Page 4 of 4«1234
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kakve deckice/devojke volite... :D (ajde da cujemo... ;))
Kakve deckice/devojke volite... :D

932
poruka na forumu
214 829

post # 46 | 2014-10-10 , 10:47 AM

opustene smeh

Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...

227
poruka na forumu
94 472

post # 47 | 2014-10-10 , 3:08 PM

U pogledu ove se slazem sa Vegom ..najljepsa :*

Koje djevojke ispunjavaju kriterijum,neka se jave lol

#RipCity

Eat, sleep..and just repeat

79
poruka na forumu
50 166

post # 48 | 2014-10-10 , 3:48 PM

Da odmah budem ISKRENA - volim ,sto se kaze ''Piletinu'' ,ustvari volela sam pre braka, ali sada sve sto Volim i sve Sto MI treba isunjava mi MOJA Vecna Ljubav - MOJ Voljeni Suprug , a nikako i ni pod kakvim uslovima nisam za vezu za 1-nu noc /sada ,ranije - ne brojim ,ovaj ,msm ,ne racunam ,hahahahh.../, tj. ''ni pod razno'' , Ne Dolazi u Obzir da ''Ne Daj Boze'' prevarim Muza ,sto se toga tice ,ne zanima me - Apsolutno Niko ... /nekada da ,ali to vreme je Davno proslo i NE BIH Mogla da zivim sa sobom ,kada bih tako nesto glupo uradila.Morala bih da mu kazem ,a onda ,uufff ,ma nema sanse ,ne isplati se i ne dolazi u obzir ,kada ga Iskreno VOLIM i samo Njega Sanjam i Mislim na Njega ,a da ostanem bez njega ... ,pa bolje da se ''ubijem'' ..... Eto toliko od mene ... brows2 ccc :o bezi hug :) ;) cao

Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !

100
poruka na forumu
6 61

post # 49 | 2014-11-13 , 11:58 PM

Volim sve sto vole i mladi :D
Oke ovako ja sam malo zahtevan zato cu i ostati sam ceo zivot :D
Volim ovakve devojke : duhovite, verne, malo perverzne, lepe..znaci onako male slatke, nezne sto bi se reklo..da imaju jasan stav sta zele a ne jedan dan jedno misli drugi dan drugo i tako svaki put...i iskrene...eee ako postoji takva devojka javite mi :D

160
poruka na forumu
3 34

post # 50 | 2014-11-22 , 5:59 PM

ja volim plavuse ali one sa prirodnom bojom kose , volim takodje kada ima devojka dugacku kosu i ukovrdzanu i volim visoke devojke .
Volim kada je devojka druzeljubiva,kada ima smisla za humor,kada zeli da pomogne kao pravi prijatelj,kada ne laze o onome sto prica ,...

309
poruka na forumu
399 1461

post # 51 | 2015-02-27 , 4:44 PM

pa.. nemam neki odredjeni tip djevojke.. ali one zabavne, otkacene i spontane imaju prednost XD

651
poruka na forumu
1516 4728

post # 52 | 2015-02-27 , 5:32 PM

Ne mora bit savrsenstvo (izgled), no.. mora me necim privuc logicno haha.
Da nije sutljiv i stidljiv (to ne dolazi u obzir i da je Zac Efron haha)
Da mi da prostora i da nije naporan da nmg disat od njega lol.
Da mu nije bed uhvatit me za ruku pred frendovima xd
Da ima to nesto :p

Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kakve deckice/devojke volite... :D (ajde da cujemo... ;))
Page 4 of 4«1234
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]