• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
Forumske uspomene!!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-04-12 , 2:10 PM


Ovo je tema ponajprije za ekipu koja se moze pohvaliti duzim stazem na ovom forumu.
Otpocetka foruma do sada izmjenilo se puno ljudi, mjenjalo se drustvo ovdje..neki su jos uvijek tu,
neki su otisli..bilo je onih koji su bili kratko, ali su ostali u sjecanju..
ukratko - bilo je svakakvih, kako ljudi tako i dogadjaja..
Ovo bi trebalo biti mjesto gdje cete se prisjecati nekih forumskih uspomena vezanih uz pojedine forumase, razna dogadjanja na forumu i sl..

Neka svatko napise ono sto mu je ostalo u sjecanju.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2014-04-12 , 11:44 PM

Pa bilo je raznih momenata. I lepih i onih malo manje lepih. :D Ali sve u svemu uzivancija.
A sto se tice clanova koje nisam ''video'' odavno, najvise bih voleo da cujem Minu i Leksi!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 3 | 2014-04-13 , 3:06 PM

Pa bilo ih je mnogo, ne sjećam se :(


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-04-13 , 4:43 PM

Quote ElGato ()
Pa bilo je raznih momenata. I lepih i onih malo manje lepih.

Slicno i kod mene tako nesto .

Imam sa jednim korisnikom sa kojim sam se malo zezala po forumu tu i tamoo ...
Sjetim se vako nekad.. sta samo sve pisali sarali.. pa su neki "pomislili svasta nesto"
al bitno je da smo ja i on znali sta je too .. :p ;)
Uglavnom bilo ljepih trenutaka... i ludovanja po chatu

Od starih korisnih ne pamtim mnoge.. jedino devils_angel hehe svoje " svekrve" ... i zeze one nase na chatu ..
kad se pita imali bureka i kifli :D nisam je odavno vidjela tu da je .. pa voljela da se nekad vrati..
Takodje mi fali moja Zvijezda .. Orion nema mi je nesto :(

Svim novim forumasima zelim dobru doslicu .. i da uzivaju u nasim temam :D

Kako vidim ... uvijek neka ekipa polako odlazi ... a dolazi nova... kako vrijeme ide i mi se mijenjamo .. rjetki su
oni koji ostaju ..
Neki doduse svrate tu i tamo ..all .

Joj zaborvih cika_kristijan, spomenutii ..... on je bio nasa kikica ni njega nema ... mogu reci da je on bio jedna jako fina osoba ma dusa od covjeka... a ovi nasi sad sadasnji misteri mogu da se ljute na mena nama a ma on je meni njasladji decko na vn i naljepsi .. :p ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2014-05-29 , 9:44 AM

Ima losih,dobrih,neki su ljudi razocarali,neki pozitivno iznenadili.Dobra je tema,hajde da pisemo ovde.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-06-04 , 6:15 PM

Ima jedna uspomena na ovom forumu koju nikad necu zaboraviti .. znaci .. samo kad se sjetim
te noci, onog pisanja i one provale : "Ovo je ANONIMNO " , vidimo samo ja i ti ? !

Suze mi sad idu na oci kad se sjetim toga. :D hehe


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-07-08 , 10:36 AM

pa eto secam se nekada smo pravili opasne feste ovde na cetu ali vec dugo nema toga da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2015-06-17 , 11:04 PM

e nije ovaj forumu vise kao sto je bioo .. nema vise one stare ekipe.. koja se je kao sto kaze
inace moj dobar drug vega777, da se naprave feste na chatu,al ne samo na chatu ..
znalo se je nekad i pisati po ovom forumu... i zezati se... sad vise nema ni toga... sve nesto nestaloo..
izlapiloo nekako... zasto? Koce da ga zna? :p

Forum je i dalje aktivna .. al nije kao sto je nekad bilo .. i kako je nekad bioo kako se je znalo pisati ...
ehhhh :)

Added (2015-06-17, 11:04 PM)
---------------------------------------------

Quote LAstrumfi ()
Forum je i dalje aktivna .. al nije kao sto je nekad bilo .. i kako je nekad bioo kako se je znalo pisati ...


moram sebe da citiram ..... nema onog ko sto je nekad bilo :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








387
poruka na forumu
90 1169



post # 9 | 2015-06-18 , 11:13 AM

Nisam prisustvovao na puno chat festa,ali kad sam dosao ovde,prvih mesec dana su mi bila najlepsa :) dok vas nisam skoro sve upoznao i poceli da se druzimo prijatelji

Proslavljali smo rodjendane,Nove godine bili podrska za tugu :))

Ne odlazim odavde,ni u ludilu opasan

P.S Da se zna,1010 dan od kako sam ovde,celo moje skolovanje

lol lol










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2016-01-08 , 8:11 PM

Roby_the_King, legendoo gj

Eh ni forum nije vise kao nekad.. nema vise onog da se vidi nekoliko
poznati nicova(prepoznat ce se ko su), Da SE Vidi pisanje nama svima jako poznattto...
"prepucavanje " na IGRAMA bez granica(u smislu sale)... iii da ne spominjem tamo neke teme
brows2 brows

Sad mi je to sve nekako ohladiiloo ili smo mi prosli to ccc ccc :o lele lol nzm

Novim forumasima/cama zelim preporuciti da se sttto vise druze i zezaju !!
Ovdje zna da bude jako interesantno!! :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 11 | 2016-01-08 , 10:48 PM

Pa eto ja sam ovde nekih 6 mjeseci, mada sam koristio sajt sigurno 2-3 godine unazad, gledao filmove, al me nikad nije interesovalo prijavljivanje, kontam ljudi gledaju filmove, niko ne bakce po forumu :D Ali eto to sto sam 6 mjeseci tu, imam vec nekih lijepih uspomena, dobrih zezanja blejanja od po 10-15 sati hhaha sa pojedinim korisnicima, super je ekipa :* :* :*
Ko god je novi, a cita ovo, slobodno neka se upusti u razgovor na chatu, teme na forumu neka pise, upoznace mnogo dobrih ljudi i zanimljivih :)


Poruku je menjao/la Fox1e™ - Petak, 2016-01-08, 10:49 PM










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2016-03-04 , 8:37 AM

Iskreno ja nemogu nista da odvoim jer je meni ovaj Forum i jos jedan ceo uspomena ....
A zasto bas ceo :)
Pa cisto iz razloga jer sam svugde pisala a ja dok pisem pisem u tom momentu osecaja nebitno o cemu da se radi.
Volim se vratiti unazad citati primetiti kad sam bila mnogo sretna a kad manje kad sam bila tuzna sve se to da iz citanja osetiti.
Kao sto Alex rece mnogo je dobrih i prijatnih osoba ovdje bilo ali vreme nosi svoje ljudi odlaze i dolaze.
Samo jedno mogu vam reci , nebitno kad cete doci ili ste dosli , pokusajte izvuci ono najlepse i bolje ali ne postajte ovisnik foruma ili interneta.
Eto drugi moji ja nisam mogla ali mozda vi odvoice neku vama uspomenu :*










232
poruka na forumu
1329 2114



post # 13 | 2016-04-26 , 1:19 AM

Tokom poduzeg staza ovde na forumu naravno da postoje vecinom lijepe uspomene na razne ljude i dogadjaje :) Kad me uhvati neki crnjak ili imam vremena,uzmem da prelistam sve neke stare postove ,sjetim se raznih momenata,jako dobro razumem naravno zbog cega sam pisao to sto sam pisao,dosta dugo nisam video ovde neke ljude s kojima je sala i razonoda bila na maximumu. al i to je pokazatelj sta je zivot,i koliko nas razbaca na razne strane ... nekad sam dolazio na chat s odredjenim ljudima da se zezam,slusamo muziku,pa onda trip ludi sve kroz privatne odaje ... Kako god lijepo iskustvo za dosta stvari :)))


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 14 | 2016-04-26 , 4:23 AM

Kao clan foruma 5 godina, mogu da pisem u ovoj temi, jeste da nisam bio aktivan, ali Boze moj... Ovo veceras moram da napisem i da se zahvalim jednom gospodinu.

OneWingedAngel mi je toliko ulepsao jutro, da cu danas cak 500 kinti da stavim na Mancester Siti. Pricali smo o fudbalu, o kladionici, o devojkama....

Izvinjavam se. Nismo pricali o fudbalu, kladionici i devojkama. On je pricao o vampirima, barbikama i sladoledu, nekoj plavoj krvi. Vecinu vremena smo se raspravljali, pokusao sam da mu objasnim da je za svakog muskarca normalno da voli i prati fudbal, da je kladionica sastavni deo toga, ali ne, nikako da mu objasnim. U svakom slucaju, bilo jako zanimljivo, sto je odlicno za prvo iskustvo. :D Tebra, nadam se da cemo se opet sresti na cetu. Ljubi brat.








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 15 | 2016-05-06 , 1:51 AM

Uhh evo bas se sad sjetim nekih momenata i smijem se opasno lol lol lol




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]