• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Igre » Smite (Popis igraca)
Smite (Popis igraca)




Serbia
56
poruka na forumu
0 20



post # 1 | 2016-02-26 , 6:21 PM

Napisite ovde svoj nick na Smite, ako ga igrate, koji vam je omiljeni role, i koji vam je omiljeni Bog.

Eto, ja cu poceti, nick Acamrka, omiljeni role mi hunter/adc, i omiljeni Bog Rama... :)






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2016-02-26 , 6:26 PM

Bog Ram memorije? lol salim se, kakva je ovako igra, uvijek sam planirao da je skinem ali nikako da se osevapim, kakav je playerbase ima li dosta igraca? Kako ranked funkcionise i to?








Serbia
56
poruka na forumu
0 20



post # 3 | 2016-02-26 , 6:37 PM

Quote Fox1e™ ()
kakav je playerbase ima li dosta igraca? Kako ranked funkcionise i to?


Svakim danom sve vise ima igraca, jer je igra za razliku od LoL-a na steamu...Ima dosta slicnosti, a takodje i dosta razlicitog...Vise je skillshot nego dota i lol, moras da kliknes misem za auto attack svaki put kad hoces nekog da udaris...Gledas iz 3. lica, kao u WoW-u, umesto bird view kao sto je dota i lol...Takodje, ima puno nasih ljudi, ja sam u klanu SerbianMadness, ima nas oko 100, uglavnom su prijateljski nastrojeni ljudi, ali ima i poneki mentol...Za meceve cekas maksimalno 3 minuta, a fazon ako si ti 1. level a ja sam 30. moguce je da cemo malo duze cekati...Ali sve u svemu, za razliku od lola na kome imam oko 200 sati za 6 godina postojanja mog accounta, i dote na kojoj imam oko 450, na Smite imam 300+ i jos ne planiram da odustanem, nije me smorilo...Ima vise game modova, nije samo jedna mapa za igru...Za ranked imas tri nacina da igras, 1v1, 3v3, 5v5 .... Ja nisam jos poceo ranked jer nemam 18 Bogova u mom vlasnistvu koji imaju mastery level (Mastery dobijas kako igras meceve) a ja sam igrao sve vreme samo sa nekoliko Bogova...Tako da ti na to ne mogu odgovoriti...Ako budes planirao da igras, dodaj me...P. S. stavi me da sam ti referal :P :D


Forum » Opste diskusije » Igre » Smite (Popis igraca)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]