• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Koliko vam je novca dovoljno za izlazak?
Koliko vam je novca dovoljno za izlazak?






305
poruka na forumu
403 1340



post # 16 | 2013-11-13 , 1:31 AM

Dusomoja, Mozda ti...ali ja nisam naviko da mi niko placa pice...imo sam u milion slucajeva ali bas u MNOGO slucajeva da mi neko narucuje pice,zbog osobinosti mog posla ali ga nisam primio...znaci volim da platim i da pocastim ali uglavnom,ja ne idem bez dovoljno novca iz stana...nikada se nzna....ne moze mene niko da kupiza pice,ne sada da omalovazavam tebe ili koga vec nego samokazem,odbijo sam na primer pice od mnogo jakih likova u finansijskom smislu i onda mi dodju njihovi likovi iz obezbedjenja i pitajuzasto ne primis pice i onda im pojasnim,da sam ja samo SVOJ i NICIJI vise :) nekada "teski" argumenti su tu da se ubede ljudi ali uglavnom ne padam na te pice ja muplatim pice i on ce da pamti....ja ne zivim od nicijeg pica ;)
znaci MOJ NOVAC,MOJ KARAKTER i KRAJ


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 17 | 2013-11-13 , 12:55 PM

ma sve zavisi,sto dusa kaze nekad ne potrosim ni dinar ,to je uglavnom u muskom drustvu :D

a kad sam sa prijateljicama,potrosi se,ma sve zavisi a jbg nemos bez para izaci :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 18 | 2013-11-13 , 4:13 PM

Quote Don_Petar ()
.imo sam u milion slucajeva ali bas u MNOGO slucajeva da mi neko narucuje pice,zbog osobinosti mog posla ali ga nisam primio...znaci volim da platim i da pocastim

Hmm cek malo ovo nema smisla nap ti mene castis dva tri puta a kad ja castim ti neces uzeti za mene bi to bila uvreda iskreno receno.
Quote LaMistress ()
ne moze mene niko da kupiza pice

Mislim ne moze nikoga
Quote Don_Petar ()
ja muplatim pice i on ce da pamti....ja ne zivim od nicijeg pica

Petre prica se o drustvu prijateljima a ne o zlocincima ili onima koji nas zele podmititi.
Quote Don_Petar ()
znaci MOJ NOVAC,MOJ KARAKTER i KRAJ

Vidis kod mene nije tako meni novac nikad nije odredjivao karakter a ni od kog cu primiti ili platiti pice.

Ja opet mogu reci ako idemo mi cure samo mi to obicno latimo svaka za sebe ako su svabice jer tako je kod njih a ako su nasi onda jednom ja nednom druga
A kad su momci u pitanju ni tu ne cekam d amomak sve snosi radim i ja .
Ali sve u svemu lagala bi kad bi rekla otisla sam 300km odavde u lokal platila gorivo ulaz pice i potrosila 500e
e ondanas mora biti 10 i da pijemo celu noc i ljuto pice koje stoji oko 3,50€ ili red bull 2,50 pa onda racunati
ili flasa votke 120€ opet se mislim necu smao ja castiti i drugi ce .










104
poruka na forumu
116 446



post # 19 | 2013-11-16 , 2:57 AM

Pa zavisi gde izlazis i u kom klubu ima negde jeftinije a negde skuplje pa biraj nekih 100 evra a mozda i vise








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 20 | 2014-06-04 , 10:30 PM

Zavisi gdje idem i sa kim idem .. Da li je u pitanju drustovo .. ili nesto .. romanticno ccc ccc


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 21 | 2014-06-21 , 5:48 PM

20 KM :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 22 | 2016-11-17 , 10:25 AM

Čuj do 500 evra,pa ja kupim novi skuter za te pare  lol


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Koliko vam je novca dovoljno za izlazak?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]