• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » U nevolji samo mi se javi
U nevolji samo mi se javi






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-10-09 , 7:13 PM

Samo mi se javi i zvrsicemo sve sto treba!

Koliko cesto cujete to od ljudi?

Verujete li u ta obecanja?

Da li ste nekad probali da ih proverite?

Imate li medu vasim prijateljima ljude koji olako obecavaju?

Da li ste kad zatrebali tu pomoc i javili se ?










712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2013-10-09 , 7:34 PM

Samo mi se javi i zvrsicemo sve sto treba!

Koliko cesto cujete to od ljudi? - ne cujem to cesto....

Verujete li u ta obecanja? - zavisi

Da li ste nekad probali da ih proverite? - ne

Imate li medu vasim prijateljima ljude koji olako obecavaju? - haha imam jih na izvoz...

Da li ste kad zatrebali tu pomoc i javili se ? - da naravno....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-10-10 , 10:15 AM

Dozivela sam ti i to ne od prijatelja nego od rodjene familije.
Inace mi nikad nista ne treba hvala bogu .
Oduvek je govorio ako sta zatreba tu sam i tako se ja jedan dan setim
dok mi auto bilo na popravku da nazovem i pitam da mi posudi svoje
5 dana.
U prvoj recenici mi je sve bilo jasno kad s eposalio i rece auto i zena se nikome ne daju.
Ja bi za tu osobu zaista sve ucinila i nebi trazila njegovo auto da mi nije trebao zbog posla
a pritom znala da stoji njegov u garazi jer on ima od firme jos jedan.

Od tad sam shvatila ono sto ima covek treba civati i gledati malo vise na sebe
bilo da je fam ili prijatelj.

A sto je najbolje uvek uleti u susret neko ko nikad nije rekao kad zatreba javi se.










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2013-10-10 , 1:08 PM

Quote (Dusomoja)
Samo mi se javi i zvrsicemo sve sto treba!
- U 99% slucajeva ovo je laz.

Quote (Dusomoja)
Koliko cesto cujete to od ljudi?
-Standardno kad hoce da otkace nekog u 99% slucajeva.

Quote (Dusomoja)
Verujete li u ta obecanja?
-Ne.

Quote (Dusomoja)
Da li ste nekad probali da ih proverite?
-Kad sam u nevolji uzdam se u sebe.Pokazes li slabost ljudi te uniste.

Quote (Dusomoja)
Imate li medu vasim prijateljima ljude koji olako obecavaju?
-O covece ovo je jedna od stvari danasnjice koja mi ide na zivce.Prijatelj je jedan ili ga nemas tako da je odgovor ne.Da li sam cula od rodbine,poznanika itd.?Jesam i par puta sam poverovala,nisu uradili sta su obecali i od tada verujem samo u uradjeno-u reci ne.

Quote (Dudomoja)
Da li ste kad zatrebali tu pomoc i javili se ?
-Jednom jesam.Docekalo me je pitanje zasto se nisam najavila-toliko o tome.Doduse,nisu ni nudili ni jednom pomoc a mislila sam da smo dobri. Izgleda jesmo kad se najavim-ovako ne.Na zalost tako je.


Poruku je menjao/la Korisnica - Cetvrtak, 2013-10-10, 1:15 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








60
poruka na forumu
9 104



post # 5 | 2013-10-31 , 10:37 PM

Imao sam priliku da mi to kaze kolega sa posla i kada mi je najvise trebao bio je uz mene i hvala mu na tome.Sada smo najbolji prijatelji i uvek cu mu izaci u susret,nebitno sta je problem.Kazem hvala Bogu na ovakvim osobama koje su se nasle u mom zivotu.


Death is not the end,
Death can never be the end.
Death is a road,
Life is the traveller,
The Soul is the Guide.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2014-01-11 , 6:26 AM

Quote Dusomoja ()
Samo mi se javi i zvrsicemo sve sto treba!

Koliko cesto cujete to od ljudi?

Verujete li u ta obecanja?

Da li ste nekad probali da ih proverite?

Imate li medu vasim prijateljima ljude koji olako obecavaju?

Da li ste kad zatrebali tu pomoc i javili se ?


Uh stalnoo to cujem lele I koliko puta sam cula to prestala sam da verujem u to .. Toliko puta sam htela da proverim to i zaista sam bila u problemu medjutim bilo je raznih izgovora i svega da to nije zdravo %)

Svi se prave dobri prijatelji i u sustini kazu ti cisto radi reda, a da vide tvoj poziv u 3h ujutru iskulirali bi ga i nastavili da spavaju , a ujutru bi imali izgovor "ajaooo bili mi iskljuceni tonovi na telefonu , znas da bih dosla /o da ti pomognem , a ebiga sad mi krivo" i tako to :o

Postoji samo jedna osoba kojoj verujem da bi ako je pozovem u tri ujutru i kazem "nije mi dobro i treba mi zagrljaj" dosla istog momenta :) Ali trebalo bi joj vremena jer je u drugom gradu lele

Zato se sa svojim problemima borim sama ! ^^


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2014-01-11 , 11:53 AM

Ne volim traziti pomoc od nikoga niti je oberucke prihvatam snalazim se Sto kaze Bukovski ,,Ljudi ce te svaki put izdati neveruj im. Obicno u nevolji svi nestanu pa se snalazis sam .
Na emotivnom polju uvek imam podrsku od svog deteta ,familije





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 8 | 2014-01-11 , 6:00 PM

Cuo sam to dosta puta i ja to sam kazem za svoje prijatelje, i u nekoliko slucajeva se ispostavilo da je to tačno :) ali ovo su iskreni i pravi prijatelji tako da smo tu jedni za druge u bilo koje doba dana ili noci..
Ali ja odmah procitam onu osobu koja ne misli tako iako to kaze, tako da i ne ocekujem puno od njih :D







  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 9 | 2014-01-13 , 1:37 AM

Ono u šta sam siguran je da kada imaš pravog prijatelja, ma koliko bilo teško da neke stvari kažeš ili objasniš pravi prijatelj će u biti osetiti da nešto nije uredu ... Čovek zrači energijom uvek, bilo pozitivnom ili negativnom u presudnim trenutcima je u stanju da poboljša situaciju iznova ma koliko se činilo beznačajnim ...
Pravi prijatelji obično imaju afinitet da prepoznaju šta je dobro za tebe, nekad je neke stvari bolje pustiti da tim vremena dok za njih pravi čas na vrata ne pokuca.
Najbolje od svega je to što pravi prijatelj ume i ceni ono što vi želite, nema se vremena za potražnjom u materijalnom pogledu ... I ako mnogi na ovo naprave toleranciju pa učine i sa običnom sitnicom divan gest da


.....








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 10 | 2014-01-13 , 2:04 AM

Muhy slazem se u potpunosti sa tobom gj cmok cmok cmok








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-05-08 , 9:50 PM

Quote Dusomoja ()
Samo mi se javi i zvrsicemo sve sto treba!

ima ih dosta takvih
Quote Dusomoja ()
Koliko cesto cujete to od ljudi?

hvala bogu ne cestoo
Quote Dusomoja ()
Verujete li u ta obecanja?

NE!!
Quote Dusomoja ()
Da li ste nekad probali da ih proverite?

Nisam ...
Quote Dusomoja ()
Imate li medu vasim prijateljima ljude koji olako obecavaju?

Mozda
Quote Dusomoja ()
Da li ste kad zatrebali tu pomoc i javili se ?

Jesam .. i uvijek pomognem ako mogu .. i ako ne mogu probat cu nekako da pomognem :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Upoznavanje » U nevolji samo mi se javi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]