• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta vaš inbox govori o vama
Šta vaš inbox govori o vama






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-12-18 , 4:31 PM

Koliko u ovom trenutku imate nepročitanih poruka u vašem inboxu? Šta to govori o vama? Brišete redovno nepotrebne poruke, ili je Vaš inbox pretrpan kojekakvim infomacijama koje Vam i nisu baš potrebne. Saznajte kojem tipu osobe pripadate samo jednim pogledom na inbox...




Email nihilisti
Ove osobe imaju od nula do deset nepročitanih poruka i relativno mali broj neobrisanih. Ove osobe brišu većinu poruka a da ih prethodno i ne otvore.

Sakupljač emailova
Nema nepročitanih poruka, ali također nikada ne briše svoje poruke. Ovakve osobe izluđuje kada vide da imaju novi mail, ali ne žele izbrisati nijedan stari email, jer se plaše da bi mogli izbrisati neku važnu informaciju. Broj poruka u njihovom inboxu je ogroman.

Email nostalgičari
Imaju veliki broj nepročitanih poruka iz prostog razloga što nemaju volju da, kada sjednu za kompjuter, pročitaju sve nove poruke. Zbog toga se poneka poruka zagubi u talasu novih. Vremenom se taj broj znatno uveća.
S vremena na vrijeme se odluče da obrišu veliki broj poruka, ali onda naiđu na neku koja probudi razna sjećanja i odustanu.

Osobe koje poriču postojanje emaila
Jednostavno isključe brojač nepročitanih poruka. Broj njihovih nepročitanih poruka je nepoznat.

Prosvijetljeni email korisnik

Nikada nema nepročitanih poruka i ima relativno mali broj neobrisanih poruka. Ove osobe su disciplinovane i imaju rutinu kada je u pitanju pregledanje i čitanje poruka. Oni čuvaju samo veoma bitne poruke.

Email čistunac
Nema nepročitanih poruka i ima ekstremno mali broj neobrisanih poruka. Ove osobe brišu skoro sve, osim kada znaju da će im nešto definitivno trebati u budućnosti.

Email razarač
Posjeduje relativno veliki broj emailova koje čuva iz nekog razloga, ali uvijek redovno otvara, čita i briše sve one poruke koje mu ne trebaju.

Obožavatelj email haosa
Ima veliki broj nepročitanih i neobrisanih poruka. Ove osobe jednostavno ne zanima šta sve imaju u inboxu. Oni čitaju ono što ih zainteresuje, a ostalo jednostavno ignorišu.

Razumno organizovani korisnik
Nema nepročitanih poruka i ima relativno veliki broj neobrisanih privatnih poruka. Oni brišu sve nepotrebne stvari, a one privatne, bez obzira na to da li su bitne ili ne, čuvaju.



Fajlovi: 1104188.jpg (27.2 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2012-12-18 , 5:42 PM

E ja dodjem obozavateljka mejl haosa.
Zadnji put sam otvorila mejl da vidim sta ima pre jedno dve nedelje mozda dve i po i uradila to sto pise-procitala sta me zanima,ostalo mi je nebitno.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-12-18 , 8:26 PM

Quote (devils_angel)
Prosvijetljeni email korisnik
Nikada nema nepročitanih poruka i ima relativno mali broj neobrisanih poruka. Ove osobe su disciplinovane i imaju rutinu kada je u pitanju pregledanje i čitanje poruka. Oni čuvaju samo veoma bitne poruke.










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2012-12-18 , 8:52 PM

Quote (devils_angel)
Osobe koje poriču postojanje emaila
Jednostavno isključe brojač nepročitanih poruka. Broj njihovih nepročitanih poruka je nepoznat.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2013-02-13 , 10:04 PM

Quote (devils_angel)
Email razarač
Posjeduje relativno veliki broj emailova koje čuva iz nekog razloga, ali uvijek redovno otvara, čita i briše sve one poruke koje mu ne trebaju.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 6 | 2013-02-13 , 10:28 PM

Quote (devils_angel)
Email čistunac
Nema nepročitanih poruka i ima ekstremno mali broj neobrisanih poruka. Ove osobe brišu skoro sve, osim kada znaju da će im nešto definitivno trebati u budućnosti.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2013-02-13 , 10:30 PM

Quote (devils_angel)
Email čistunac
Nema nepročitanih poruka i ima ekstremno mali broj neobrisanih poruka. Ove osobe brišu skoro sve, osim kada znaju da će im nešto definitivno trebati u budućnosti.








USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 8 | 2013-04-21 , 12:37 PM

Quote (devils_angel)
Razumno organizovani korisnik
Nema nepročitanih poruka i ima relativno veliki broj neobrisanih privatnih poruka. Oni brišu sve nepotrebne stvari, a one privatne, bez obzira na to da li su bitne ili ne, čuvaju.








399
poruka na forumu
155 997



post # 9 | 2013-04-21 , 1:25 PM

Quote (devils_angel)
Email čistunac
Nema nepročitanih poruka i ima ekstremno mali broj neobrisanih poruka. Ove osobe brišu skoro sve, osim kada znaju da će im nešto definitivno trebati u budućnosti.

baš tako :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 10 | 2013-04-21 , 1:38 PM

Quote
Email čistunac
Nema nepročitanih poruka i ima ekstremno mali broj neobrisanih poruka. Ove osobe brišu skoro sve, osim kada znaju da će im nešto definitivno trebati u budućnosti.


:D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








38
poruka na forumu
25 139



post # 11 | 2013-04-21 , 8:57 PM

Quote (devils_angel)
Razumno organizovani korisnik
Nema nepročitanih poruka i ima relativno veliki broj neobrisanih privatnih poruka. Oni brišu sve nepotrebne stvari, a one privatne, bez obzira na to da li su bitne ili ne, čuvaju.


Čudni su magneti u nama. Ništa nas ne privlači tako dobro kao odbijanje...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 12 | 2013-04-21 , 9:02 PM

Quote (devils_angel)
Sakupljač emailova Nema nepročitanih poruka, ali također nikada ne briše svoje poruke. Ovakve osobe izluđuje kada vide da imaju novi mail, ali ne žele izbrisati nijedan stari email, jer se plaše da bi mogli izbrisati neku važnu informaciju. Broj poruka u njihovom inboxu je ogroman.


Khm slazem se do pola sa ovim :) s tim sto ja ne citam recimo one reklamne mejlove nego odmah brisem ;) u nekom trenutku sam se pretplatila na newsletter sa tih sajtova i sad me spamuju :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








58
poruka na forumu
58 483



post # 13 | 2013-05-02 , 4:43 PM

Razumno organizovani korisnik
Nema nepročitanih poruka i ima relativno veliki broj neobrisanih privatnih poruka. Oni brišu sve nepotrebne stvari, a one privatne, bez obzira na to da li su bitne ili ne, čuvaju.








57
poruka na forumu
60 1144



post # 14 | 2013-05-13 , 10:23 PM

Quote (devils_angel)
Razumno organizovani korisnik
Nema nepročitanih poruka i ima relativno veliki broj neobrisanih privatnih poruka. Oni brišu sve nepotrebne stvari, a one privatne, bez obzira na to da li su bitne ili ne, čuvaju.


"Svi se rađamo za ljubav. Ona je načelo egzistencije i njezina jedina svrha."
"Zadovoljenje osjetila uskoro postaje vrlo malen dio onog dubokog i zamršenog osjećaja koji nazivamo ljubavlju.








131
poruka na forumu
53 225



post # 15 | 2013-07-22 , 12:55 PM

pa govori o tome koliko stvari ne zelim da podelim sa bas svima :D


PARTIZAN FOREVER


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta vaš inbox govori o vama
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]