Page 3 of 3«123
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Lazan osmeh
Lazan osmeh

3442
poruka na forumu
2566 5061

post # 31 | 2015-07-09 , 8:58 PM

eee danas sam se nagledao tih osmeha za bar nedelju dana :)

svet je u rukama onih koji imaju hrabrosti da sanjaju i da zive svoje snove

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 32 | 2016-02-03 , 8:47 AM

Na poslu je moj osmeh lazan to je 100%
Provatno cesto Imam tako lazni osmeh iz razloga kad nekog pozdravim ne smejem se jer mi drago sto ga /ju vidim vec eto tako necu smrknuto reci cao -zdravo :D Ali to je onima samo poznanicima a moj iskreni osmeh je onaj kad pozdravim i poljubim prijatelja prijateljicu ili famisliju eto

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

23
poruka na forumu
5 5

post # 33 | 2016-02-03 , 4:40 PM

Vidjam ih svakodnevno, nista neobicno u ovom svijetu i nasem mentalitetu.
Smiju se kad te vide a iza ledja samo gledaju kako da ti zabiju noz

BMW FREAK
933
poruka na forumu
301 1016

post # 34 | 2016-02-03 , 6:34 PM

Evo mozda cu ja sada ispasti ovde neki od ovih losih haha, ali ja vrlo cesto koristim taj osmijeh, kad sam za nekim poslom i zurim a neki/neka me sretne pa mi nesta krene pricati a ja u zurbi pa onako se samo smijeskam samo da ga se sto prije otarasim, a ovako to ne radim iance, obicno to koristim ako je neko napadan i dosadan i neki nebitan lik koji je sjedio nekim pukim slucajem na drugoj strani kafane i cuo sta pricam.

Al ovako pozdravljam ljude normalno, ne smijeskam se, bar poznanike, odmah brzinski kazem, sta ima ovo ono i to je to, dok kad sretnem bas nekog druga/drugaricu ili rodbinu istinski se nasmijem jer mi je drago da ih ponovo vidim.

Poruku je menjao/la Fox1e™ - Sreda, 2016-02-03, 6:40 PM

MAJOR LAZER

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Lazan osmeh
Page 3 of 3«123
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]