• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako dozivljavamo Virtualni svijet.
Kako dozivljavamo Virtualni svijet.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-05-03 , 7:05 AM


Da li i koliko virtualni svijet utjece na vas???
Cula sam da mnogi govore kako njima virtualni svijet nista ne znaci...ali koliko je to istina...koliko moras biti jak..da te rijeci nekoga koga poznajes ili ne poznajes u virtualnom svijetu ne zabole...ili ne usrece...koliko to moras biti ravnodusan da se i ne okrenes da vidis ko je sta rekao..makar te i ne poznavao... :)


Fajlovi: 1669121.jpg (31.3 Kb)









1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2012-05-03 , 10:55 PM

Virtualni svet je taj koji nameće distancu i svojim ograničenjima sprečava sagledavanje realnosti, tako da pogoduje idealizovanju drugoga. Što je manje informacija o drugome, on je misteriozniji, pa se više u njega idealizujuće projektuje. Ako se drugi pojavljuje samo tekstualno, u glavi onoga ko čita stvara se neka predstava o drugome, fantazija o tome kakav on jeste u stvarnosti.

Simpaticno jeste al stvarnost je mnogo drugacija


Poruku je menjao/la Dragan1309 - Cetvrtak, 2012-05-03, 10:55 PM





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 3 | 2012-05-03 , 11:26 PM

Quote (Dusomoja)
Bila sam par meseci teski ovisnik to znaci svaku slobodnu min sam provodila na netu

hahah a sta da kazem ja sta sam 15 god ovisnik, sto sam radio to i sto po 20h sam sjedio na netu...a btw zavisi skim sam pricao na netu, ako poznajem tu osobu onda bi me zabolele reci ili bih se obradovao ako se i njemu nesto lepo desi, a druge sto ne znam, bash se i ne zamaram sta ce da kaze...jer od kud on mene zna ili ja njega... :) a to sto si ti bila tuzna nekad, je ja mislim jer sve stavljas na srcu, pa zato sa te i zabollele te reci sto ti neko rekao po netu ... moj savet (profesionalni) :D :D nemoj se zamarati za ljude koji pricaju po netu ako ih ne znas.... jer inace bih uvjek bila takva... da sam ja bio na tvom mjestu, do sad bih se trebao obesiti, ali evo jos sam ziv i bash sam ok :)) pozz.







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 4 | 2012-05-07 , 2:39 PM

Do ovog sajta sam odolevala virtualnom svetu i vir.druzenju, borila se da ne upadnem u virt. svet ali kako upoznadoh doduse virtuelno vas sa sajta, nema dana, minuta, sekunda da ne pomislim na vas.
Sa vama mogu da se druzim i posle ponoci i u toku dana, dovoljno je da imam net i tu ste, i kad sam srecna i kad sam tuzna, tu ste i kad zelim da se zezam i kad zelim da filozofiram o zivotu, uvek ste tu i uvek spremni za caskanje.
U nedostatku sl.vremene vi ste mi jedina uteha i jedini drustveni zivot a stvarno sam vas zavolela ali bas zavolela....
eto ;) cao :*








1354
poruka na forumu
453 256



post # 5 | 2012-05-08 , 3:54 PM

Quote (ket)
Do ovog sajta sam odolevala virtualnom svetu i vir.druzenju, borila se da ne upadnem u virt. svet ali kako upoznadoh doduse virtuelno vas sa sajta, nema dana, minuta, sekunda da ne pomislim na vas.


Skroz podrzavam ket :)

Ako se slucajno desi da nisam kuci duze od sat dva cim stignem pravac za komp, sto je najgore
svesna sam toga svega al nema boga da sebi mogu pomoci nekako je jace od mene i ne mogu se odupreti
al sta da radim kada ne mogu bez vas i www.vojvodinanet.com :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-06-15 , 4:16 PM


Koliko na mene utice Virtualni svet!

Pa iskreno mislila sam i ja nekad da ne utice ni malo ili sasvim malo ali s vremenom sam shvatila da sam lagala samu sebe.
Bitno mi je misljenje meni dragih osoba iako ih neznam u javi,nekad me njihovo misljenje znalo toliko povrediti ili dotuci
da sam u javi bila toliko tuzna i plasila sam se ako nekome kazem reci ce ufff budalo jedna pa to je net.
Da to je net istina je ali eto na tom netu sam se znala i zaljubiti i voleti ali bas onako pravo
Covek jednostavno neke stvari ne planira one se dese ali na kraju se ipak moramo malo trznuti i povuci u sebe
razmisliti o svemu a ponajvise o javi.
Bila sam par meseci teski ovisnik to znaci svaku slobodnu min sam provodila na netu a i za to je postojao razlog kojeg vise nema
Momentalno pokusavam taj Virtualni svet izbeci ali uvek mi se u misli vrate neke osobe neke lepe reci neki lepi dozivljaji koji se na netu mogu doziveti .........biti radostan lepo se druziti upoznati nekoga ko je kao nasa druga polovica nasa srodna dusa je stvarno lepo....... ma koliko da je tesko nekih desetak osoba na netu bi zelela upoznati u javi jer mi je svako drag na svoj nacin .
Bez interesa cisto da stanem pred njih da pogledam tu osobu koja mi je toliko draga ili nju tu drugaricu koja me savetuje koju sam smatrala neznam ni sama cime upoznala sam ju malo bolje i zakljucila da je dusa od coveka .
I tako je taj Virtualni svijet za mene bio java dok sam bila ovisnik ljubavi :p i dalje sam ali se borim protiv same sebe pokusavam sebi reci da to nije istina da se varam i stvarno se nadam poverovacu sebi :)
Ako ne sad verovatno cu jednog dana ...







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 7 | 2012-06-28 , 12:18 PM

postao je moj realni.... kako da se izvucem....? :(








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-07-01 , 9:19 PM

Quote (ket)
postao je moj realni.... kako da se izvucem....?

Ko net ili neki frajer :D










290
poruka na forumu
90 409



post # 9 | 2012-07-04 , 1:22 PM

Naravno da utice... u tu isto moze da te neko povredi ili razocara... a isto tako moze te i usreciti sve je to isto kao i realno samo drugi nacin komuniciranja ;) :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-09-04 , 0:58 AM

Nedozivljavam ga, zivim s njim :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 11 | 2012-10-15 , 12:52 PM

Quote (BLACK_ANGEL)
Naravno da utice... u tu isto moze da te neko povredi ili razocara... a isto tako moze te i usreciti sve je to isto kao i realno samo drugi nacin komuniciranja

potpisujem! :D







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 12 | 2012-10-15 , 1:19 PM

Quote (Dusomoja)
Ko net ili neki frajer :D

net.. draga moja... forum... vi kao vi.... ne zaljubljujem se ja tako lako.... moze da mi proradi leptiric ali samo to...
vojvodina kao vid druzenja kada mi trebate!!!!!!!!!!!!!!!!! Zadovoljna, draga, mojim odgovorom? :*

Quote (BLACK_ANGEL)
Naravno da utice... u tu isto moze da te neko povredi ili razocara... a isto tako moze te i usreciti sve je to isto kao i realno samo drugi nacin komuniciranja ;) :)

u potpunosti se slazem!!!!!!!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 13 | 2012-10-15 , 4:16 PM

Ja ga dozivljavam kao svet dominacije pravih poznavalaca tehnologije i svet nepoznanice onima koji pojma nemaju o tehnologiji.
Da li utice na mene i koliko ne znam zaista,ali mislim da je nuzno zlo 21. veka.


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2012-10-15, 4:19 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 14 | 2013-01-13 , 2:14 AM

drago mi sto je sto se sa virtuelnog nase druzenje prenelo u realni svet
sto se druzimo i pricamo kao da se znamo ceo zivot
sto je to samo duzenje i zajednicko napredovanje
i sto smo u nase druzenje ukljucili i sve drage nam ljude realnog sveta
gutabgd,prijatelju hvala ti
:*








718
poruka na forumu
55 286



post # 15 | 2013-01-13 , 9:44 AM

Quote (Bothrops)
Virtualni svet je taj koji nameće distancu i svojim ograničenjima sprečava sagledavanje realnosti, tako da pogoduje idealizovanju drugoga. Što je manje informacija o drugome, on je misteriozniji, pa se više u njega idealizujuće projektuje. Ako se drugi pojavljuje samo tekstualno, u glavi onoga ko čita stvara se neka predstava o drugome, fantazija o tome kakav on jeste u stvarnosti.

Simpaticno jeste al stvarnost je mnogo drugacija


i
Quote (ket)
drago mi sto je sto se sa virtuelnog nase druzenje prenelo u realni svet
sto se druzimo i pricamo kao da se znamo ceo zivot
sto je to samo duzenje i zajednicko napredovanje
i sto smo u nase druzenje ukljucili i sve drage nam ljude realnog sveta

i nakon ova dva posta ja ostajem bez reci, a ovo mesto dozivljavam kao kafic u koji izadjem po potrebi i kad pozelim, ne kao svoj dom, ali upoznam i nekoga kvalitetmog i "odvedem" ga/je u svoj tvrdi realni fizicki svet, i onda to pretvorim u pravo i realno prijateljstvo. tesko jeste u pocetku, retko apsolutno ali ket, hvala ti sto i ti svracas u ovaj kafic pa te nadjoh

ima jos jedna osoba iz ovog kafica koju planiram preseliti u svoj RL i verujem da cu biti odusevljen kao sto sam istom odusevljen i ovde.

mislim da mogu nabrojati vise njenih mana nego vrlina, ali mi je veoma draga.
izreka kaze:"prijatelj je onaj ko zna sve o tebi a ipak te voli"


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako dozivljavamo Virtualni svijet.
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]