida iako nije smeo u ring sa Pakjaom). Tu se sada Ameri ''navodno dice sa svojom uzdanicom'', logicno da Ameri ko Ameri ne mogu da trpe svoju ne dominaciju, pa su se sa prekomandovali tamo gde su dominantni.

Klicko je perfektan bokser, ima pravu konstituciju, raspon ruku inpozatan, snagu, takticki potkovan do savrsenstva, namazan, iskustvo itd...itd...

On covek odradjuje posao, atraktivno ili ne nekome, kome se ne svidja neka nametne svoju dominaciju pa neka ga izazove u ringu. Svi su jaki na recima, a na delima... Jednostavno u ovom trenutko i godinama u nazad nema mu niko ravan, a kamoli neko kalibra da ga ugrozio. Nisi gledala prethodni mec, koji mu je bio kao ''laksi trening'' i sada je u ovom mecu mogao pre vremena da zavrsi borbu, jos na polovini meca je se znalo ko ce da dobije na kraju, samo je bilo pitanje nokautom ili sudijskom odlukom. Toliko od mene.... ;)



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-10-16 , 10:41 AM

G@le, Verujem ja da je on dobar ima i telo dobro nema sta :D ali brate ono za mene nije box bio
mada je s onom grljenjem umarao protivnika ali dizalo mi adrenalin do bola :D
Mozda trebam pogledati jos koji mec pa usporediti videcu ;)







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 7 | 2013-10-16 , 12:54 PM

Quote Dusomoja ()
Mozda trebam pogledati jos koji mec pa usporediti videcu

Ma jok bre, sta ces gledati... :p Ti ga ''izazovi na jedan mec'', pred tobom bi poklekao 100%. :D :p



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.


Forum » Opste diskusije » Sport » Box!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]