Forum » Razonoda » Upoznavanje » Je li moguće na VN pronaći "srodnu dušu"?
Je li moguće na VN pronaći "srodnu dušu"?






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-03-15 , 6:00 PM

Pa jeste li imali tu srecu mozda na ovom forumu upoznati nekoga za koga bi
rekli da bi Vam mogao biti srodna dusa,da se super razumijete,slazete itd. brows2

Nemoj te mi sad tu samo.. odg sa da ili aha ... opisite nam maloo ???


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2014-03-15 , 8:03 PM

aha lol lol lol lol lol lol de djes to srest imaginarno nemoguce....slabo to vako.... :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2014-03-15 , 9:05 PM

Quote LAstrumfi ()
Pa jeste li imali tu srecu mozda na ovom forumu upoznati nekoga za koga bi
rekli da bi Vam mogao biti srodna dusa,da se super razumijete,slazete itd.


Imala sam sreću, no neću imenovati da se taj neko ne bi uzdigao u nebesa sad lol

Poklapaju nam se načini razmišljanja, pogledi na dosta stvari, reagovanja, i ciljevi :) da

Dopunjavamo si rečenice i čitamo misli, iako je to nekad %) Uf ! izluđujuće... no sve ide u rok službe :D

Može se naći ovde srodna duša.. Laž je da ne može, to samo sebe ubeđuju ljudi koji imaju problema sa vezivanjem, pa se plaše i virtuelno prepustiti , kako li tek uživo.

Naravno neću da zalazim u problematiku sad tih problema koji su ih napravili nepoverljivim, no sa srodnom dušom se možeš i dopisivati dugo, kuckati , upoznavati se, videti se i možda više nešto :) I ljudi preko neta su ljudi nzm Sve nas spaja nešto , a to je zajedničko vreme na netu proisteklo iz nekih naših poljuljanih ličnih pogleda na stvari. ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2014-03-16 , 0:11 AM

ja smatram dok se ne vidis sa osobom licno onda ces znati... sve ostalo je imaginarno.


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2014-03-16 , 4:53 PM

Na Vojvodini?
Vecina je dosla kako kazete sa drugog sajta ovde,fakticki dodjete kao familija-tvrdnje onih koji su ovde dugo i ideja muvanja je krajnje sumanuta jer bi to pre uradili da je ikom palo na pamet.
Mozda neki od novih da,al' oni koji fakticki dodju deo enterijera ne.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








186
poruka na forumu
321 1340



post # 6 | 2014-03-18 , 3:02 AM

slazem se s nutellom .. srce








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2014-03-19 , 8:47 PM

e sto rece korisnica mi smo ovde kao familija :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2014-03-19 , 9:10 PM

Naci srodnu dusu ne znaci odma muwati se s nekim ili slicno ja evo mogu reci imam 1 curu moju srodnu dusu i sretna sam sto sam ju upoznala na ovome sajtu ruza neko ko je uvek nasmejan lud 100% jednostavno me raspolozi posavetuje i znam da nece dalje od nje sve sto joj kazem.

Takodje 2 muske srodne duse mada jednog malo vise izdvajam.

Volim se druziti dal u javi ili na netu postujem koliko mogu isto ocekujem cenim volim to je sve . :) ;)










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 9 | 2014-03-19 , 9:49 PM

pa recicu samo da se slazem sa Nutella92,

ljudi su ljudi i preko neta tako da moguce je naci srodnu dusu ovde :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2014-03-27 , 4:21 PM

Quote LAstrumfi ()
Pa jeste li imali tu srecu mozda na ovom forumu upoznati nekoga za koga bi
rekli da bi Vam mogao biti srodna dusa,da se super razumijete,slazete itd.

Nisam ja to ovdje nasla.... sve to meni nesto... ne ide.. svi mi nekako sumnjivi... ipak je ovo net
svako moze da kaze sta hoce.. sto kaze smijesni nije to to .. dok ti se u javi ne upoznas ...
Mada mozes se u covjeka razocarati i preko neta.. i onda svatis da to nije to...
Ima osoba sa kojima se mogu nasaliti i sve .. al ne mogu reci da je moja "srodna dusa" kad nije ... :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 11 | 2014-03-27 , 4:30 PM

Srodnu dusu u smislu ljubav bas i ne :( a ovako kao finu osobu za druzenje da sigurno da ima ovdje puno dragih, smijesnih, veselih, bas finiih osoba da srce


Poruku je menjao/la SamoJustinova - Cetvrtak, 2014-03-27, 4:31 PM


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 12 | 2014-03-28 , 5:19 AM

Slazem se sa Nutellom a vidim nisam jedina :)
Moze se naci neko ko ti odgovara u potpunosti da s kim mozes da pricas o svemu i svacemu i budes ono sto jesi da jednostavno se opustis kad se kuckas sa tom osobom da





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 13 | 2014-03-28 , 11:04 AM

Najviše se slažem sa Dusomoja :)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








59
poruka na forumu
19 175



post # 14 | 2014-03-28 , 7:38 PM

LAstrumfi, smjesni, slazem se sa njima tesko mozes da najdes srodnu dusu preko neta,dosta tih istih ljudi uzivo ne bih lici na ljude kojim se prestavljaju preko istog,dok se ne vidis u cetiri oka nista od toga. :D jedino ako si dete pa da verujes da mozes preko neta da najdes tako nesto, kad je tesko u stvarnom zivotu to postici. :)


ja sam cvetak zanovjetak :)





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 15 | 2014-03-28 , 7:54 PM

ena-enica, bravo ,upravu si 101 % ;) rad sam za nalazenje xaxaxa


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Je li moguće na VN pronaći "srodnu dušu"?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]