Forum » Opste diskusije » Igre » Dota 2 (Za ljubitelje ove igre...)
Dota 2






295
poruka na forumu
45 307



post # 16 | 2015-12-14 , 10:40 PM

Ahahahaha, evo meni se u pravo ovo desilo:

http://postimg.org/image/ao2cp53q9/

Znaci strasno, usao lik ladno i rekao, fidacu ih i samo isao na protektore. Puko sam znaci -.-


My life, my rules!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 17 | 2015-12-18 , 0:51 AM

Sta mislite o ovom novmo pecu? Meni ovaj riki sada bolest, ides build ember spirita komotno i sabijas kao lud :D Drow Ranger ulti sa aghanimom 2 extra strijele puca itd... moram to sve isprobati vidjeti kako sta radi :p










295
poruka na forumu
45 307



post # 18 | 2015-12-18 , 3:17 PM

Dobar je novi update, ovaj nov heroj ume da bude prejak. Ja sam za sada video samo promenu na rikija, za drow jos nisam, sacu da udjem da opalim sa njim jedan gejm, da vidim kakav je, sigurno su se jos neki heroji updejtovali, samo treba videti :)


My life, my rules!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 19 | 2015-12-18 , 6:13 PM

Bas dosta heroja je promjenjeno, Death Prophet nema vise vjestice nego sisa nesta kao pugna, nesta sve izmjenjeno do zla boga haha, Magnus sa aghanimom sad dadne citavom timu empower onaj, novi onaj item za range isto bolest, sastavis na sniperu, udaras iz njemacke :D Sand king novo nesta, doom promjenjen, pih dosta heroja je izmjenjeno, Arc Warden mi se ne svidja nesto, nije moj stil heroja :p


Poruku je menjao/la Fox1e™ - Petak, 2015-12-18, 6:14 PM







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 20 | 2015-12-18 , 8:18 PM

Ja sam podeljenog misljenja oko ovoga novog patcha. :)

- Arc Warden po meni katastrofa, slab, spor, sposobnosti 0. On bi trebao da bude hard carry a beskoristan je. Izuzev 2 sposobnosti koja mora da se bas ubode da bi bila korisna ostale su manje vise besmislene. Ulti mu je beskoristan do bola osim ako nemas neke bolesno jake iteme tipa dagon, Heart, Orb ili BM itd, a kako da dodje do toga kada je u samom startu nebalansiran. Moze da prodje kao support iz pozadine ali carry tesko.

- Invoker - odlican update, svidja mi se.

- Drow dobar update ali po meni bolje uzeti neke 2 iteme umesto scepter.

- Riki upropasten, prvi riki mi je bio odlican, drugi aj ok ali ovo sada nema smisla. Riki se uvek zasnivao na brzini i preciznosti ovaj ulti sada i ukidanje backstab-a su glupost.

- DP takodje, od odlicnog pushera i super heroja za team fight doveli su je na nivo jbn Pugne ali bez warda, po meni beskorisna sada.

- Kunka super update, uvek mi islo na zivce kako mi pobegnu kad trce prema meni, vise nece.

- Magnus isto dobar dodatak.

- Void fail, sta vise reci za ukidanje backtrack.

Vecina ostalih stvari mi je ok, posebno sto ES reminati vise ne daju vidljivost i sto LC sada postaje imun na sve napade u duelu sem onih od izazvanog protivnika. :)








295
poruka na forumu
45 307



post # 21 | 2015-12-18 , 8:41 PM

Quote Fox1e™ ()
novi onaj item za range isto bolest, sastavis na sniperu, udaras iz njemacke


Kako se zove taj item?

Quote Admin ()
Riki upropasten, prvi riki mi je bio odlican, drugi aj ok ali ovo sada nema smisla. Riki se uvek zasnivao na brzini i preciznosti ovaj ulti sada i ukidanje backstab-a su glupost.


Slazem se. Iz svakog updeta postaje nerealniji i nerealniji heroj.

Quote Admin ()
Arc Warden po meni katastrofa, slab, spor, sposobnosti 0.


Veruj mi da gresis. Svaki heroj je po sebi veoma jak, samo trebas da znas da koristis to. Videces kad se padne neki igrac koji ce da zna da igra sa njim, pa ces promeniti misljenje :)

Jedini heroj koga bi ja izbacio iz igrice je snajper, od samog pocetka mog igranja dote je on za mene nerealan heroj.


My life, my rules!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 22 | 2015-12-22 , 10:56 PM

ma nmg da se sjetim 130 range daje, novi je, mozes ga tamo nac :D

Sta je reci, kad ne igramo sa stefanom odma pobjedimo, xaxaxa xd










295
poruka na forumu
45 307



post # 23 | 2015-12-23 , 2:35 PM

Sa Stefanom samo i imas sanse da pobedis :) Cuti tu, to ti je 1 pobedjena u zadnjih 10 dana lol


My life, my rules!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 24 | 2015-12-23 , 6:47 PM

hehe hehe igracemo mi jos polako :D










111
poruka na forumu
3 34



post # 25 | 2015-12-24 , 0:32 AM

Ja već dva dana non stop pobeđujem, ne znam kakva je ovo serija pobeda ali neću da se požalim, samo bih da se pohvalim :D





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 26 | 2015-12-24 , 1:44 AM

Lako je pobedit kad nemas ruse u ekipi, ja ne znam sta je s tim narodom ali gde su oni tu je haos. :)

Rus = rak svake igre gde se pojave, a u doti ih ima najvise, samo ne znam koji djavo dolaze na EU servere kada imaju svoje. Kad vidim ruse u ekipi dodje mi muka i odmah mi ubiju volju i dodje mi da napustim. Toliko bezobarzne i lose igrace ne mozes naci nigde drugde u tolikom broju...








111
poruka na forumu
3 34



post # 27 | 2015-12-25 , 0:58 AM

Što je najgore, meni je moje ime napisano na ćirilicu, i kada upadnem da igram skoro svi misle da sam rus. Ni ne počnem da igram vređaju me pljuju itd. Retko kad mi neko nije ništa ružno rekao, tako da sam imao prilike da vidim a i osetim koliko ljudi ne vole ruse u igrici :)








295
poruka na forumu
45 307



post # 28 | 2015-12-25 , 1:43 PM

Quote mozila013 ()
Što je najgore, meni je moje ime napisano na ćirilicu, i kada upadnem da igram skoro svi misle da sam rus. Ni ne počnem da igram vređaju me pljuju itd. Retko kad mi neko nije ništa ružno rekao, tako da sam imao prilike da vidim a i osetim koliko ljudi ne vole ruse u igrici


Sta drugo da ti kazem, osim da maknes ćirilicu :D


My life, my rules!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 29 | 2015-12-26 , 8:38 PM

Nista to, stefanos ti ako budes pisao cirilicom, ti jako neces onda pobjediti XAXAXA, kad cemo dote nubare :D ?










295
poruka na forumu
45 307



post # 30 | 2015-12-26 , 9:58 PM

Kad naucis da igras :D


My life, my rules!


Forum » Opste diskusije » Igre » Dota 2 (Za ljubitelje ove igre...)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]