• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako funkcionišete u grupi?
Kako funkcionišete u grupi?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-08-30 , 6:04 AM

Neki ljudi bolje rade sami, a neki u društvu drugih, uz njihovu pomoć. Kakvi ste vi?

Da li bolje funkcionišete u grupi ili sami?

Ako ste u grupi, u kojoj ulozi se najbolje snalazite?
Pristaje li vam uloga vođe, ili ako ne vođe, onda uloga jednog od istaknutijih članova?
Ili ste u prikrajku, prepuštate odgovornost drugima, ali se osećate dobro u grupi?

Kakva treba da bude grupa da biste u njoj dobro radili i bili zadovoljni?
Da ima vođu koji je odgovoran za sve ili da odgovornost bude jednako raspoređena na sve članove?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-08-30 , 2:34 PM

Najvise volim da radim sama
A ako radim u grupi onda gledam da budem ja ta koja ce narediti i organizirati.
Quote (G@le)
Kakva treba da bude grupa da biste u njoj dobro radili i bili zadovoljni?

Kao prvo Flexibilna i Torelantna
Drugo da znaju komunicirati i da je zeza uvek tu.










49
poruka na forumu
8 103



post # 3 | 2013-08-31 , 1:37 PM

Kada sam u grupi nastojim da se maksimalno potrudim, dogovorim se sa kolegama o detaljima( npr. u lab. lider grupe čita recepturu vezanu za ogled, vrši monitoring zajedno sa predmetnim asistentom, da nebi šta krenulo kako ne treba).
Kao pojedinac dosta sam snalažljiv,mudar,volim historiju ... itd. :)


Ben muhteşem Süleyman duyuyorum








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2013-08-31 , 2:20 PM

ja najbolje funkcionisem kad sam sama i gledam film :D

svejedno mi je grupa ili kao pojedinac,ako je grupa samo da nema svadje i prepirke i da se vodja grupe ne ponasa kao idiot,inace ne volim da bidem vodja prepustam to drugima,ne zato sto nebih znala nego zato sto sam suvise lenja da bih razmisljala :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 5 | 2013-09-03 , 10:23 PM

U grupi sam zabavljac :D verovali ili ne :) uvek sam tu da nekog nasmejem :p










89
poruka na forumu
7 105



post # 6 | 2013-09-10 , 1:00 AM

u velikim grupama sam povucen, miran, ali u grupama sastavljenim od prijatelja ipoznanika sledi transformacija:"... kada erik pojede bananu..." tj lud , zabavljac, smesan...


We Want Russian Military Base in Mexico








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2013-12-25 , 1:26 AM

Quote hrabri_mali_toster ()
Neki ljudi bolje rade sami, a neki u društvu drugih, uz njihovu pomoć. Kakvi ste vi?

Da li bolje funkcionišete u grupi ili sami?

Ako ste u grupi, u kojoj ulozi se najbolje snalazite?
Pristaje li vam uloga vođe, ili ako ne vođe, onda uloga jednog od istaknutijih članova?
Ili ste u prikrajku, prepuštate odgovornost drugima, ali se osećate dobro u grupi?

Kakva treba da bude grupa da biste u njoj dobro radili i bili zadovoljni?
Da ima vođu koji je odgovoran za sve ili da odgovornost bude jednako raspoređena na sve članove?


Mislim da dobro funkcionisem u grupi :) Nemam problema da se prilagodim bilo cemu .. Ne volim velike grupe naravno je suvise razlicitih misljenja i stavova na jednom mestu nikad nije dobro i vodi do rasprave.. ali ako sam u grupi volim da to bude grupa gde svi iznose svoja misljenja i gde se uvazavaju glasovi i stavovi .. Naravno nema idealne grupe koja ce se poklopiti u svemu ali ne bi bilo lose da je sto slicnija :)

Ne moram biti vodja , dajem sugestije i iznosim misljenje o onome sto znam , i u sta se razumem, ne guram se tamo gde nije moj teren :) Ne ocekujem da me neko "poslusa" samo ocekujem da uvazi moje misljenje , ne da ga degradira :)

Ne volim ni veliku ozbiljnost medju svima jer ona dovodi do napetosti :) Od malena ne volim napeta i tuzna lica da gledam i sam nagon me tera da napravim ponekad budalu od sebe i razveselim ljude samo po cenu da im ne gledam face koje su tuzne i sumorne :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








314
poruka na forumu
15 192



post # 8 | 2014-01-05 , 3:19 AM

Mogu normalno da funckionišem u grupi ali najviše volim da radim sama jer se tako manje nerviram :)
Uvijek postoji neko ko će da sabotira sve oko sebe, ali ne mislim na svjesno sabotiranje nego se to najviše odnosi na vrstu nodgovornosti koju neko ima prema obavezama ;) Povuci, potegni, natjeraj da sve bude gotovo na vrijeme iziskuje mnogo živaca i strpljenja jer nagore je raditi sa ljudima. Ne volim da budem ona koja će svima da daje zadatke jer sve shvatam ozbiljno i nikad ne bi dozvolila da se nešto ne ispuni do savršenstva i onda bi tu ja najviše potegla kao magarac i odrađivala za one koji nisu u stanju da posvete nečemu vrijeme. Volim da završim svoje, izađem u susret onima koji žele da im se izađe i to je sve.










172
poruka na forumu
79 708



post # 9 | 2014-01-26 , 4:04 AM

Kad radim nesto u grupi dodje mi da pobijem sve oko sebe xD


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








186
poruka na forumu
321 1340



post # 10 | 2014-04-12 , 1:56 AM

Timski rad je zakooon! Uvijek mozes okriviti nekog drugog lol





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 11 | 2014-04-19 , 6:14 PM

Odlično :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 12 | 2014-04-19 , 7:32 PM

pa sasvim ok po nekom dosadasnjem iskustvu :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








42
poruka na forumu
5 74



post # 13 | 2021-07-18 , 6:14 PM

individualno bolje funkcionišem :)


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako funkcionišete u grupi?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]