Page 2 of 2«12
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Nemam vremena
Nemam vremena

BMW

4150
poruka na forumu
98 692

post # 16 | 2014-06-21 , 5:49 PM

Nemam vremena da slušam gluposti :)

''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''

191
poruka na forumu
321 1340

post # 17 | 2014-07-03 , 6:01 AM

najceesce samo izgovor

6934
poruka na forumu
2990 8661

post # 18 | 2014-07-21 , 12:31 PM

bas tako :D

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

65
poruka na forumu
7 39

post # 19 | 2014-07-22 , 4:26 PM

U danasnje vreme stres je obuzeo narod kao epidemija mada i one koje nije oni kazu nemam vremena
Cesto se ta rec izgovara a kad upalimo net srecemo tu osobu online negde ili zna sve sta se desava u kojoj seriji.

To se zove izbegavanje. Postoji još otkako je Toma izbegavao Isusa, nakon što ga je izdao. zbunjen

Мислим да сам видео муњамикса!

590
poruka na forumu
38 856

post # 20 | 2017-01-05 , 12:29 PM

Pa sigurno nikom neću reći zazet sam jer sam na netu.. Šta tu ima da bih bio zauzet..Svakako ću pre izaći u grad ili šta god,nego da budm na netu u kući i nigde ne idem..

"The path of the righteous man is beset on all sides by the
inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in
the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of
darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost
children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious
anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know
my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

973
poruka na forumu
405 2318

post # 21 | 2017-01-05 , 8:17 PM

Desavalo se da kazem nemam vremena samo u stituacijama kad sam umoran ili je ceo dan bio navrat na nos pa ne mogu da se uklopim u neki raspored e onda kazem nemam vremena -po meni je to bolje nego da pristanem pa da onda ispalim ...
a da zbog neta, tv ili nekih kucnih razbibriga koji ne spadaju u obavezu kazem  nemam vremena to apsolutno ne dolazi u obzir ,cak sta vise dosta se puta desavalo u pola posla prekinem  nesto da bi otisao da se vidim sa nekim ....(valjda me nece sad neko zvati taman sam seo da odmorim) lol :lol:

"Играјмо тај танго смрти као некада прее, нека се све заврти , само не заборави ме . Далеке јецају звезде , мио се гаси сјај Срце ми већ дуго слути - све му ће доћи крај Играјмо тај танго смрти као некада пре - нека се све заврти само не заборави мее" ...

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Nemam vremena
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]