• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu



  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 16 | 2017-03-31 , 5:27 AM

Svako ko bezi od realnog u vertualni svet, generalno nije zadovoljan svojim zivotom. Ono sto mu fali, nadje na netu. Sabani. lol

Ovde bas nisam svoj, zbog drugih clanova i korisnika sajta moram da budem blag, a privatno.... pa privatno ne moram nista. :D Ima ovde zanimljivih ljudi koje bi voleo da upoznam.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 17 | 2018-11-23 , 4:39 PM

Quote Dusomoja ()
Kako se ponašate u realnom a kako u virtuelnom svijetu, koji je za vas bolji i u kojem se bolje uklapate? Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom....

Šta mislite o tome?


Ja se jesam oglasila gore, ali eto opet se oglasavam, valjda se ljudi sa godinama menjaju, sazrevaju ili menjaju navike i slicno :)

Na neki nacin ostala sam ista i pored svega sto mi se izdesavalo , samo mi je jedno vreme trebalo da se oporavimi vratim na staru sebe :) 

Znaju ovde neki ljudi kakva sam bila vesela kad sam tek dosla i kako sam posle imala mucan period pa me nije bilo, i kako mi je tesko bilo posle kad sam se vratila ovde , ali sad mogu reci da sam povratila pravu sebe od pre 4,5 godina :D

Ista i u privatnom i u virtuelnom svetu :) Tesko je biti dve licnosti,jer sve sto kazem ili napisem ovde to i mislim, a moje misljenje se ne deli na prave i virtuelne prijatelje :)

Pricam , savetujem, smejem se, druzim se, a moje dalje ponasanje se odnosi na to kako ce neko to da prihvati. Ako prihvati pozitivno to produzava prijateljstvo sa tom osobom, ako ne prihvati, onda menjam pristup nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








699
poruka na forumu
750 8679



post # 18 | 2018-11-30 , 11:24 PM

ovde ljudi daju sebi za pravo da analiziraju druge..nikako da shvate da je kod mene sve sprdnja...
ja sam takva kakva sam..u realnom svetu malo sam vise prgava i strozija i ozbiljnija,ali samo malo ;)








718
poruka na forumu
55 286



post # 19 | 2018-12-21 , 11:16 PM

ja sam ja, nekad plav, ponekad zut, bonekad zelen ali gde god i kad god ja sam uvek ja


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]