• Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Pijete li kafu? (Tema za caskanje o kafi uopste)
Pijete li kafu?






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-11-09 , 5:12 PM

Pijete li je?

Koliko dnevno popijete uobicajeno a koliko kad ste na nekoj proslavi?

Boli li vas glava ako ne popijete na koju ste navikli u toku dana?

Iz kojih solja pijete-malih,srednjih,onih velikih od dva deci?

Umete li da narucite kafu koju zelite kada izadjete negde?

Kakvu uglavnom najvise volite da pijete-jaku,slabu,slatku,bez secera?

Ja ne pijem kafu,znam za obicnu i znam za onu u kesicama sto jedan moj ukucanin u sali zove "15 u 19",cula sam za nesto sto se zove espreso i mozda nesto novo procitam ovde - nikad se ne zna. :)


Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2012-11-09, 5:20 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








718
poruka na forumu
55 286



post # 2 | 2012-11-09 , 5:49 PM

da, upravo je pijem, pijem izmedju nijedne i oko 7 decilitara dnevno, zavisno prvenstveno od mog raspolozenja, nemam nikakav problem ni kad je ne popijem ali VOLIM kafu, volim joj ukus, bilo bi besmisleno da preko pola litre kafe srkucem iz fildzana, umem ja da narucim ali razni kreteni ne umeju da shvate sta je to: dupli produzeni espreso bez icega preko. za secer .... ne pijem caj da bih secerio, i mora da bude hladna.


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2012-11-09 , 6:27 PM

Pijem litre kave dnevno...iz velikih solja kad sam kuci...mislim na domacu kavu, onu koju ja skuvam.
Espreso pijem "malu bez icega", kao Italijani...malo kave bez ikakvih dodataka.
Mogla bih bez hrane, i bila sam, ali bez kave nikako.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-11-09 , 7:13 PM

Volim kafu, ali i mogu bez nje. Nije mi obavezna, mada mi je lepse kad je popijem.
Volim cistu crnu tursku kafu. Ne volim one bljutave nes kafe, i sl.
I to bez secera. Znaci cista crna kafa.
Pijem je iz malih solja, jer ne volim velike, sem ako citam knjigu, pa onda znam da napravim u veliku
da ne ustajem par puta. :)
Glava me ne boli, osim ako ne jedem, onda me zna zaboleti.
Kada izlazim u grad ne pijem kafu, obicno popijem sok od sezonskog voca, cedjeno, ili sl.
Ne volim da pijem kafu nigde osim kod svoje kuce ;)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-11-11 , 2:48 PM

Niti pijem niti cu ikad ;)










235
poruka na forumu
101 568



post # 6 | 2012-11-12 , 9:38 PM

Da ,jednu do dve na dan ,običnu domaću kavu (tzv tursku) ,gorku i jaku .
Pijem kod kuće ujutro s kevom ,mau šoljicu ,a volim da meračim i pijem kavu iz fildžana .
Od ostalih vrsta kafa ne pijem ništa . Retko kad kapućino ili ajs-kofi sa šlagom...








387
poruka na forumu
34 201



post # 7 | 2012-11-12 , 10:18 PM

obozavam kafu,to je moj beg od dnevnih obaveza u uzivanje :)
pijem nes kafu,ali sa mojom dozom krema i secera,u velikoj solji.posto mora biti odredjena,ne pijem je nigde,sem kuci.dnevno popijem 4/5 doza i suzdrzavam se od vise.ne treba mi voda,ali kafa... :D lek za sve :D


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








718
poruka na forumu
55 286



post # 8 | 2012-11-12 , 11:21 PM

tatjana73, a da li je tebi porastao rep od toliko kafe? meni nije, mada je do sada trebao biti deblji i od sekvoje. ako nije ni tebi onda su nas roditelji kao male lagali da ce nam izrasti rep od kafe lol lol lol lol lol lol lol

Added (2012-11-12, 9:21 PM)
---------------------------------------------

Quote (elllena70)
Pijem litre kave dnevno...iz velikih solja

Elena, a mozda je tebi izrastao rep????
mozda demantujes moje okrivljavanje roditelja


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








1006
poruka na forumu
50 416



post # 9 | 2012-11-12 , 11:58 PM

Quote (Dusomoja)
Niti pijem niti cu ikad












2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2012-11-13 , 10:36 AM

uf kafa moje omiljeno pice

evo upravo sam je skuvala i uzivam prvo u mirisu

pijem tursku,jaku bez secera i u velikoj solji od malo manje od 2dcl

mrzim male solje i case bem ti to ako i nos nemoze stati :D

ujutro nemogu da se razbudim bez nje,popijem obicno 2 solje osim ako zurim

volim je hladnu i cjeli dan je rastezen,jedna solja stoji na sanku druga kod kompa pa kako gdje naletim :)

kad izadjem popijem produzenu sa mlijekom bez secera

ness i ostale iz kesica ne volim to mi je kao caj

takodje obozavam i talijanski makijato u jedva cekam da odem ponovo da je se napijem :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 11 | 2012-11-13 , 1:23 PM

pijem kafu, cim dodjem na posao, odmah narucim duplu espresso i pijem ga bez secera i mlijeka...
kuci, vikendom, pijem onu, "nasu" bosansku, isto iz velike solje, ali poslije dorucka... i takodjer bez secera
i to su mi obavezne kafe bez kojih ne funkcionisem...
u toku dana mogu, ali i ne moram da popijem kafu...
da sam neki kavopija, pa i nisam...
a obzirom da ne pijem skokove, ni tzv prirodne a narocito ne gazirane, ako se negdje nadjem s rajom u toku dana na picu, narucicu kafu...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 12 | 2012-11-17 , 2:53 PM

pijem kafu, ali nisam toliko zaludjena sa njom.. kada pijem kafu volim da mi je bas bas slatka, i da je onako srednje jaka.. ne volim kada mi neko skuva a ono ko splacina :) ... ali najj volim nes ili kapućino, e to vec obozavam .. :)


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 13 | 2012-11-27 , 4:11 PM

ne mogu da zapocnem dan bez kafe, nes umuckane sa vodom i malo secera, mmmmmmmmmm prvi gutljaj i dan moze da pocne
pijem dve do tri velike solje dnevno, pijem uvek svuda a pogotovo na poslu
:D :D :D :D :D :D
kafa, volim njen ukus, uzivam u njoj








81
poruka na forumu
51 222



post # 14 | 2013-01-08 , 9:06 PM

Ne pijem crnu, ali pijem nes :D


Medju ljudima budi covjek,
medju psima budi vuk!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 15 | 2013-01-10 , 10:17 PM

Jedna nes sa mlekom ujutro, u podne na poslu i jedna oko17h.Dosta je :D


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Pijete li kafu? (Tema za caskanje o kafi uopste)
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]