• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta vas motiviše da idete naprijed??? (priča o Niku Vujičiću)
Šta vas motiviše da idete naprijed???






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-09-28 , 10:34 AM

Nik Vujičić nikada, ali baš nikada nije zagrlio one koje voli. Njegova životna priča nadahnula je milione ljudi. Šta vas motiviše da idete naprijed???

Nik Vujičić je čovjek koji donosi poruku nade. U svijetu je priznati govornik koji se obraća ljudima svih uzrasta, profesija i društvenih slojeva. Kamo god ide, unosi promjenu u živote ljudi. Najviše voli govoriti o mladima i to o nadi i vjeri koju svaki čovjek može imati, bez obzira na okolnosti u kojima se trenutno nalazi. To govori iz vlastitog iskustva, jer ipak, rodio se bez ruku i nogu. Usprkos tome, Nik je pun života, entuzijazma i nade koju želi podijeliti sa drugima.



Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 2 | 2012-09-28 , 4:15 PM

Mene je taj momak toliko fascinirao, dodirnuo me je, probudio mi je onaj deo razuma koji je zaspao.

Neverovatno koliko je pozitivan, salje divnu poruku, ja mu "zavidim",na harizmi,na pozitivnoj energiji, na iskrenom osmehu,na snazi da se digne,kada padne. E to je veliki covek, sa voljom.

Volja je cudo,sve je u nasoj glavi, od nas zavisi kako cemo da se postavimo prema zivotu, prema problemima koje nam svakodnevno daje. Covek nije ni svestan koliko je jak,sa cime sve moze da se nosi,dok mu se ne dese te stvari.

Trebamo prihvatiti sebe onakve kakvi jesmo, da iskoristimo svoje potencijale,jer svako od nas ima nesto posebno, nesto jedinstveno,svoj licni pecat. Ne trebamo da gledamo sta drugi ljudi imaju, vec na to sta je nama zivot dao i da pokusamo da budemo bolji.

Trebamo dase osvrnemo oko sebe i uvek cemo pronaci nekoga ko ima vecih problema.
Kada sam slusala Nika,bilo me je sramota sto se zalim na neke stvari.

Ono sto mene tera napred..mozda saznanje da su ljudi koje ja volim zdravi i srecni.Nekako mi je uvek bilo bitnije da oni budu dobro,pa tek onda ja. Jer ako su oni dobro i ja sam.
A i verujeeeeem,mozda je i sama vera u bolje sutra,to sto me tera da idem napred.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








718
poruka na forumu
55 286



post # 3 | 2012-09-28 , 10:54 PM

doneo je pitanje:
da li je jadan onaj koji nema ili je pak jadan onaj ko se nalazi bednikom!
"promeni nacin na koji razmisljas i promenices zivot" kaze recenica ciji sam sledbenik.
a sto se vujicica konkretno tice, da li je iko dozvolio sebi da sav njegov scenski nastup vidi kao bas to, scenski nastup?
osnova toga smatram da jeste nik i njegov nacin razmisljanja, ali takodje veliki je novac u igri i covek ima prilike jednom u zivotu da ga zaradi, pomislite koliko bi vi bili u stanju da glumite ne bi li zaradili za vas i vas polozaj nemoguce cifre?

a mene gura da idem napred bas to sto sam zabranio negativnim mislima da se okupljaju u mom mozgu, ne prihvatam neuspeh, i svrstavam ga u neprihvatljivu kategoriju, jer: najvazniji put na svetu je zivotni put coveka!


Poruku je menjao/la gutabgd - Petak, 2012-09-28, 11:00 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-09-29 , 2:28 PM

Kad pogledam njega stidim se sebe i svojih postupaka u mladosti!
I kažem sebi: Sram da me bude!
Toliko!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2012-09-29 , 2:51 PM

mene motivira moja obitelj, djeca ponajvise :D
i ljubav, naravno :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-04-14 , 8:58 PM

Motivise me zivot i volja za lepim
Nedam se ma koliko da je tesko boricu se,predsobom imam cilj koji cu kad tad uspeti i ako ne barem cu sebi moci reci pokusala si.








USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 7 | 2013-04-21 , 12:25 PM

Mene najviše motivira moja porodica i volja da kad želiš nešto da napraviš da tako bude :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-04-25 , 9:28 PM

Motivise me to da iako mislim necu nesto uspeti na kraju uspijem
Motivise me volja borba ja sama sebe.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2013-04-25 , 9:46 PM

Quote (devils_angel)
Šta vas motiviše da idete naprijed???


Nada u bolje sutra, dragi ljudi i svesnost da sam Hvala Bogu sposobna i zdrava da pokusam da promenim neke stvari na bolje.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








345
poruka na forumu
17 143



post # 10 | 2013-04-25 , 10:24 PM

naj veca motivacija mi je moja MAMA koja me sama uzdigla ali to neko ce da tesko srusi i fizicki a i psihicki


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2013-05-30 , 10:43 PM

Cilj na koji zelim doci ;)










130
poruka na forumu
333 2852



post # 12 | 2013-06-03 , 10:31 AM

Jednostavno je, moja mala princeza odnosno dete... jer njoj sam potrebnija vise nego sama sebi.


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








70
poruka na forumu
60 407



post # 13 | 2013-09-28 , 2:45 PM

moja djeca








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2014-01-07 , 9:31 PM

Quote devils_angel ()
Šta vas motiviše da idete naprijed???


Moja porodica :) Majka koja je uprkos najvecim krizama i bolestima uspela da se izbori sa ljudima i sa zdravljem i pruzi i ono sto nema samo da moja 3 brata i mene odgaji kako treba i da nas nauci sta da cenimo u zivotu...

Uvek kad klonem pomislim sta bi bilo sa mnom da je ona klonula i prepustila se depresivnosti i bolesti... Takodje me motivisu i moja baka i deka sa kojima zivim , zbog toga sto su ljudi mogli lepo uzivati u penziji i vidjati svoje unuke jednom nedeljno na rucku , kao sto ostale babe i dede rade, ali ne odlucili su da nas prime u kucu i posvete zivot tome da nas odgaje ^^

I to mi je stalni pokretac u zivotu... ^^


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2014-07-08 , 11:45 PM

Motivise me on u moim mislima :p




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta vas motiviše da idete naprijed??? (priča o Niku Vujičiću)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]