• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li nasu sudbinu određuje i naš karakter? (eto voleo bih da cujem vashe misljenje?)
Da li nasu sudbinu određuje i naš karakter?






712
poruka na forumu
219 844



post # 1 | 2013-10-19 , 10:37 AM

Da li ima veze jedno sa drugim?
Da li nasa sudbina i nas promeni da budemo drugaci nego jesmo?
Sta vi mislite?


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-10-19 , 11:13 AM

Hteli mi to ili ne nas karakter se promene sto ne znaci ostace takav.
U momentima ili nekom vremenu nemogu sama sebe da prepoznam pa sebi kazem jbt
pa sta ti je nisi to ti ali eto to je ono kad vreme menja malo mene a dal je to sudbina
nebi znala reci.







  Ktre



47
poruka na forumu
4 31



post # 3 | 2013-10-22 , 6:02 PM

Vat if aj told ju , ne verujem u sudbinu , sam biras ono sto ces postati , sam pratis evoluciju samog sebe u osobu , pa i kasnije


"Imagination is more important than knowledge" -Albert Einstein








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-01-13 , 9:02 AM

Quote smjesni ()
Da li ima veze jedno sa drugim?
Da li nasa sudbina i nas promeni da budemo drugaci nego jesmo?
Sta vi mislite?


Hm pa ne verujem toliko u sudbinu :) Sudbinu cesto koristimo da "okrivimo" ako nam nesto lose ide u zivotu, npr "ja sam veciti baxuz, nista mi nikad ne ide od ruke, sudbina se surovo poigrala sa mnom .. i sli"

Covek je taj koji odredjuje u skladu sa svojim mogucnostima, potrebama i znanjem..A sudbina nije neko ko ima svoj mozak i ko razmislja da moze da kaze "ovaj ce da upise recimo medicinu ali to nece biti njegov poziv nego ce posle da se prebaci na elektrotehniku" :D To covek sam zna sta ce da radi , kako i on odlucuje sam snagom svojih misli ,pameti sta ce postati u buducnosti ...

Ne postoje slucajnosti .. niti sudbine.. postoje samo ljudi ... ako se nesto lose desi nekom coveku , u trenutku kad drugi covek prolazi pored njega , nece ovaj covek drugi reci "eto sudbina je htela da mi se ovaj ispreci ispred puta" :D jer sve je to lancano povezano :D Mozda je glup primer , ali uglavnom skontala sam ja sta sam htela reci lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-04-03 , 5:23 PM

Quote smjesni ()
Da li ima veze jedno sa drugim?
Da li nasa sudbina i nas promeni da budemo drugaci nego jesmo?
Sta vi mislite?

Hmmm ... mozda i ima veze ... ko ce ga znatii .. svi se mi promjenimo
s vremenom .. sad da li je to sudbina ili nije tesko je reci ...
Interesantna teme .. svasta bi se moglo da kaze.. al nesto mi rijeci neidu danas bas najbolje..
Zavis koliko covjek vjeruje u sudbinu i sta mu je ii KO mu je sudbina ... Zivot,karijera,porodica... ihhh ima tu svega


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li nasu sudbinu određuje i naš karakter? (eto voleo bih da cujem vashe misljenje?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]