• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Nemam vremena
Nemam vremena






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-03-12 , 0:13 AM

U danasnje vreme stres je obuzeo narod kao epidemija mada i one koje nije oni kazu nemam vremena
Cesto se ta rec izgovara a kad upalimo net srecemo tu osobu online negde ili zna sve sta se desava u kojoj seriji.
Da li su to samo izgovori da li bezimo od druzenja i realnosti?

Zasto zadnje vreme sve cesce cujemo te reci?
Da li je stvarno tako kad ih izgovaramo?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-03-12 , 1:09 AM

mislim da je glavni razlog ovaj internet jer danas ljudi vecinu vremena provedu sjedic za kopjuterom i jedu piju kafe i svasta nestoo...
ja se sjecamo svog djetinstava i svojih #mladenacki#dana kad internet nije bio toliko popularan kao sad,,,svi su imali vreman sa kafe za druzenje za hodanje ,...hodlao se uglavno ...a sad svi su na fb, sky i mnogim drugim mrezam..

glavni im je razlog nemam vremnea, a jesi usao na inter,ta je osoba tu..sta radi kao usao je samo "malo" eh dans ljudi da mogu hranili bi se preko net..

ja recimo nisam jedan od tih tipova ..priznaj nekad me nesto spodane pa gledam neke filmove i tako to al to je smao u onim daima ;) al inace volim da hodam jos kad je fino vrijeme..e onda uzivam u svemuu ..a noc ako je fina i svijeza topla onda se seta i uziva okac

a moguc problem je ta i danasnja ekonomska kriza gdje ljudi samoo sjde i razmisljaju kako ce ovo kako ce ono rijesiti i jos puno toga ,,,
ko ce znati ima toga svega ..al mislim da je internet glavni razlog ..


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-03-12 , 9:49 AM

Da da te dve reci koje su postale laz NEMAM VREMENA

Istina je ima i onih koji rade po 12h koji zaista nemaju vremena ali eto sve je cesce onih sto kazu e zurim imam posla kuci
a taj posao je Internet.

Ne krivim ja tim samo druge nego i sebe licno samo sto ja ne govorim nemam vremena jer u toku sedmice je svako slobodno vreme samo moje znaci obavim svoje poslove ako mi se druzi odem kad zavrsim obaveze u kuci i sve na svom mestu onda sma i ovdje s vama naravno,
Ali znalo se desiti iskreno zurim kuci da bi upalila i usla u ovu epidemiju
Zadnje vreme nije vise tako dal je dosadilo dal nije vise bitno dal sam spoznala cinjenicu da je jedan zivot i da je vreme na netu
izgubljeno vreme

Ne prakticiram cesto rec nemam vremena i onda kad to je ako me neko zove za vikend dodam te reci jer stvarno nemam vremena










314
poruka na forumu
15 192



post # 4 | 2013-03-12 , 12:54 PM

Ja često imam običaj da kažem "Nemam vremena" jer ga doista nemam za druženje neko intenzivno sa ljudima putem interneta. Ovako uhvatim vremena prije fakulteta ili poslije fakulteta kada sebi napravim kafu, ranije se spremim za nešto, a da se baš zainatim i sjedim po 5h, nikad.










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-05-30 , 10:48 PM

Na mene se u zadnje vreme ljute i fam i prijatelji al ja zaista nemam vremena
zelim nesto dovrsiti a za to mi treba trud i vreme a vikend kad dodje gledam da kontaktiram sa svima ali svima se nemoze ugoditi jer nekima ako se ne vidjam svakodnevno kao da se ne vidjam i ne cujem nikad.

Ali posmatram moju jednu komsinicu koja ne radi nigde a iz kuce izlazi kad baca smece i ide u prodavnicu
ta zene vesi na netu 24h kad sam ju videla juce ujutro kako je cupava sa podocnjacima samo mi je proslo
glavom jel svesna sta radi.
Kad mi takvi kazu nemaju vremena uffff










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 6 | 2013-05-31 , 9:15 PM

Quote (Dusomoja)
Zasto zadnje vreme sve cesce cujemo te reci?
Da li je stvarno tako kad ih izgovaramo?

Zasto? To niko ne zna, mozda neko stvarno nema vremena.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 7 | 2013-06-27 , 9:37 PM

Ja bih samo postavila pitanje.....
Moze li se vrijeme posjedovati, kako bi mogli izjaviti da "nemamo vremena"?? zbunjen zbunjen

Added (2013-06-27, 8:37 PM)
---------------------------------------------
Vecan je samo onaj ko nema pojma sta je kalendar, sat i istorija. Privremeni su izmislili vreme.



Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








1203
poruka na forumu
58 815



post # 8 | 2013-06-27 , 9:46 PM

Sad bas i imam malo slobodnog vremena,ali 90% nemam vremena %)








199
poruka na forumu
16 83



post # 9 | 2013-06-30 , 5:24 AM

Samo kad mi je neko dosadan ja mu kazem nemam vremena. Ina imam vremena za sve koje su mi bitni i do kohij mi je stalo da


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2013-11-17 , 6:57 PM

Quote Dusomoja ()
Da li su to samo izgovori da li bezimo od druzenja i realnosti?

Zasto zadnje vreme sve cesce cujemo te reci?
Da li je stvarno tako kad ih izgovaramo?


Izgovori...uglavnom se ti koji tako kazu posle sami odaju.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-04-18 , 9:04 PM

Neki nemaju stvarno vremena .. a neki to koriste kao izgovr ..... ono sto je je ... svi smo mi u sustini to rekli
nekom a da nismo ni svijesnii :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 12 | 2014-04-19 , 1:36 PM

Ja uvijek imam vremena za sve ;) ;)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2014-05-20 , 3:06 PM

Bas tako nemam vremena!
Taj stres termini zurba sve nas je to ubijalo a mi to nismo videli e tek sad kad je doslo do ove katastrofe na balkanu imamo vremena za sve,pricamo s komsijama pakujemo robu uzimamo slobodno i kad je nemoguce a sve to jer imamo vremena jer smo ga morali naci jer neko treba nasu pomoc.










256
poruka na forumu
33 238



post # 14 | 2014-05-20 , 4:43 PM

Za ono sto zaista zelis nadjes nacin u suprotnom nadjes izgovor!
Kraj price.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 15 | 2014-06-05 , 2:04 PM


Ovako je to :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Nemam vremena
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]