• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » U čemu više volite da spavate? (I još mnogo toga povezanog... :))
U čemu više volite da spavate?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-10-02 , 9:22 PM

Da li više volite da spavate sa ćebetom ili jorganom? Ili vam je svejedno?

Spavate li u pidžami ili u npr. nekoj "komotnoj varijanti"? Da li se način, tj. stil menja prema godišnjim dobima ( što je i logično) ili neki ostaju dosledni i ne menjaju svoje navike za spavanje, bez obzira na sve?

Kakve jastuke koristite za vašu "cenjenu glavu", neke obične ili dormeo i sl? Koje dušeke imate za vaše "stare kosti"?
Za one koji koriste npr. dormeo dušeke i jastuke ili neke slične njima, neka kažu da li ima razlike u "kvalitetu spavanja" od kako su prešli sa običnih na te "kvalitetnije"?

Glavobolja, svima poznata... da li imate glavobolju nekada kada ustanete, ne računajući "one noći u kojima ste pili" pa znate zbog čega se pojavila? Da li vas nekada boli glava kada ste neispavani? lele

Rano ustajanje (na posao, u školu...), neko je se navikao, većina se "još privikava", kako se vi nosite sa tim? Zvuk istog alarma svako jutro, da li vam je se smučio vaš alarm na telefonu ili satu, dođe li vam nekada da ga samo bacite kroz prozor?

Da li vaš način i stil života u velikoj meri utiče i na vaše spavanje?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2013-11-18 , 11:32 AM

pidzama.


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2013-11-18 , 11:52 AM

ajd ici cu redom ambi da ti udovoljim :D

jorganom uvek i u sred leta i u sred zime :)

u gacicama i potkosulji skoro uvek,nekad bebi dol ili neka spavacica,al skinem ja to u sred noci nemogu nisam navikla,uglavnom i zimi leti u istom,jer je kod meen i zimi 35 :D

jastuk ehhh moj je jastuk star jedno 20 godina :D skoro da ga i nema samo navlaka :D al nemogu na drugom,imam drugih hrpu pokusavala sam nije da nisam,ali se vracam svom starom,dormeo imam i nemogu da spavam na njemu isto da sam balvam stavila pod glavu...lepo sam mu rekla da ne baca pare :D

dusek onaj na krevetu sto je dosao,polutvrd i savrseno mi odgovara,mada meni kad se spava ja bi i na ekserima zaspala :D

nemam glavobolju samo ukocena ledja ,donji dio ,krsta,jer spavam kao pera ventilator,al to samo kad deca spavaju samnom,jer se nezna koja je od nas 3 gora :D i kad odem negde pa promenim krevet %)

ja nikad necu da se naviknem na rano ustajanje,a ustajem oko 6h ,mada mogla bi i oko 7 al onda nemam vremena da na miru popijem kafu :) to tako kad je red i mir inace ja nikad nemam isto vreme spavanja,cesto vozim dugo po noci,,lezem kasno i tako ...

za alarm mi svira kamionska svirena :D i retko da je cujem,moram tel da stavim bar jedno 3m od dohvata da bi morala da ustanem i ugasim ga inace zaspa ja :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-11-18 , 4:52 PM

Jorgan uvek
Gacice i maica na tregere bez bh :D naravno zulja

Jastuk i Matraze od Tempur vec 2 g i mogu reci extra zadovoljna

Glavoboljimam samo ako sam malo spavala ili ako sam bolesna

Sto se ustajanja tice kad zazvoni Alarm skacem kao u vojsci sednem i onda se mislim ovako cu jednom infrakt dobiti :D
Ali sta da radim taj Alarm me sokira izbaci iz kreveta odma.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2013-11-18 , 5:13 PM

Kad je zima kod mene je i cebe i jorga, staces ja smrzbuto dijete :D

donji dio pidzame i neka maica gore kratkih rukava :)

Imam obicni jastuk, ogroman je al se uvije probudim na madracu on onako samo sluzi
ili na svom medi uvijek zaspem...ne mogu bez njega u krevet, madarc sta ja zanm kakv je
obicni neki hehe

Glava me boli rijetko kada,smao kad se ne naspavam leganem kasno
al to draga kafica ujutro rijesi sve da

Quote G@le ()
"još privikava",

ja ti se jos privikavam da ustajem rano .. tacnoo mi dodje da bacam tef, al i zao bude
uglavno je tu postavljeno vise alarma da me probude
jedan u 05:30 a drugi u 05:45 i zadnji u 06:00 tada se moram probuditi kad taj cujem
meni tig 15 min izmedju alarma ja puno :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








51
poruka na forumu
6 43



post # 6 | 2013-11-29 , 7:59 PM

go.


Obogaćeni Mužijak :D





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 7 | 2013-12-12 , 3:39 PM

U pidžami, na meni deka za dekom da se ne zaledim xd da


.....








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 8 | 2013-12-13 , 1:33 AM

I jorgan i ćebe, kada je ovako hladno.
Bokserice i majica. Sta vise? :D
Jastuk normalan.
A rano ustajanje! Na to se mislim nikad neću privići. :D


Poruku je menjao/la Macor - Petak, 2013-12-13, 1:35 AM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








592
poruka na forumu
208 1412



post # 9 | 2013-12-13 , 1:34 PM

Leti se pokrivam samo čaršavom, ako malo hladnije ćebetom, zimi jorganom.
Majica (ponekad ni to), gaćovi :D
Lak san imam a i ustajanje nepada mi teško, verovatno mi je teže zaspati nego ustati :)
A način života utiče na sve ovo ko i svakom naravno. da








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2014-03-07 , 1:00 AM


e ovakoo drugacije ne mogu i da hocuu lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 11 | 2014-03-07 , 6:45 PM

Zimi jorgan i cebe ako je bas hladno, a ljeti nista :D

Bokserice i majica zimi, a ljeti samo bokserice :p

Jastuk je sasvim obican, i mogu da ga i mjenjam, meni je totalno svejedno, kada sam umoran zaspim dok kazes keks :D

A o ranom ustajanju necu ni da razgovaram -.-










59
poruka na forumu
19 175



post # 12 | 2014-03-10 , 7:14 PM

siroke bokserice.


ja sam cvetak zanovjetak :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2014-06-05 , 3:59 PM

Quote Pegaz ()
ljeti samo bokserice

brows2 bocka ccc ccc zvizdi zvizdi zvizdi

E sad kad je ugrijalo ... samo neka siroka maica , a nekad i bez toga...
Ljeti se pokrivam sa jednom tankom dekicom sto sam dobila od svoje brace za rodj.. lol ccc ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








154
poruka na forumu
3 34



post # 14 | 2014-11-24 , 4:17 PM

sa cebetom u pidzami










166
poruka na forumu
209 566



post # 15 | 2014-11-24 , 6:47 PM


Zimi-jorgan Ljeti-nista


Ja sam najveci protivnik Pidzama da Ljeti spavam samo u bokserice,dok zimi koristim majcu (kratkih rukava).


Kad mi se spava mogu zaspat i na klupu tako da je izbor jastuka nebitan.
Za sad nemam potrebu da ustajem rano i ako sam to poceo da mijenjam pa zadnjih dana ustajem oko 8:30.

Pa naravno da mora imati odredjeni uticati na spavanje nacin zivota ;)


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...


Forum » Razonoda » Upoznavanje » U čemu više volite da spavate? (I još mnogo toga povezanog... :))
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]