• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ljudsko pravo
Ljudsko pravo






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-03-12 , 0:17 AM

Odakle ljudima pravo da ...otvaraju" oci drugima?
Da sire laz, neistinu?
Da govore svoje vidjenje kao cinjenicno stanje?
kako neko moze da preuzme toliko odgovornost na sebe i da govori u ime drugog?
Kako neko moze znati sta se krije u tudjim glavama?
Zasto?

Zasto se svoje reci mecu u ustima drugih ljudi? <_<










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-03-12 , 1:02 AM

zato sto neki ljudi jednostavo vole da se mijesaju u tudje zivote..da kazem hrane se tudjom nesrecom i nisu sretni ako su onu sretni...vazniji im je tudji neciji zivot nego njihov ,...vole da pametuju njihova je glava rijec i zvarsna one su svznalii...jednostavno mi nisu bili jasni i nikad nece,,,

mrzm kad me neko poce ispitivati kud ces gdje ce,jesi cula ovo jesi cula ono...jos onda ovaj neko kaze nekom jedna on doda nesto svoje...i tako na kraju ispadne skroz druga prica...
i onda on kao njemu dijeli neki savijet on zan on je sveznalica,,,,govri nesto protiv nekog i tebi to uvuce se u glavu i rako nekako...jednaostavnoo,,ti neki ljude misle da znaju sve a ustvari ne zanju nista <_< %) %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2013-03-12 , 1:22 AM

Danas je tdoslo takvo vreme, da ljudi jednostavno daju sebi previse slobode da se mesaju drugima u zivot, da im sole pamet.

Da ne pricam kako sve veci broj ljudi zele drugima lose vise nego sebi dobro.

Quote (Dusomoja)
Da sire laz, neistinu?


Nekima to dodje kao dusevna hrana, hobi :) eh da ih placaju, koliko bi samo bili bogati.

Quote (Dusomoja)
kako neko moze da preuzme toliko odgovornost na sebe i da govori u ime drugog?


To nije odgovornost, vec neodgovornost. Ako se to ne trazi od njih, onda nemaju prava to da rade, jako neodgovorno ponasnje. Pogotovo ako se radi o ljudima koji nemaju nikakva prava na tvoj zivot. Razumem kad to radi neko iz tvoje porodice, ali svi ostali nemaju pravo da se mesaju u tvoje stvari.

Quote (Dusomoja)
Kako neko moze znati sta se krije u tudjim glavama?
Zasto?


Ne moze, ali jednostavno misle da sve znaju...i sto je najgore da imaju pravo to da sire.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-03-12 , 9:43 AM

Pitam se po nekad da li je to hoby zasto narod sve cesce prakticira vodjenje brige o drugima.
Sta me najvise fascinira te osobe kad kazem najbolje se brinuti o sebi dodaju tako je Majo u pravu si ma ja
stvarno nemam obicaj ispitivati i ogovarati a ja se u sebi mislim a samo pre 10 min si citirala jednu osobu a garantiram u citiranju si izmenula dosta toga uffff.

Neznam zasto i sta se samnom desilo ali od pre mesec dana sam totalno prestala kontaktirati s nekima u javi a i na netu
razlog jesi cula ili ti ovo ti ono verujte sad imam mir mada od njih su dve osobe meni cak i familija ali nazalost familiju i komsije nemozemo izabrati.

Ne kazem ja da sam super da ne spominjem nikad nikog lagala bih naravno ali eto trudim se promeniti se i evo uspea mi polako.










314
poruka na forumu
15 192



post # 5 | 2013-03-12 , 12:52 PM

"Što to ima u ljudima tužno, da ulaze u tuđe živote? Tko to živi u prošlosti mojoj,a još nije umro od sramote?".

Jebi ga







  ice1



140
poruka na forumu
171 1175



post # 6 | 2013-06-16 , 9:05 PM

da gledaju tudja posla udri








131
poruka na forumu
53 225



post # 7 | 2013-07-22 , 12:39 PM

pa ljudi daju sebi za pravo svata prvenstveno da sude o drugima,to je kada ljudi vide trn u tudjem oku a balvan u svom ne .


PARTIZAN FOREVER








712
poruka na forumu
219 844



post # 8 | 2013-10-02 , 5:46 PM

kad zacutim,okrenem se i odem,to ne znaci da si ti pobedio.to znaci da vise nisi vredan moga vremena. Charles Bukowski msm da svako ima pravo da se izjasni ako ti se ne svidja okrenes se i odes...


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-11-17 , 3:02 PM

Quote smjesni ()
kad zacutim,okrenem se i odem,to ne znaci da si ti pobedio.to znaci da vise nisi vredan moga vremena.

Jako dobro receno samo da i meni uspije







  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 10 | 2013-12-13 , 12:37 PM

Ljudsko pravo je pravo definisano "konstitucionim aktom" koji nalaže da se poštuju propisi i norme koje su dati putem zakona, u suprotnom slijede sankcije izrečene od strane vlasti koja putem vladinih sektora pokušava ustablizirati stanje nekog političko-ekonomskog sistema u datoj državi ili kraljevini da


.....








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2014-04-15 , 0:40 AM

Nasmejala sam se ,pa rekoše - zašto si neozbiljna?.... Zaplakala sam, pa rekoše ...- zašto se ne smeješ ?....Osmehnula sam se, pa rekoše - pretvara se pred ljudima....Smrknula sam se, pa rekoše - težak čovek.....Umukla sam, pa rekoše - ne
zna da govori.....Progovorila sam, pa rekoše - puno priča.....Oprostila sam, pa rekoše - kukavica i slaba, jer da je u stanju osvetila bi se....Uzvratila sam na nepravdu, pa rekoše - zbog oholosti koja je u njoj,a da je pravedna ne bi takva bila.... Onda sam shvatila da je zadovoljstvo ljudi cilj do kojeg ne možeš doći !!...Uživam u životu,... a tuđa mišljenja,...
ostavljam negde iza sebe!!!! :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2014-04-15 , 1:16 AM

Iznenadjuje me to sto pojedine osobe imaju potrebu da pricaju o tudjem zivotu jer svog nemaju, ili su nesretni a hrane se izmisljenim pricama ... Fascinira me na neki nacin njihova potreba da ispricaju upravo o toj i toj osobi jer je ta osoba znas uradila... i onda je to duga i beskrajna prica o osobi koju zapravo ne poznaje dobro ali je njoj neko ispricao a toj osobi opet neko a ova je to sve znala jer jedna poznanica ima poznanicu koja je dobra sa tom i tom osobom....

tako nekako :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








186
poruka na forumu
321 1340



post # 13 | 2014-04-15 , 3:35 AM

Neki ljudi su isfrustrirani svojim zivotom ,, toliko im je dosadno da se mjesaju u tuđi život, ako se nema sta reć iizmislit će se.. tako je to ..ali ziv se covjek na sve navikne,, bitno je samo da se iskulira ... to su psi koji laju a ne grizu .. pa neka im. na njihovu dusu neka ide ..








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2016-02-29 , 1:38 PM

Mnogo puta sam se zapitala bas to sto je navedeno u temi i shvatila
Da je za pojedine osobe to zivot brinuti se kako ko sa kim a pri tom sebe zanemariti
Upravo iz jednog razloga jer sebe smatraju savrsenim.
Iskreno receno gade mi se i cim osetim to u nekome polako ali pazljivo se udaljim.




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ljudsko pravo
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]