• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Igre » Pitanja u vezi igrica !!!!!!! (Online)
Pitanja u vezi igrica !!!!!!!






97
poruka na forumu
58 0



post # 1 | 2012-06-11 , 5:00 PM


Dali zna neko kako ova igra moze da se igra online i ako moze ?








552
poruka na forumu
154 381



post # 2 | 2012-07-04 , 11:27 AM

Ljubo@, ja mislim da može. Imaš Ikonu Battlefield 2 Multiplayer ja mislim..i Odabereš neki Server i igraš !


Dafuq did i just Read ?








7
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2012-07-05 , 4:10 PM

Ljubo@ moze ali samo original ti treba a za crekovanu verziju koja se skida sa neta mozes uvek igrati preko lan sa prijateljima a mozes i naci neki piratski server :D


S VEROM U BOGA!








1597
poruka na forumu
77 196



post # 4 | 2012-08-04 , 7:51 PM

Skinuo sam bager simulator igricu na torent a sad neznam kako dalje ovo mi je prvi put.
Moze li neko da mi docara kako dalje. :(





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 5 | 2012-08-04 , 8:13 PM

Quote (skech1213)
Skinuo sam bager simulator igricu na torent a sad neznam kako dalje ovo mi je prvi put.
Moze li neko da mi docara kako dalje.

Koliko sam vidio igra je u *.Bin i *.Cue fajlove, a to mozes otvoriti preko Daemon Tools kao *.Iso file... (ako nemas Daemon Tools evo ti link da ga skines http://u.to/p10r ) ... onda ides na Mount from file, izaberes onaj veci file mislim da je bio *.cue i mountiras preko Daemon. Onda ides u My Computer i otvoris ga, kao da si igricu stavio u cd-rom, tako ce ti se pojaviti, onda udjes u to i vidis Setup.exe, Install.exe ili ne znam kako je... i instaliraces je... ako ima readme.txt file, prvo to procitaj, da vidis kako i sta treba da uradis.
Pozz i nadam se da sam ti bar malo pomogao, ako ti opet nesto nije jasno, slobodno reci.










552
poruka na forumu
154 381



post # 6 | 2012-08-04 , 8:46 PM

ace1, obično je bin veći,ali dobro si ojasnio :D


Dafuq did i just Read ?





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-08-04 , 8:56 PM

Quote (Dark_Lord)
ace1, obično je bin veći,ali dobro si ojasnio

pa dobro nisam bash vidio koji je falj veci...zato sam rekao da mislim da je taj..al sam mu ipak rekao da bira veci file :D ili onaj koji mu daje kao *.iso (t.j. onaj koji se moze ocitati preko Daemon Tools)










552
poruka na forumu
154 381



post # 8 | 2012-08-05 , 2:12 PM

ace1, ma da,super si objasnio,samo je Bin Veći.. :D


Dafuq did i just Read ?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-08-13 , 10:54 PM

Quote (Boban198)
Da li neko moze da mi posalje ispravan link za JSL za pes 12 ?

Hvala.







  kane1



12
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 2012-08-18 , 6:18 PM

Zasto nema ikonice za download IHF Handall challenge?





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 11 | 2012-08-18 , 6:36 PM

Quote (kane1)
Zasto nema ikonice za download IHF Handall challenge?

a jel ima ono Code sa linkove??? ako ima to, onda ti ne treba download ikonu, jer skidaces je tako preko linkove, pa posle spojiti u jednom fajlu (folderu) ... a ako nema i to, onda daj mi link, jer nisam mogao da je nadjem, pa cu da vidim.










11
poruka na forumu
23 191



post # 12 | 2012-12-02 , 4:40 PM

Ljubo_bre battfild 2 moze da se igra samo skini creck org :)








4
poruka na forumu
4 24



post # 13 | 2013-03-05 , 4:32 AM

battlefield play4free igrao sam ja 1 god...
http://battlefield.play4free.com/en/





Ady








417
poruka na forumu
137 1408



post # 14 | 2013-04-20 , 2:11 AM

Dali neko zna kako i gde da skinem - Call Of Duty 3" /ili :"Modern Warfare/ , "Need For Speed::Most Wanted" ili neku slicnu trkacinu , "Diablo III" /ako je izasao...../ , ili mozda neki RTL ?-kao npr. "Command & Conquer"-treba mi expansion disk ,onaj novi dodatni , ili nesto slicno u "Warhammer 40.000"Dawn Of War" fazonu.....??? Molim vas za pomoc ,jer sam prilicno nov i "neiskusan" u tim stvarima ,a ludim vec od ovih starih ,pa i novijih koje imam /zato ce mi biti potrebno malo vise uputstava itd. ,ma znate vi to vec/.....!!! Siguran sam da vas mladih "genija" za ovakve "rabote" ima na 1000-de ,pa PLEASE ,da mi neko izadje u susret ... Ja mu definitivno necu ostati duzan /jer imam preko 1000 filmova i skoro isto toliko starijih i starih igara ,jer sam pre 10-15 god. drzao CD-KLUB "FUN SOFT" u stanu /dok se to jos moglo/ ,ali sta je tu je ,ispao sam iz koloseka vremenom i vec duze vreme LUUUDIIIIMMMMM ..... !!!!! Zato PLEASE MLADI GENIJALCI , IZADJITE MI U POMOC /SUSRET/-MOLIM VAS ... !!! POZDRAV i ocekujem VAS ODGOVOR sa VELIKIM NESTRPLJENJEM ... !!! lele brejjj ..... .... ... .. .

Added (2013-04-20, 1:11 AM)
---------------------------------------------
LJudi ,pa preporucite i objasnite mi kako da skinem i startujem neku dobru FSP ili RTL igru ... Noviju naravno ,a moze i neka dobra trkacina u fazonu Need For Speed:Most Wanted ... PLEASE ...Ocajan sam ... !!!









28
poruka na forumu
2 131



post # 15 | 2013-04-20 , 3:31 AM

Pozdrav zajackod , nisam siguran smijem li stavljati linkove od takvih stvari pa cu ti ovako pokušati objasniti :)

Najcesce ti skidanje igrica ide preko torrenta. Torrenti su kao fileovi povezani s glavnim programom preko kojeg se skidaju i dijele igrice :)
Važna stvar za torrente ti je ta da razumijes sto su seederi a što leecheri:
Seederi su oni ljudi koji dijele određenu datoteku\igricu\film a leecheri su osobe koje preuzimaju to :)
Znaci pri skidanju igrice najvaznije ti je viditi da ima što više seedera jer ces na taj nacin brže skiniti igru.
A sad , kako bi preuzeo određen torrent trebaš preuzeti program koji može otvarati te torrente , a po mojoj preporuci ti je najbolji utorrent ( kucaj u google: utorrent i izbacit ce ti link gdje mozes skinit ).
Kada to imaš instalirano , potrebno ti je naci torrent s odgovarajucom igricom. Najbolja stranica za skidanje je pirate bay. ( to ukucaj u google i izbacit ce ti link).
Međutim kada pronades neku igru ili nešto UVIJEK pročitaj komentare kako bi znao ima li to koji virus u sebi ili je samo neka šala- jer tisuće ljudi to skida i odmah ces znati je li torrent valjan.
Nakon sto pronades odreden torrent , skineš ga i otvoriš - a otvoriti ce ti ga pomocu tog programa utorrent.
Nadam se da ces se vec nekako snaci :)
Evo i na youtubeu sam pronašao link kako skidati preko torrenta:
međutim prije ovoga moraš instalirati program utorrent.

SAMO PAZI! Uvijek citaj komentare prije nego počmeš skidatit određeni torrent :)

Nadam se da sam bio od pomoći i da ces se ubrzo zaigrati svoju omiljenu igru!


Forum » Opste diskusije » Igre » Pitanja u vezi igrica !!!!!!! (Online)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]