• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kada je pravo vreme za decu?
Kada je pravo vreme za decu?






345
poruka na forumu
17 143



post # 16 | 2013-09-02 , 0:21 AM

G@le, ali vidi ja nebi opet ako nemam para zasto djecu patit u neimastini kada nemas to mi nije jasno gledam po TV-u ove siromasne porodice sve nema ono nema ovo tamo 10 djece ima pa sta ce mi to 10 kada nemogu ni jedno da odrzavam da ima to mi nije jasno samo mislim stvarno to jest lijepo i sve ali zasto bi to radio nije mi jasno izvini ali se slazem potpuno sa Korisnica,


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 17 | 2013-09-02 , 2:28 AM

Quote (MangaS)
gledam po TV-u ove siromasne porodice sve nema ono nema ovo tamo 10 djece

Ma ko prica da treba imati 10 dece i sl, pa ajde zivota ti pogledaj u tvom okrugu ima li toliko parova koji imaju od 8-10 dece, pa to su retki slucajevi, a i oni samim tim nisu bas "normalni" kada prave toliko, nesto hvali. :D
Ja i ne kazem da treba praviti 10 pa i da si ne znam koliko bogat, daj bre, totalno si pogresno skontao.
Ja govorim o 1-3 deteta npr, ali obicno se prave po 2 deteta (gledajuci u globalu). Ko prica da treba praviti 10 i sl, i da je to normalno? :D

A to sto si se slozio sa Korisnicom, ja to postujem bez dalje rasprave, to je tvoje misljenje. ;)



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 18 | 2013-09-03 , 10:22 PM

Kad si finansiski stabilan i kad si sazreo,kratko i jasno :)










48
poruka na forumu
6 58



post # 19 | 2013-11-03 , 5:39 PM

paaaa kada nadjes pravu osobu za sebe, kada si 100% siguran da to zelis, kada imas fakultet i siguran posao, onda moze i dete :D


Zavisnik od anime :)








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 20 | 2013-11-03 , 11:11 PM

Quote G@le ()
Kada je po vašem mišljenju pravo vreme za decu?
Koji uslovi treba da budu ispunjeni da bi se došlo do zaključka da je vreme za decu?
U kojim godinama je čovek dovoljno zreo da se posveti odgajanju deteta?


Covek oseti kad je pravo vreme za klince.
Kada gledas u svog decka i pozelis da bude otac tvoje dece.
Kada gledas decu po ulici i pozelis da imas i ti svoje.
Kada si dovoljno sazreo i prerastao ludovanja i pijancenja do jutra.
Kada osetis da mozes da brines o malom slatkom bicu koje zahteva svu paznju sveta, strpljenja, zivaca, neprospavanih noci...
I naravno kada imas uslova da im pruzis jedan normalan zivot.

Pravo vreme ne postoji. Ono se oseti. Nekima se i desi kao slucajno (doduse ja ne verujem u to slucajno)..ali godine nemaju veze sa tim. Cak sta vise mislim da se bolje snadju mladji ljudi sa decom od starijih.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 21 | 2013-11-03 , 11:33 PM

Anna_Anna, vise manje se slazem.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








314
poruka na forumu
456 4349



post # 22 | 2013-11-04 , 4:42 PM

Slazem se sa Anna_Anna, pravo vrijeme za djecu ne postoji, to covjek osjeti. Cak iako ne mislis da si spreman, ako se to desi, sve se mijenja i postavi na svoje mjesto, posvetis se malom bicu i shvatis da je neko vazniji od tebe, da neko od tebe zavisi, malo bice koga volis vise od sebe, i za koje si spreman zivot da das u bilo kojem momentu! :)

Ne slazem se sa ovim teorijama da djecu ne treba imati ,ako se trenutno nema para...Po meni , to samo mogu da pricaju oni koji jos nemaju djecu i koji nisu osjetili tu car, a ni emociju koju ima svaki normalan roditelj za svoje dijete. Za dijete roditelj je spreman na svaku zrtvu, a nije sve u materijalnim stvarima...Kome su preče materijalne stvari nego djeca, taj i ne zasluzuje da bude roditelj! :)










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 23 | 2013-11-05 , 0:17 AM

Quote Anna_Anna ()
Kada si dovoljno sazreo i prerastao ludovanja i pijancenja do jutra.

ovome cu dodati to, da kada si spreman da ovo gore zamjenis neprospavanim nocima zbog potrebe djeteta...

i cure... nemojte da vjerujete onim muskima koji kazu da ce u svemu da pomazu... pa nije ih Bog obdario onim najbitnijim, da mogu da nahrane dijete u toku noci... dakle...

a pravo vrijeme za dijete je onda kada se desi... nista se ne planira, saznas kad te "strefi"


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 24 | 2014-06-04 , 10:37 PM

Quote LaMistress ()
kad ti bude toliko lepo i kazes :''mmm nemoj da ga vadis''

gj ahhahhah bas tako ... kad ti se osladii :D ahhahhhhhhhhhhhhhhhh

Kad bi covjek cekao da ima sve moguce uslove da moze da ima dijete po ovom danasnjem nasem standardu zivljenja
djece ne bih nikad ni bilo.

To nema kad je .. covjek jednostavno osjeti da li je spreman da ima dijete i to je to , bebac :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 25 | 2015-02-11 , 1:40 PM

Nikad nije kasno ako se iz ljubavi rode :)










166
poruka na forumu
209 566



post # 26 | 2015-02-11 , 2:32 PM

Pravo vrijeme je onda kad se osjetis dovoljno spremnim za tako veliki korak u zivotu. Jer nema vise nazad nije to kucni ljubimac da ga mozete pokloniti nekome kad vam dosadi svo ono plakanje i sve neprospavane noci koje ce neminovno biti dio ove price :)


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kada je pravo vreme za decu?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]