Forum » Razonoda » Upoznavanje » Sa kojeg drveta ste pali.
Sa kojeg drveta ste pali.



  8in8a



47
poruka na forumu
12 232



post # 31 | 2013-04-17 , 3:20 PM

Brest (Plemenitnost) – prijatne figure, odjeveni sa ukusom, kazu glasno sto im ne odgovara, naginju tome da ne oprastaju tudje greske, veseli, vole biti vodje, ali ne i da nekome pripadaju, vjerni i iskreni partneri, vole donositi odluke za druge, plemeniti, sirokogrudni, veliki smisao za humor, prakticni.
25. јул последњи воз сам ухватио хД


stripovi, knjige, video igre, voznja biciklom, priroda, Japan, mir, pisanje






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 32 | 2013-04-19 , 9:46 PM

Smokva (Osjecajnost) – veoma jaki, samovoljni, nezavisni , ne dozvoljavaju protivljenje ili svadju, vole zivot, obitelj, djecu i zivotinje, pravi drustveni leptirici, puni humora,vole besposlicarenje i dokolicu, talentirani za prakticno, inteligentni.








38
poruka na forumu
25 139



post # 33 | 2013-04-20 , 0:07 AM

Ljesnjak (Izuzetnost) – sarmantni, skromni, puni razumijevanja, znaju ostaviti dojam, aktivni borci za socijanu pravdu, omiljeni, osjecajni, komplicirani ljubavnici, iskreni, tolerantni partneri, posjeduju pravu predstavu o pravicnosti.


Čudni su magneti u nama. Ništa nas ne privlači tako dobro kao odbijanje...








57
poruka na forumu
60 1144



post # 34 | 2013-05-13 , 10:19 PM

Quote (Dusomoja)
Jelka (Misterioznost) – puni ukusa, posteni, obrazovani, vole sve sto je lijepo, puni osjecaja, tvrdoglavi, egoisticni, ali se brinu za svoje bliznje, prilicno zadovoljni, talentirani, mnogo prijatelja ali i neprijatelja, veoma pouzdani.

da


"Svi se rađamo za ljubav. Ona je načelo egzistencije i njezina jedina svrha."
"Zadovoljenje osjetila uskoro postaje vrlo malen dio onog dubokog i zamršenog osjećaja koji nazivamo ljubavlju.








92
poruka na forumu
32 237



post # 35 | 2013-06-07 , 5:39 PM

Sep 13 - Sep 22 - Limun


Dzepna Venera :)








9
poruka na forumu
6 50



post # 36 | 2013-06-09 , 11:25 PM

Quote (Dusomoja)
Zbun (dobar ukus) – hladna ljepota, brinu se o svom izgledu i kondiciji, dobar ukus, nisu egoisti, cine sebi zivot sto moguce prijatnijim, vode discipliniran zivot, od partnera traze priznanje i prijateljstvo, sanjaju o neobicnim ljubavnicima, rijetko su zadovoljni svojim osjecajima, ne vjeruju skoro nikome, uvijek su nesigurni u svoje vlastite odluke, veoma savjesni.








216
poruka na forumu
204 1640



post # 37 | 2013-06-10 , 1:16 AM

Quote (Dusomoja)
Smreka (Sigurnost) – obicno jako lijepi, umiju se udesiti, vole luksuz, dobrog zdravlja, apsolutno nisu stidljivi, pokazuju tendenciju gledati na druge s visine, samouvjereni , odlucni, nestrpljivi, vole utjecati na druge, mnogo talenta, zdravo optimisticni, cekaju pravu ljubav, sposobn donositi brze odluke.


delimicno tacno hehe


Poruku je menjao/la Comy878 - Ponedeljak, 2013-06-10, 2:46 PM








81
poruka na forumu
24 323



post # 38 | 2013-06-10 , 1:24 AM

Quote (Dusomoja)
Zbun (dobar ukus) – hladna ljepota, brinu se o svom izgledu i kondiciji, dobar ukus, nisu egoisti, cine sebi zivot sto moguce prijatnijim, vode discipliniran zivot, od partnera traze priznanje i prijateljstvo, sanjaju o neobicnim ljubavnicima, rijetko su zadovoljni svojim osjecajima, ne vjeruju skoro nikome, uvijek su nesigurni u svoje vlastite odluke, veoma savjesni.


Simke








199
poruka na forumu
16 83



post # 39 | 2013-06-28 , 0:49 AM

Musmula (Culnost) – sarmantni, veseli, daju sve od sebe, a pri tome nisu egoisti, vole biti zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umjetnici, strastveni, naglasenih osjecanja, dobri pratioci, ne predaju se.

Hahahahahahaaaa pala sam sa mušmuleee!!!

Inače, o'š mušmula? xd


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








53
poruka na forumu
7 163



post # 40 | 2013-06-28 , 10:51 AM

Lesnik haha :D








712
poruka na forumu
219 844



post # 41 | 2013-10-02 , 7:20 PM

padao sam sa raznih drveca od lipe pa do hrasta itd...kao mali volio sam da se penjem na visine pa tako i na drvece,problem nije bio u tome,nego nisam posle znao da sidjem i uvjek je bila frka ko ce da me skine hahaha :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








345
poruka na forumu
17 143



post # 42 | 2013-10-02 , 9:57 PM

Quote (Dusomoja)
Musmula (Culnost) – sarmantni, veseli, daju sve od sebe, a pri tome nisu egoisti, vole biti zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umjetnici, strastveni, naglasenih osjecanja, dobri pratioci, ne predaju se.


to je to


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








111
poruka na forumu
3 34



post # 43 | 2013-10-02 , 10:58 PM

Smokva :D








7
poruka na forumu
0 10



post # 44 | 2013-10-13 , 9:22 PM

Quote Dusomoja ()
Smreka (Sigurnost) – obicno jako lijepi, umiju se udesiti, vole luksuz, dobrog zdravlja, apsolutno nisu stidljivi, pokazuju tendenciju gledati na druge s visine, samouvjereni , odlucni, nestrpljivi, vole utjecati na druge, mnogo talenta, zdravo optimisticni, cekaju pravu ljubav, sposobn donositi brze odluke.


Style is knowing who you are, what you want to say, and not giving a damn.








48
poruka na forumu
6 58



post # 45 | 2013-11-03 , 5:27 PM

sa Smerke XD


Zavisnik od anime :)


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Sa kojeg drveta ste pali.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]