• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Lazan osmeh
Lazan osmeh






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-13 , 1:57 PM

Danas sam super...zaista"-ova recenica ce nekada biti istina..a nekada ce biti laz!!!
Da li ste vi skloni prekrivanju svojih stvarnih osjecaja... i raspolozenja...ne zelite ljudima da kazete kako se zaista osjecate...zato samo kazete da ste dobro..da vas ne bi vise ispitivali...ili
...ste od onih koji su skroz iskreni...i koji o svojim osjecajima pricaju otvoreno...

Ja pripadam osobama koje u vecini slucajeva prekrivaju stvarno raspolozenje...nekada je razlog to sto ne zelim da pricam o tome, nemam volje...a nekada iz straha da bi ljudi jednostavno mogli pogresno protumaciti...a licno, ignorisanje mi je nesto najgore...dakle radije cu se praviti da sam vesela..nego da me ljudi vide tuznu i slomljenu.

Kakvi ste vi po pitanju istinitih osmeha










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 2 | 2013-01-15 , 5:22 PM

Quote (Dusomoja)
Kakvi ste vi po pitanju istinitih osmeha


Ovako...
Ne umem da isfoliram svoje ponasanje.
Znaci kada sam besna, besna sam, kada sam srecna, srecna sam, kada sam tuzna tuzna sam i to je toliko ocigledno, da i onaj ko me ne poznaje moze da shvati kakvog sam raspolozenja, samo ako me pogleda.
E sad ono sto ja radim obicno, kada sam u fazi: "Ne diraj me, ujedam", jeste da se uglavnom osamim tih par sati, dana dok me ne prodje i dok sama ne rascistim sa sobom u svojoj glavi.
Nakon toga sam kao nova.

Ne volim da me ljudi vide u takvom raspolozenju i ne volim da sa svojim neraspolozenjem kvarim drugima dan.
Znam da psotoje ljudi koji su uvek tu i u tim danima i da bi me rado saslusali, ali ja volim sama da se saberem.
Srecom nemam puno takvih dana u godini.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2013-01-15 , 5:39 PM

joojjjj ja cesto moram da koristim lazni osmjeh... cisto zato sto ide u "rok sluzbe"... moram da se smjeskam i kada mi nije do osmjeha... mada u sebi svasta izgovorim...

privatno, ne "nosim" laznjak... nego sam uvijek onakava kakva sam, a moja okolica raspoznaje moje raspolozenje...
cak mi je jednom receno da mi se nikada nece zaboraviti "pogled hladan kao led" izazvan jednim postupkom suprotne strane...
jednostavno, ne zelim i necu da krijem sebe i da glumim ono sto nisam... niko nije vrijedan toga :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-01-16 , 7:45 PM


U poslednje vreme sam tako mirnija dosta mi je onih sta ti je samo da bi imali sta da pricaju
Ma samo s enasmejem i kazem danas sam super :D







  ice1



140
poruka na forumu
171 1175



post # 5 | 2013-05-13 , 6:39 PM

:D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-05-30 , 10:34 PM

Inace sam nasmejana osoba skorom uvek a onda kad nisam sam garant bolesna
Kad se covek smeje narod manje pita a sto manje pitanja manje odgovora i glavobolje

Neko ko me zna znace kako mi je i uz lazan osmeh prepoznace da nije orginal :)










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 7 | 2013-05-30 , 10:45 PM

Quote (Dusomoja)
Neko ko me zna znace kako mi je i uz lazan osmeh prepoznace da nije orginal

Nemam vise sta da kazem. ;)


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








1203
poruka na forumu
58 815



post # 8 | 2013-05-31 , 12:50 PM

Nikad svoja osecanja ne mogu da prekrijem....ma nema sanse :)








92
poruka na forumu
32 237



post # 9 | 2013-06-06 , 5:45 PM

Volim da iskoristim lazni osmeh..Cisto da bi se neprijatelji osecali lose,sto mi nisu naudili! Ali uglavnom se uvek iskreno smejem i kazu da to radim jako zarazno..:)


Dzepna Venera :)








199
poruka na forumu
16 83



post # 10 | 2013-06-28 , 11:41 PM

Kada sam neraspolozena, postoje trenuci kada to pokazujem, ali ponekad i ne, jer mi nije do objasnjavanja... Tri hiljade pitanja o tome sta mi je i sto sam neraspolozena... Onda me jos vise iznerviraju... <_<


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








131
poruka na forumu
53 225



post # 11 | 2013-07-22 , 12:23 PM

lazan osmeh prisutan je svuda to je svakodnevnica ,ljudi u principu skrivaju svoje pravo ja i ceo zivot glume ,retki su trenuci kada ga pokazu,a kada ga pokazu to je ili kada su povredjeni duboko i slomili se


PARTIZAN FOREVER








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 12 | 2013-09-16 , 10:28 PM

I kad pokusam da odglumim osmijeh, ne uspije mi, jer nisam dobra u tome. Svi skontaju :)


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 13 | 2013-09-17 , 0:14 AM

Ko me poznaje zna kad sam dobro, a kad nisam jednostavno svoja osecanja nemogu da prekrijem...


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2013-09-17 , 0:20 AM

Quote (Dusomoja)
Neko ko me zna znace kako mi je i uz lazan osmeh prepoznace da nije orginal :)

Bravo zemljakinjo :D






Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Utorak, 2013-09-17, 0:21 AM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2013-09-26 , 9:02 PM





Forum » Razonoda » Upoznavanje » Lazan osmeh
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]