• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Internet prijateljstva... (Internet prijateljstva...)
Internet prijateljstva...






869
poruka na forumu
1519 5936



post # 1 | 2014-01-06 , 9:51 PM

Da li verujete u internet prijateljstva?

Da li ste stekli neke prijatelje preko interneta?

Kakva su vam iskustva po pitanju net prijateljstva?


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-01-07 , 0:48 AM

Pa iskreno nebi tu veliku cenu stavljala mada mogu vam reci upoznala sam mnogo osoba
na internetu a od tih mnogo verujem i cenim 3 sobe 2 vec dugo godina a 1-dnu godinu dana.

Da li verujem pa verujem jer mi je dokazano bezbroj puta da su tu sta god da je.
Ali naravno nemogu mi oni biti jedini prijatelji zato je java tu i moje drugarice a po nekad i sestra ;) ako se ne posvadjamo :p

mozda sam ja sad za neke naivna i lakopoverljiva ali eto sta je tu je kazem smao iskreno kako je.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2014-01-07 , 0:55 AM

Quote mirela ()
Da li verujete u internet prijateljstva?

Da li ste stekli neke prijatelje preko interneta?

Kakva su vam iskustva po pitanju net prijateljstva?


Ja cenim iskreno :) Upoznala sam mnogo ljudi putem interneta :) Neki su ispali onakvi za koje sam ih smatrala , neki nisu , ali uglavnom imam pozitivna iskustva u tome..

Svi na net dolaze sto zbog toga da bi olaksali muke, ali vecina je vec razocarana svojim prijateljima i onda se pronadju jednostavno i mogu iz toga izaci jako lepa prijateljstva :)

Uvek polazim od primera svoje majke koja je upoznala putem interneta jednog spanca , covek lep ko lutka i dobar, ali eto razocaran svojim prijateljima , potrazio je utehu na netu .. Posle 10 godina oni se i dalje druze i moja majka mu je kuma i krstila mu je dete , i vidjaju se 10ak puta godisnje :)

Sve je do toga kako se postavis sa ljudima i kako rasudjujes ^^

Voli vas Maja ^_^ da vas ne voli ne bi provodila toliko vremena ovde ^_^


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
2 20



post # 4 | 2014-01-07 , 2:36 AM

Jedan od najboljih prijatelja mi je iz Finske,upoznali smo se preko fejsa... :P Došao je i da me poseti. :) Takođe imam i drugaricu it Poljske, zasad razmenjujemo čestitke, pisma i poklone a nadam se da ćemo se uskoro i upoznati, mislim, videti uživo :P Ne znam, meni je to super jeste da može da bude i opasno ali opet,mogu da se steknu zaista pravi prijatelji. :D








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 5 | 2014-01-07 , 10:55 PM

Ja sam upoznala dve osobe preko neta,znamo se vec 2 god...Zovemo se cak nikovima,po kojima smo se upoznali...

Nisam protiv internetskih prijateljstava ....Net mi sluzi za zabavu.... na ovom sajtu sam vise zbog filmova i foruma ... i na ovom sajtu ima dosta dobrih ljudi ...

Added (2014-01-07, 8:55 PM)
---------------------------------------------



Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 6 | 2014-01-13 , 9:23 PM

Imam pozitivan stav ka tome, moze se iz novog poznanstva roditi i trajno prijateljstvo ... da


.....








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-03-15 , 3:20 PM

Upoznala sam jako interesantne ljude preko intereneta... Sa nekima sam i dalje u kontaktu... cujemo se tu i tamo sjetimo se s vrmenom jedni drugi ..
troje mi mnogo znace.. i mogu sa njimo o mnogo tome da pricam :)
Jednu osobu puno gotivim.. e kad se sa njoom napravioo onu "trac kafa".. i pricamo kao da se znamo godinama..
hvala joj na tome :D :*


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








186
poruka na forumu
321 1340



post # 8 | 2014-03-18 , 3:09 AM

U životu se obično razočaraš u ljude kojima si vjerovao. Ljude kojima si pomagao. Ljude koje si volio. Oduševe te neznanci... da vjerujem :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-06-15 , 2:03 AM

hehe

Quote mirela ()

Kakva su vam iskustva po pitanju net prijateljstva?

Zasada se ne mogu da pozelim,.... ne mam ih mnogo... al znam da su tu.. mogu da pricam
sa njim i da se medjusobno pomognemo razgovorom . ako vec ne mozemo da se vidimo ili nesto .


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 10 | 2014-06-17 , 12:28 PM

Dobra :p


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 11 | 2016-04-26 , 0:59 AM

iz licnog iskustva mogu da kazem da su moguca,tokom godina sam naletio na par ljudi koji su izuzetni i iz pocetnog gotivljenja,zezanja,price,igre ,postali smo pravi prijatelji i koji dan danas postoje i odrzavam ... Smatram da kada su ljudi uopsteno u pitanju,dal na internetu,na ulici sve je moguce i ostvarljivo ... Nazalost i ona druga strana,da ima dosta razocarenja i "laznih" ljudi koje kad upoznas totalno su druga osoba od one koja se predstavljala na internetu ...


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 12 | 2016-04-26 , 12:19 PM

Ma ima bruka ljudi :D sto stranaca sto nasih, super je to i sve samo ne treba previse uci u virtuelni svijet.




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Internet prijateljstva... (Internet prijateljstva...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]