Page 1 of 11
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Internet prijateljstva... (Internet prijateljstva...)
Internet prijateljstva...

900
poruka na forumu
1407 5097

post # 1 | 2014-01-06 , 8:51 PM

Da li verujete u internet prijateljstva?

Da li ste stekli neke prijatelje preko interneta?

Kakva su vam iskustva po pitanju net prijateljstva?

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2014-01-06 , 11:48 PM

Pa iskreno nebi tu veliku cenu stavljala mada mogu vam reci upoznala sam mnogo osoba
na internetu a od tih mnogo verujem i cenim 3 sobe 2 vec dugo godina a 1-dnu godinu dana.

Da li verujem pa verujem jer mi je dokazano bezbroj puta da su tu sta god da je.
Ali naravno nemogu mi oni biti jedini prijatelji zato je java tu i moje drugarice a po nekad i sestra ;) ako se ne posvadjamo :p

mozda sam ja sad za neke naivna i lakopoverljiva ali eto sta je tu je kazem smao iskreno kako je.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

1761
poruka na forumu
1602 11823

post # 3 | 2014-01-06 , 11:55 PM

Quote mirela ()
Da li verujete u internet prijateljstva?

Da li ste stekli neke prijatelje preko interneta?

Ja cenim iskreno :) Upoznala sam mnogo ljudi putem interneta :) Neki su ispali onakvi za koje sam ih smatrala , neki nisu , ali uglavnom imam pozitivna iskustva u tome..

Svi na net dolaze sto zbog toga da bi olaksali muke, ali vecina je vec razocarana svojim prijateljima i onda se pronadju jednostavno i mogu iz toga izaci jako lepa prijateljstva :)

Uvek polazim od primera svoje majke koja je upoznala putem interneta jednog spanca , covek lep ko lutka i dobar, ali eto razocaran svojim prijateljima , potrazio je utehu na netu .. Posle 10 godina oni se i dalje druze i moja majka mu je kuma i krstila mu je dete , i vidjaju se 10ak puta godisnje :)

Sve je do toga kako se postavis sa ljudima i kako rasudjujes ^^

Voli vas Maja ^_^ da vas ne voli ne bi provodila toliko vremena ovde ^_^

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

2
poruka na forumu
2 20

post # 4 | 2014-01-07 , 1:36 AM

Jedan od najboljih prijatelja mi je iz Finske,upoznali smo se preko fejsa... :P Došao je i da me poseti. :) Takođe imam i drugaricu it Poljske, zasad razmenjujemo čestitke, pisma i poklone a nadam se da ćemo se uskoro i upoznati, mislim, videti uživo :P Ne znam, meni je to super jeste da može da bude i opasno ali opet,mogu da se steknu zaista pravi prijatelji. :D

900
poruka na forumu
1407 5097

post # 5 | 2014-01-07 , 9:55 PM

Ja sam upoznala dve osobe preko neta,znamo se vec 2 god...Zovemo se cak nikovima,po kojima smo se upoznali...

Nisam protiv internetskih prijateljstava ....Net mi sluzi za zabavu.... na ovom sajtu sam vise zbog filmova i foruma ... i na ovom sajtu ima dosta dobrih ljudi ...

Added (2014-01-07, 8:55 PM)
---------------------------------------------

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

Muhy

543
poruka na forumu
402 2236

post # 6 | 2014-01-13 , 8:23 PM

Imam pozitivan stav ka tome, moze se iz novog poznanstva roditi i trajno prijateljstvo ... da

"Je veux juste que tu sache que tu es la plus belle chose qui me soit arrivée dans la vie" ..

6635
poruka na forumu
2784 8160

post # 7 | 2014-03-15 , 2:20 PM

Upoznala sam jako interesantne ljude preko intereneta... Sa nekima sam i dalje u kontaktu... cujemo se tu i tamo sjetimo se s vrmenom jedni drugi ..
troje mi mnogo znace.. i mogu sa njimo o mnogo tome da pricam :)
Jednu osobu puno gotivim.. e kad se sa njoom napravioo onu "trac kafa".. i pricamo kao da se znamo godinama..
hvala joj na tome :D :*

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

191
poruka na forumu
321 1340

post # 8 | 2014-03-18 , 2:09 AM

U životu se obično razočaraš u ljude kojima si vjerovao. Ljude kojima si pomagao. Ljude koje si volio. Oduševe te neznanci... da vjerujem :)

6635
poruka na forumu
2784 8160

post # 9 | 2014-06-15 , 1:03 AM

hehe

Quote mirela ()

Zasada se ne mogu da pozelim,.... ne mam ih mnogo... al znam da su tu.. mogu da pricam
sa njim i da se medjusobno pomognemo razgovorom . ako vec ne mozemo da se vidimo ili nesto .

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

BMW

4150
poruka na forumu
98 692

post # 10 | 2014-06-17 , 11:28 AM

Dobra :p

''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''

484
poruka na forumu
1023 1637

post # 11 | 2016-04-25 , 11:59 PM

iz licnog iskustva mogu da kazem da su moguca,tokom godina sam naletio na par ljudi koji su izuzetni i iz pocetnog gotivljenja,zezanja,price,igre ,postali smo pravi prijatelji i koji dan danas postoje i odrzavam ... Smatram da kada su ljudi uopsteno u pitanju,dal na internetu,na ulici sve je moguce i ostvarljivo ... Nazalost i ona druga strana,da ima dosta razocarenja i "laznih" ljudi koje kad upoznas totalno su druga osoba od one koja se predstavljala na internetu ...

Acta non Verba

Ne znam kako izgleda priča koju čekam, ali siguran sam da ću je prepoznati cim je ugledam. I zato, molim vas, ne prilazite mi ako niste moja priča. Ona ce naići jedne noći, pa ako vidi da mi je sto zauzet, bojim se da ce otići zauvek.
Unapred hvala.

BMW FREAK
932
poruka na forumu
301 1016

post # 12 | 2016-04-26 , 11:19 AM

Ma ima bruka ljudi :D sto stranaca sto nasih, super je to i sve samo ne treba previse uci u virtuelni svijet.

MAJOR LAZER

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Internet prijateljstva... (Internet prijateljstva...)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]