• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sport » Navijači i huligani... (Sve o njima...)
Navijači i huligani...



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-12-09 , 3:12 AM

Navijači i huligani neka i sad, ima li razlike?

Koji klub ima najbolje navijače, a koji najgore što se samog navijanja i atmosfere tiče? Takodje koji klub ima najozloglašenije huligane po vama? Možete postavljajti i neke zanimljive klipove vezane za ovu temu...

Evo neki domaci fajtovi:





Poruku je menjao/la hrabri_mali_toster - Ponedeljak, 2013-12-09, 3:13 AM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








54
poruka na forumu
35 258



post # 2 | 2014-03-25 , 4:26 AM









2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2014-03-25 , 9:57 AM

Naravno da postoji razlika i to ogromna. . . Navijači su ljudi koji navijaju za svoj klub i bodre ga,jer ga ISTINSKI vole i podržavaju. . To su ljudi koji idu da gledaju utakmice jer veruju da njihovo bodrenje može da donese neki vid poboljšanja samoj atmosferi utakmice :) Takve ljude cenim i poštujem. . . Jer spadaju u kategoriju ljudi koji rade zaista ono što vole. .

Dok s druge strane huligani su istripovani ljudi. . Dolaze na utakmice da bi bili vidjeni,zapamćeni,u kojoj su grupi,koliko su opasni. . Njima nije stalo do samog tima i navijanja,nego da njihova grupa ima zvučno i zastrašujuće ime. . . Takve ljude bih potopila u Dunavu. . .

Takvi ljudi nose oružje i povredjuju druge ljude. . Kao pre neki dan što su izboli dečka od 13god jer navija za kontra tim. . Užas! Lično smatram da su oni sramota za ovu družavu! Ma za svaku!
Svaki put kad moj mladji brat ode na neku utakmicu da navija jer voli,ja strahujem da ne naidje na takvu neku budalu. . . lele


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








68
poruka na forumu
103 357



post # 4 | 2014-03-27 , 4:27 PM

evo jedan lep dokumentarac od 5 epizoda koji objasnjava kako su nastali navijaci i huligani na nasim prostorima a i njihov razvoj kao koji se desavao vremenom


Poruku je menjao/la munjamix - Cetvrtak, 2014-03-27, 4:28 PM




Forum » Opste diskusije » Sport » Navijači i huligani... (Sve o njima...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]