• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ko je kakav u kafani.
Ko je kakav u kafani.






1641
poruka na forumu
171 425



post # 16 | 2013-03-13 , 10:37 PM

Quote (Dusomoja)
DEVICA Rođen za merak i opuštanje, a ko bi to rekao, kad je muška Devica onako uglađena, pristojna i uzdržana? Čim malo popije i atmosfera počinje da se zagreva, on je taj koji u kafani naručuje ture, dosipa piće svima i podiže nivo raspoloženja do one tačke kada svi već malo posustanu. Tada Devica stupa na scenu, nešto se u njoj budi, i dešava se da zaigra i na šanku ili stolu, svejedno. Ženska Devica će se praviti kao da se radi o njenoj sestri bliznakinji koja je sinoć tamo ludovala, a ne ona.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 17 | 2014-05-28 , 0:15 AM

Quote Dusomoja ()
VODOLIJA
Kad god došao, dobrodošao, kako kući, tako i u kafanu. Jer, Vodolija ne pravi razliku, s obzirom na to da svoj dom najčešće doživljava kao prenoćište, a "birtiju” naprosto obožava, jer u njoj ima svega što on voli, i pića i prijatelja i flertovanja. Žena Vodolija ume da dočeka zoru u omiljenom kafiću s drugaricama, dok njen dragi kod kuće igra igrice na kompjuteru.


lol ahhhah majkoo lele zadnje recenice uhhhh :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 18 | 2014-09-06 , 4:17 PM

Quote Dusomoja ()
OVAN
Iako je Ovan, u kafani uživa kao riba u vodi, bez obzira na povod. Kad malo više popije, a to mu nije teško, počinje da se ponaša vrlo direktno naročito prema predstavnicama lepšeg pola. Iako je usredsređen na svoj "plen” ženskog roda, i dalje zabavlja celo društvo i priča viceve. Žena Ovan je glavna u kafani, poručuje duple ture za celo društvo, "kiti” muziku i naručuje pesme.

:D :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








829
poruka na forumu
588 3749



post # 19 | 2017-02-10 , 4:22 PM


Quote
Rođen za merak i opuštanje, a ko bi to rekao, kad je muška Devica onako
uglađena, pristojna i uzdržana? Čim malo popije i atmosfera počinje da
se zagreva, on je taj koji u kafani naručuje ture, dosipa piće svima i
podiže nivo raspoloženja do one tačke kada svi već malo posustanu. Tada
Devica stupa na scenu, nešto se u njoj budi, i dešava se da zaigra i na
šanku ili stolu, svejedno. Ženska Devica će se praviti kao da se radi o
njenoj sestri bliznakinji koja je sinoć tamo ludovala, a ne ona.
buahahahhahahaha     e ovi horoskopi su hit  gj   najvishe me nasmeju


Quote
stupa na scenu, nešto se u njoj budi, i dešava se da zaigra i na šanku ili stolu, svejedno
ahahhahahah  ovo posle mog intervjua  pravili horoskop lol lol lol

Jednom sam pitao caleta u 5 ujutru  """jesi ti 100% siguran da me nisi pravio u kafani!? """"  xd


Poruku je menjao/la KISSME - Petak, 2017-02-10, 4:23 PM


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








263
poruka na forumu
211 997



post # 20 | 2017-06-27 , 11:31 AM

Quote Dusomoja ()
RAK
Iako najviše voli svoju kuću i porodicu, za Raka je druga kuća najčešće njegova omiljena kafana. Jer, nigde ne može tako da se opusti uz čašicu razgovora sa prijateljima, zapeva, zaigra i tako do kasnih večernjih, ili ranih jutarnjih sati. Račica ume da se uhvati i u kolo i da zapleše tango, jer voli da se opusti i to radije sa prijateljicama, a kada je sa ljubavnim partnerom gleda u njega kao da niko drugi oko nje ne postoji.


:) :D


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ko je kakav u kafani.
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]