• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sport » Koje fudbalske klubove ne podnosite i zašto?
Koje fudbalske klubove ne podnosite i zašto?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-12-09 , 3:24 AM



Fajlovi: 6074610.jpg (87.3 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 2 | 2013-12-11 , 11:59 AM

Bez uvrede:Ne podnosim Chelsea i Liverpool, koji su vječiti rivali Manchester Unitedu utakmice koje nikad ne prođu bez žutog ili crvenog kartona da ;)


.....








196
poruka na forumu
17 310



post # 3 | 2013-12-11 , 6:55 PM

Ne znam zasto, al' ne volim Real Madrid. Pogotovo sto sad igra ovaj C. Ronaldo tamo, al' naravno postujem njegove legende. Zidana, R. Carlosa, Ronalda, Makelele-a itd, itd. Juve i Arsenal gotivim dosta, Juve legendarni tim sa legendarnim igracima kao Del Piero, Nedved igrao je i za njih Zidan, Davis.. Dosta pratim i Arsenal pogotovo ove godine, jako, jako su dobri. :D










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 4 | 2013-12-11 , 7:45 PM

pa nijedan mi klub neide bas na zivce ali ne dopada mi se na primer to kada dodje neki naftas u klub pukne 300 miliona i napravi kao nesto,mada se mora priznati da to posle bude osvezenje naravno.
ja sam inace veliki fan Arsenala koji pratim pa vise od 10 godina ove sezone se konacno vratili tamo gde pripadaju a zavoleo sam ih zbog stila igre otvoreno nadigravanje,Wengera naravno a i legendi kao sto su Anry,bergkamp,pires i drugi.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sport » Koje fudbalske klubove ne podnosite i zašto?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]