Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste optimista ili pesimista? (Vaš horoskopski znak otkriva mnogo)
Da li ste optimista ili pesimista?






199
poruka na forumu
16 83



post # 16 | 2013-06-28 , 0:51 AM

Quote
Ovan

Vi sebi krčite put kroz sve neprijatne situacije koje vam život donosi, a da se pri tom uopšte ne uzbuđujete što možete da budete potučeni ili čak bačeni na koljena. Sve je to život, kažete sebi i nastavljate dalje.

U trenucima kada vam je optimizam poljuljan može vam pomoći brojanje do deset, jer će vas natjerati da zastanete i oslušnete svoj unutrašnji glas, a on će vam uvijek reći da ste neko ko je vrijedan poštovanja i tada niko neće uspjeti da vas izbaci iz kolosijeka. Vaša deviza je: "Sutra je novi dan"


100% tačno! Ali takođe se ponekad snuždim, ali se brzo vratim nazad! :D


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








216
poruka na forumu
204 1640



post # 17 | 2013-06-28 , 1:07 AM

Quote (devils_angel)
Lav

Rijetko šta može da ugrozi vaš optimizam, jer uživate u životu shvatajući da se on sastoji i od pozitivnih i od negativnih iskustava. Osim toga, duboko uvažavate sebe. Ipak, i vi imate svoje slabe tačke, a to su najčešće ljubav i djeca.

Međutim, čak i iz loše situacije uspijevate da izvučete ono najbolje. Kada osjetite da vas obuzima pesimizam, sjetite se da je "čitav svijet pozornica", a da je sudbina baš vama dodijelila glavnu ulogu.

Otiđite u kupovinu ili na kafu sa prijateljima i opet ste onaj ponosni snažni Lav.








172
poruka na forumu
79 708



post # 18 | 2013-06-29 , 1:18 AM

Zajebi horoskop ja sam pesimista i to zesci


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








1203
poruka na forumu
58 815



post # 19 | 2013-06-29 , 12:08 PM

Optimista ;)








102
poruka na forumu
36 299



post # 20 | 2013-06-30 , 11:26 PM

Optimista uvek. :)


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.









131
poruka na forumu
53 225



post # 21 | 2013-07-22 , 12:04 PM

uveren u to da se sve moze ako postoji jaka volja optimista do kraja


PARTIZAN FOREVER








89
poruka na forumu
7 105



post # 22 | 2013-09-10 , 1:22 AM

ja sam pesimista u ruhu optimiste, tj izgledam kao optimista dok unutrasnjost govori nesto drugo...


We Want Russian Military Base in Mexico








712
poruka na forumu
219 844



post # 23 | 2013-10-02 , 5:11 PM

svakako optimista....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 24 | 2014-02-27 , 12:13 PM

Quote devils_angel ()
Škorpija

Gorke i neprijatne trenutke u životu jednostavno ne umijete da posmatrate u drugačijem svjetlu od onog koje jeste. Takođe, posjedujete dovoljno snage i odlučnosti da sami sebe izvučete iz pesimističkog raspoloženja.

Kada osjetite da vas obuzima "mastilo" usredsređujete se na ono pozitivno u životu, za početak na sam život a zatim i njegov smisao, ljubav, seks, posao koji vas ispunjava. Jer, onaj ko predato i strastveno voli, bilo da inspiraciju pronalazi u emotivnom životu ili radu, ne može da bude pesimista.










1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 25 | 2014-04-12 , 3:02 PM

Quote devils_angel ()

Svi misle da ste previše brižni, a u stvari sve oko sebe duboko preživljavate, pa je gotovo neizbježno da se sekirate oko stvarnih ili izmišljenih uvreda ili prijetnji. To možete da prevaziđete ukoliko uspijete da uspostavite malo drugačiji odnos prema svojoj okolini.





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 26 | 2014-04-19 , 6:14 PM

Škorpija

Gorke i neprijatne trenutke u životu jednostavno ne umijete da posmatrate u drugačijem svjetlu od onog koje jeste. Takođe, posjedujete dovoljno snage i odlučnosti da sami sebe izvučete iz pesimističkog raspoloženja.

Kada osjetite da vas obuzima "mastilo" usredsređujete se na ono pozitivno u životu, za početak na sam život a zatim i njegov smisao, ljubav, seks, posao koji vas ispunjava. Jer, onaj ko predato i strastveno voli, bilo da inspiraciju pronalazi u emotivnom životu ili radu, ne može da bude pesimista.


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








272
poruka na forumu
399 1461



post # 27 | 2014-07-28 , 9:28 AM

Quote devils_angel ()
Za vas se može reći da ste izmislili optimizam, jednu od glavnih karakteristika vašeg znaka.

Hhhahahhaahahh zapravo, teski sam pesimista.. ccc lele










278
poruka na forumu
43 244



post # 28 | 2014-08-27 , 8:23 PM

Optimista uvek i zauvek :*


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








154
poruka na forumu
3 34



post # 29 | 2014-11-22 , 7:05 PM

Quote devils_angel ()
Vodolija

Vi zaista umijete da uživate u životu i da u svemu vidite ljepotu i nadu. Energični ste i maštoviti, radoznali i optimistični, pa će se među pesimistima rijetko naći predstavnik vašeg znaka. Iako ni vas ne zaobilaze razočaranja i teškoće, ipak prevagnu nada i vaš pozitivan stav.

Bez obzira na jačinu udarca koji vam je život zadao uvijek uspijevate da se izdignete. Ohrabruju vas i stimulišu umjetnost, priroda, kućni ljubimci. Zato, kad god je moguće, svoje uživanje u životu trebalo bi da podijelite sa drugima.


Poruku je menjao/la AleksaK98 - Subota, 2014-11-22, 7:08 PM










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 30 | 2015-04-17 , 3:17 PM

Quote devils_angel ()
Ovan

Vi sebi krčite put kroz sve neprijatne situacije koje vam život donosi, a da se pri tom uopšte ne uzbuđujete što možete da budete potučeni ili čak bačeni na koljena. Sve je to život, kažete sebi i nastavljate dalje.

U trenucima kada vam je optimizam poljuljan može vam pomoći brojanje do deset, jer će vas natjerati da zastanete i oslušnete svoj unutrašnji glas, a on će vam uvijek reći da ste neko ko je vrijedan poštovanja i tada niko neće uspjeti da vas izbaci iz kolosijeka. Vaša deviza je: "Sutra je novi dan".

:)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste optimista ili pesimista? (Vaš horoskopski znak otkriva mnogo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]